Založ si blog

Typické liberálne pokrytectvo, alebo pravdu len vtedy, keď sa pomýlia . . .

Ani neklamú,keď povedali v centrále SaS,že ďalšie plošné testovanie nepodporia.Nemusia,pretože automaticky vyplýva zo spustenia pandemického automatu.

Typické pokrytecké vyhlásenie politikov,ktorých je nielen z liberálnej dielne neúrekom.Slovenský politik si proste zvykol,že klamať a zavádzať sa dá prakticky neobmedzene,pretože nenesie za svoje výroky žiadnu zodpovednosť.Ak by niesol,nemali by sme dnes vládu.

Takže štátny terorizmus v mene pandémie bude pokračovať,a národ bude i naďalej trpieť.Celkom zaslúžene,pretože roky si na správu svojich vecí volil ľudí,ktorí používali v predvolebných kampaniach bohapusté klamstvá,pri ktorých sa červenali asi aj mikrofóny,ktoré ich prenášali a papier,na ktorom boli napísané.A možno by sa červenali aj stromy v lese.Pravdovravný politik na Slovensku je rovnakou ilúziou,ako stretnutie s himalájskym yetim.A nielen na Slovensku,ale čo je za našimi humnami,by nás nemalo trápiť … snáď by sme len mohli do centrál únie a severoatlantickej aliancie odoslať slovenských kolaborantov cudzieho záujmu,nech si ich živia,alebo nechajú zarámovať a zaskliť.(takí Naď,Šebej či Osuský by boli určite ozdobami na úrovni).

Čo poradiť ? Proti štátnemu teroru sa bojuje ťažko.Ešte ťažšie si obhája svoje práva zbabelí ľudia,ktorí nemajú ani zamak cti.

No ak by predsa niekto chcel dať najavo,že je človek a nie hračka sociopata,postup by sa našiel.Napríklad žiadať od pracovníkov na miestach testovania preukázanie odbornej spôsobilosti na výkon daného úkonu,žiadať test podľa podmienok výrobcu na príbalovom letáku,výmenu ochranných prostriedkov po každom teste a podobne.Vláda v područí sociopata sa asi nezobudí,ale možno sa niekto iný zamyslí – či majú naozaj Slovensko riadiť pomätení ľudia.

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Kandidatúra A. Danka je drzosťou najhrubšieho zrna

21.01.2024

A len potvrdzuje, že úrad prezidenta je zbytočný.Namiesto osobností máme ponuku politických pobehajov. Čo neplatí len o Dankovi.Všimol si napríklad Korčok,ako vyzerá žiadosť o vstup na územie nášho „spojenca“ USA ? Američania cestujú na Slovensko bez obmedzení, Slováci pri ceste do USA musia súhlasiť so stratou práva na ochranu osobných údajov a zdieľaním [...]

Slaboduchí politickí „znalci“ práva

17.01.2024

Jeden nevie,že so zápisom v registri trestov nesmie byť prokurátorom.A druhý sa slaboducho vykrúca z povinnosti zotrvať na mieste nehody,ktorú spôsobil. Asi je najvyšší čas zrušiť inštitúcie, ktoré im dali osvedčenie o vzdelaní. A možno aj odobrať diplomy tým,ktorí ich príkazy prijímali a vykonávali. Odňatie funkcie nie je trest.Slušné by bolo odstúpenie, ale na [...]

kuleba

Cieľom Ruska je zničiť Ukrajinu, uviedol v OSN Kuleba. Rezolúcie sa nedočká, arabské krajiny si pamätajú

23.02.2024 23:45

Presne pred rokom Valné zhromaždenie drvivou väčšinou schválilo rezolúciu, ktorá vyzývala na okamžité stiahnutie ruského vojska z ukrajinského územia.

Russia Navalny

Navaľného tím ponúka 20-tisíc eur za informácie, ktoré objasnia politikovu smrť

23.02.2024 23:33

Zamestnanci väzenského tábora, kde si trest odpykával aj Navaľnyj, sa v roku 2022 pokúsili vydávať za samovraždu aj smrť väzňa, ktorý v skutočnosti zomrel na následky mučenia.

trump

Súd nariadil Trumpovi za nafukovanie majetku zaplatiť s úrokmi 454 miliónov dolárov

23.02.2024 22:38

Podľa sudcu firma Trump Organization niekoľko rokov vytvárala nepravdivé majetkové priznania v snahe zaistiť si lepšie podmienky na pôžičky alebo poistenie.

A-50

Rusom sme zostrelili ďalšie lietadlo za 350 miliónov dolárov, tvrdia Ukrajinci. Pred vojnou ich mali deväť

23.02.2024 21:04

"A-50 s volacím znakom Bajan dolietal! Blahoželáme okupantom k sviatku obrancov vlasti!" ironicky poznamenal ukrajinský veliteľ.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,443
Celková čítanosť: 9400310x
Priemerná čítanosť článkov: 3848x

Autor blogu