Založ si blog

USA a NATO – obraz moderného fašizmu vo svete

Počas režimu A.Hitlera v Nemecku bolo bežnou praxou vyhľadávanie nepriateľov a vôbec nezáležalo na tom,či boli skutoční alebo fiktívni.Všemocné gestapo vedelo popraviť každého bez rozdielu a hlavne bez dôkazov.

Dnes máme svet pod drobnohľadom technológií,ktoré začínajú kamerami v uliciach a končia satelitmi,umiestnenými vo vesmíre.Slovné spojenia ako “osobná sloboda” alebo “sloboda prejavu” sa stali frázami v slovniku zabudnutých práv,o ktorých tak kedysi vrieskala západná propaganda a miestne disidentské prostitútky (ktorým najväčšmi smrdela práca,čo sa potvrdilo po roku 1989).

Niet divu,že Američania úplne bežne vraždia svojich údajných nepriateľov po svete.Niet divu,že ich najväčšími nepriateľmi v súčasnosti boli spojenci z minulosti.Či už to platilo na S.Husajna v Iraku,alebo U.bin Ládina v Afganistane.A nepomôžu ani frázy,prečo nie je možné obvinených z vojnových zločinov postaviť pred súd.

Nezakryjú fakt,že by obvinení mohli odkryť svetu,kto ich pri zverstvách podporoval – napríklad pravdu o tom,že technológie na výrobu biologických a chemických zbraní odpredala Iraku v roku 1987 administratíva R.Reagana.

Dnes sa nás snažia pohrobkovia A.Hitlera či V.Quislinga zatiahnuť opätovne do konfliktu s Ruskom.Výdatne im pritom pomáhajú naši domáci kolaboranti,ako napríklad istý eurokomisár,ktorý na facebooku blokuje každého kritika,poukazujúceho na fakt,že ZSSR a súčasné Rusko nie sú to isté.

A tak sa dozvedáme,že sú hrozbou ruské vojská na vlastnom území,a naopak je všetko v poriadku,ak sa po Nemecku pohybujú krvavé čižmy amerického okupanta,ktorý tam straší od konca druhej svetovej vojny.Asi nebude náhoda,že zločinci v americkej uniforme sú vyňatí spod jurisdikcie národnej legislatívy a v prípade zločinu sa sťahujú do USA,kde sa údajne za svoje zločiny zodpovedajú.

Aktuálny vývoj je však pochopiteľný.Krajiny východnej a strednej Európy boli zásluhou domácich zradcov rozvrátené a vykradnuté,a tak sa hľadajú posledné zdroje na záchranu západného komfortu.

V prípade Slovenska je viac než jasné,že sa letisko na Sliači opäť mení na cudziu vojenskú základňu.Potvrdzujú to infantilné vyjadrenia zodpovedných,ktorí čosi šemotia o obnove civilnej prevádzky,ale ich vyjadrenia sú tak dôveryhodné,ako priateľsky natiahnutá tlapa vlka k roztrasenej ovci.

O mnohom svedčí aj tolerancia koaličných partnerov k duševne vyšinutej osobe z Trnavy,permanentne napádajúcej každého,kto sa opováží mať iný názor.Je hanbou,že dokonca aj zahraničné médiá bez obalu hovoria o daňovom podvodníkovi v našej vláde.Je však zjavné,ak ide niekomu o moc,nemá kožu na tvári.Čo dokonale platí o členoch vládnej koalície.

Ak nás domáci kolaboranti zatiahnu do vojny s Ruskom,mám návrh – postavme ich do prvej línie,bez zbraní,ale s rodinami.Nech si vychutnajú vlastnú dobrotu.

Súdruhovia z koalície nepochopili genialitu duševného maloroľnika z Trnavy ?

02.05.2021

Naozaj sú tak pribrzdení,že nechápu podstatu jeho filozofie – buď bude všetko podľa neho,alebo nebude vóbec nič ? Nedá sa to povedať inak,len takto – v záujme udržania moci a naplnenia vlastných záujmov sú koaličníci schopní úplne všetkého,vrátane zbedačenia národa (ku ktorému výrazne prispeli počas pandémie) Po jeho priznaní,že v mene Slovenska [...]

Kto berie úplatky, zvyšuje dane . . . ? ??

01.05.2021

Všetci vieme,že na Slovensku podniká množstvo zahraničných firiem,ktore svoje zisky na Slovensku zdaňujú mimo územia Slovenska.Ak teda niekto v krízovej situácii plánuje zvyšovanie daní a poplatkov pre slovenských občanov a podnikateľov namiesto toho,aby zabránil vývozu nezdaneného kapitálu do zahraničia,môže byť na to jediná odpoveď … Buď berie úplatky,alebo [...]

Euronacisti si presadili svoje “žlté hviezdy”

28.04.2021

A slovenskí kolaboranti poslušne zrazili opätky a idú sa vydať cestou triedenia ľudí na dve kasty,z ktorých bude jedna menejcenná len preto,že si dovolila neochorieť na Covid-19 a odmietla (alebo nemohla) očkovanie … Už len chýba vystretá pravica a fantatický pokrik “Heil Brusel” a bude všetko dokonalé.Kto nebude mať Covid pas,bude menejcenný. Škoda,že sa nezavedie [...]

Nikanor Melia

EÚ zaplatila kauciu za prepustenie hlavného predstaviteľa gruzínskej opozície z väzby

08.05.2021 21:42

Toto gesto pritom Európska únia označila za "dôležitý krok k ukončeniu politickej krízy v Gruzínsku".

Nicola Sturgeonová / Škótsko /

Stúpenci nezávislosti Škótska získali väčšinu v miestnom parlamente

08.05.2021 20:26, aktualizované: 22:17

To im dáva priestor na presadenie referenda o vystúpení zo Spojeného kráľovstva. To však nechce pripustiť britský premiér Boris Johnson.

Miloš Zeman

Zeman vymenoval 17 nových generálov, je medzi nimi i rektorka Univerzity obrany v Brne

08.05.2021 19:31

Rektorka Univerzity obrany Zuzana Kročová sa stala iba treťou generálkou českých ozbrojených síl.

taliansko alpy lavína helikoptéra záchrana

Pri páde lavín vo Francúzskych Alpách zahynulo sedem osôb, jednu ženu sa podarilo zachrániť

08.05.2021 18:34

Husté sneženie z posledných dní cez víkend vystriedali vyššie teploty, francúzske úrady preto už v piatok varovali pred obzvlášť vysokým lavínovým nebezpečenstvom.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,315
Celková čítanosť: 7780999x
Priemerná čítanosť článkov: 3361x

Autor blogu