Založ si blog

Vláda s charakterom a vôňou podpapiernikov

Kedysi koloval vtip,ako reagoval otec na vstup syna do strany – synku,radšej si mal stúpiť do niečoho iného … dnes by platil na súčasnú koalíciu.

Pretože tá smrdí horšie,ako povestné kravince či známe podpapierniky.Posledná tlačovka potvrdila,že sa nič nezmenilo a premiérom je naďalej rovnaký chrapúň,ako pred koaličnou krízou,len sa maskuje pod ministerským habitom.Priam komicky vyznela správa z médií o zasadnutí vlády či koalície,alebo skôr cirkusu,kde minister (teda premiér v habite ministra) vetoval všetko,čo a kto navrhol.Nuž,pomsta je sladká a najviac si ju vedia vychutnať duševní maloroľníci a slabosi.

A konečne padol návrh kandidáta na šéfa tajnej služby.Rodina zasadla a predložila prezidentke návrh.Treba už len počkať,čí kmotor sa zhostí tej cti,viesť tajnú službu,ktorá je svojou krátkou históriou pošpinená celkom verejne.

Kamoš Julo sa zasmial pri konštatovaní,že sme sa vrátili do 90.rokov,len v prevrátenom garde – predtým slúžili rodiny z celého Slovenska tajnej službe a teraz bude tajná služba slúžiť – rodine.

Akosi som sa nevedel na jeho výroku pobaviť.Výsmech v podobe údajnej “rekonštrukcie” vlády,ktorá je len ďalším podvodom na voličoch,už nerozosmeje asi nikoho.

Médiá sú plné vraždy gréckeho novinára.Vláda,ktorá svojou neschopnosťou zabila tisíce obyvateľov Slovenska,nezaujíma skoro nikoho.Politické špičky sa ukľudnili pretretím nápisu na krvavej búde,kde zasadajú a sú spokojné s udržaním svojich miest v chlievoch.Niet nad dobrú žranicu,ktorú zaplatia iní.

Máme vládu s charakterom a vôňou lajna,a sme spokojní s tým,že možno bude referendum … 

Súdruhovia z koalície nepochopili genialitu duševného maloroľnika z Trnavy ?

02.05.2021

Naozaj sú tak pribrzdení,že nechápu podstatu jeho filozofie – buď bude všetko podľa neho,alebo nebude vóbec nič ? Nedá sa to povedať inak,len takto – v záujme udržania moci a naplnenia vlastných záujmov sú koaličníci schopní úplne všetkého,vrátane zbedačenia národa (ku ktorému výrazne prispeli počas pandémie) Po jeho priznaní,že v mene Slovenska [...]

Kto berie úplatky, zvyšuje dane . . . ? ??

01.05.2021

Všetci vieme,že na Slovensku podniká množstvo zahraničných firiem,ktore svoje zisky na Slovensku zdaňujú mimo územia Slovenska.Ak teda niekto v krízovej situácii plánuje zvyšovanie daní a poplatkov pre slovenských občanov a podnikateľov namiesto toho,aby zabránil vývozu nezdaneného kapitálu do zahraničia,môže byť na to jediná odpoveď … Buď berie úplatky,alebo [...]

Euronacisti si presadili svoje “žlté hviezdy”

28.04.2021

A slovenskí kolaboranti poslušne zrazili opätky a idú sa vydať cestou triedenia ľudí na dve kasty,z ktorých bude jedna menejcenná len preto,že si dovolila neochorieť na Covid-19 a odmietla (alebo nemohla) očkovanie … Už len chýba vystretá pravica a fantatický pokrik “Heil Brusel” a bude všetko dokonalé.Kto nebude mať Covid pas,bude menejcenný. Škoda,že sa nezavedie [...]

Nikanor Melia

EÚ zaplatila kauciu za prepustenie hlavného predstaviteľa gruzínskej opozície z väzby

08.05.2021 21:42

Toto gesto pritom Európska únia označila za "dôležitý krok k ukončeniu politickej krízy v Gruzínsku".

Nicola Sturgeonová / Škótsko /

Stúpenci nezávislosti Škótska získali väčšinu v miestnom parlamente

08.05.2021 20:26, aktualizované: 22:17

To im dáva priestor na presadenie referenda o vystúpení zo Spojeného kráľovstva. To však nechce pripustiť britský premiér Boris Johnson.

Miloš Zeman

Zeman vymenoval 17 nových generálov, je medzi nimi i rektorka Univerzity obrany v Brne

08.05.2021 19:31

Rektorka Univerzity obrany Zuzana Kročová sa stala iba treťou generálkou českých ozbrojených síl.

taliansko alpy lavína helikoptéra záchrana

Pri páde lavín vo Francúzskych Alpách zahynulo sedem osôb, jednu ženu sa podarilo zachrániť

08.05.2021 18:34

Husté sneženie z posledných dní cez víkend vystriedali vyššie teploty, francúzske úrady preto už v piatok varovali pred obzvlášť vysokým lavínovým nebezpečenstvom.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,315
Celková čítanosť: 7780890x
Priemerná čítanosť článkov: 3361x

Autor blogu