Kde všade majú vlčiu tmu ?

Jedna lastovička leto nerobí,takže odchod dvoch poslancov z piadistrany pre nesúhlas s Remišovou je zatiaľ ilúzia …

Prečo vraj Remišová a nie pani,opýtal sa ma jeden.Nuž na oslovenie pani treba aj správanie panej.Žiaľ,Remišová sa chová kadejako,ale nie ako pani.Presnejšie dáma by mala chápať,že hovoriť striebro a mlčať zlato.No to by nesmelo ísť o Remišovú.

Vraj sa dá na Iča spoľahnúť,že groše ustráži.Kladiem si len otázku,na ktorej povale skončia doklady (predsa ich je trošku viac),a ktorý kôň bude neskôr erdžať,že on o tom nič nevie.No zdá sa,že to bude musieť byť riadny kôň,ktorý bude ochotný ťahať cudzie … na svojich bedrách.Ale nepochybujem,že sa nájde,keďže na Slovensku je možné všetko.

Hrdzavá kára ročnej koalície bude vŕzgať ďalej.Mizivá nádej,že minimálne v prezidentskom paláci rozhodne rozum,úplne zhasla.

Otázka,prečo sa musí za každú cenu udržať táto vláda,môže mať odpoveď skrytú v náznakoch toho,čo sa ešte stále prezentuje ako hoax,hoci sa ozýva z mnohých strán.

Letisko Tri duby na Sliači a jeho údajná rekonštrukcia.Čoraz viac sa ozývajú hlasy,že sa pripravuje obnova okupačnej základne na Slovensku,Jediný rozdiel má byť v pôvode okupantov,kde majú Sovietov nahradiť – americkí “krvaví psi vojny”,ktorí ešte nikde nepriniesli nič dobré.Budeme opäť terčom prvého úderu ?

O mnohom svedčí aj zúrivá snaha Bruselu a servilných médií o vykreslenie Ruska ako nebezpečného nepriateľa.

A keď už o Bruseli,nacisti by tancovali.Najnovšia zvrhlosť a nástroj na kontrolu národov spočíva v snahe o získanie informácií súvisiacich s bankovými účtami obyvateľstva.Vraj to má zamedziť praniu špinavých peňazí.Ak by naozaj išlo o dosiahnutie tohoto cieľa,boli by väznice preplnené personálom rôznych mimovládnych organizácií a nepochybne by tam sedela aj slušná skupinka bruselských úradníkov.Brusel neskryte slúži záujmom Berlína,Paríža a Washingtonu.V Berlíne rozhoduje bývalá agentka STASI,a nikomu to neprekáža ? Pýtajme sa,prečo.

A čo čušanie známych “prizdisráčov” z jari 2018,ktorí odušu vrieskali po dvojnásobnej vražde,ale čušia pri tisíckach obetí ? Kto a koľko im vtedy zaplatil za prejavenie charakteru ?

Pravda,charakter sa ťažko hľadá utopený v alkohole a posteliach nevestincov.Žiaľ,dnes sa osobné údaje chránia tak dôsledne,že v zrkadle zákona nevinného sprevádza pri zadržaní huriavk médií,ale skúste zverejniť fotku umelca-oplodňovača (alebo alkoholika na zemi rozpľasnutého) a nestihnete sa diviť.Zrazu budete mať plnú schránku listov s opisom jeho porušených práv.A teda tých oplodňovačov (bez hanby lezúcich do postelí kolegov) či alkoholikov,alebo zjavne pod vplyvom aj niečoho iného,je nielen u nás hojne.

Aktuálna latka morálky sa musí cítiť ako sviňa v hnoji,len asi nemá čižmy.Už len čakám,kto a kedy navrhne zoofila na post riaditeľa ZOO.Dnes je možné všetko …

Len tak … o následkoch novembra 1989

19.11.2025

Ideme oslavovať ? Môžeme začať … Osemhodinový pracovný čas sa zmenil na neobmedzený … Výchova detí sa realizuje … ak ostane čas Umelá zamestnanosť štátom sa zmenila na umelú zamestnanosť (sponzorovanú štátom v prospech “investorov” za žobrácku mzdu) Práva a povinnosti zodpovedajú spoločenskému statusu (či ste minorita alebo majorita,alebo či to vyhovuje [...]

Budú aj obete prepustené z hrobov ?

23.09.2025

Právo požiadať o prepustenie vyplýva zo zákona.A desiatky obetí či pozostalých žiadajú spravodlivosť – ich milovaní sa nikdy nevrátia,niet dôvodu na zľutovanie s vinníkom. Pochvaly alebo tresty … nič nezmenia na šialenstve 90.rokov.Pripraviť niekoho o život pre peniaze,naozaj niet väčšej zvrhlosti.A opakovane,to môže naozaj len psychopat. Médiá majú [...]

Korporátny fašizmus nevadí ?

22.09.2025

Digitálne otroctvo sa rozmáha pre ľahostajnosť štátu.Minister financií zavádza opatrenia,ktoré ožobračujú ľudí,bojujúcich o holé prežitie,ale ignorujú miliardové zisky platforiem,ktoré zneužívajú postavenie na trhu a zotročujú naivných a zúfalých … A tak severská platforma na rozvoz jedla niekoľkokrát ročne upraví provízie,ktoré inkasuje od reštaurácií (pod [...]

vojna na Ukrajine, Kupjansk

Rusko oznámilo dobytie mesta Kupjansk. Stále ho máme pod kontrolou, uviedol Kyjev

20.11.2025 22:30

Ruská armáda ovládla ukrajinský Kupjansk, oznámil vo štvrtok náčelník ruského generálneho štábu Valerij Gerasimov. Ukrajinci to odmietli.

klimatická konferencia COP30, požiar

Hlavné akcie na klimatickej konferencii COP30 sú po požiari zrušené

20.11.2025 21:25

Hlavné akcie na klimatickej konferencii OSN COP30 sú zrušené po požiari, ktorý zasiahol konferenčný areál.

Jana Vaľová

Poslankyňa Vaľová zo Smeru sa vzdala poslaneckého mandátu

20.11.2025 20:52

Do parlamentu po jej odchode nastúpi Vladimír Macášek.

Cheney Funeral

Trumpa na pohreb bývalého viceprezidenta Cheneyho nepozvali

20.11.2025 19:05

Cheney označil Trumpa za zbabelca, ktorý sa podľa neho pokúsil pomocou klamstiev ukradnúť prezidentské voľby v roku 2020.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,452
Celková čítanosť: 10182580x
Priemerná čítanosť článkov: 4153x

Autor blogu