Založ si blog

Každá palica má dva konce . . . aj Jankovskej

Nikto nespochybňuje,že Slovensko je dnes v područí pohrobkov mafie,sociopatov a ľudí,ktorí dostávajú funkcie za – držhubné … ale …

Ak sa p.Jankovská priznala k závažnej trestnej činnosti,nemá dôvod na zúfalstvo.Len padla tam,kde roky posielala iných a nepremýšľala nad tým,ako sa budú cítiť oni.A kto pozná,ako funguje slovenský “systém”,vie veľmi dobre,že od kapitalistického prevratu v novembri 1989,ktorého cieľom bolo rozkradnutie štátu a vytvorenie vrstvy nadľudí,boli cesty justície krivoľaké a obvykle slúžili mocným a bohatým.

Koľkým ľuďom Jankovská zničila život,aby vyhovela niekomu inému (alebo sebe),o tom bude vypovedať konečné rozhodnutie súdu v jej veci.Kto sa však pozrie na menoslov v partii,pohybujúcej sa okolo bývalej štátnej tajomníčky a sudkyne,asi si nebude robiť žiadne ilúzie.Škoda sa dá možno zaplatiť,ale roky života určite nie.A v súvislosti s inými nad tým nikdy nepremýšľala.

Vtedy stála nad nimi,bola pánom nad ich osudom a podľa útržkovitých informácií sa tak aj správala.

Každá palica má dva konce.V jej prípade držia druhý koniec nepriatelia,a niet pochýb,že využijú každú možnosť,aby ju v “zmysle” zákona potrestali.Po jej priznaní im stačí ísť v duchu litery zákona a aj tak sa ukazuje,že konečný výsledok bude (pre ňu) desivý.

Zaslúži si to ? Neviem.No isté je,že v prípade výkonu trestu by jej mali robiť spoločnosť aj tí zločinci,ktorí vedome ohrozili objektívnosť konania a nezávislosť súdu tým,že vynášali rôzne informácie a dehonestovali svoje oficiálne postavenie vyjadreniami,popierajúcimi základ právneho systému – právo na spravodlivý súd.Ilúzie si však nemusíme robiť.

Výsledkom včerajšej voľby špeciálneho prokurátora sa zásluhou poslancov NR SR zaradilo Slovensko definitívne medzi banánové republiky.A touto optikou budú mnohí vidieť akékoľvek rozhodnutie v prípade Jankovskej.

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9559792x
Priemerná čítanosť článkov: 3910x

Autor blogu