Založ si blog

Vláda s charakterom a vôňou podpapiernikov

Kedysi koloval vtip,ako reagoval otec na vstup syna do strany – synku,radšej si mal stúpiť do niečoho iného … dnes by platil na súčasnú koalíciu.

Pretože tá smrdí horšie,ako povestné kravince či známe podpapierniky.Posledná tlačovka potvrdila,že sa nič nezmenilo a premiérom je naďalej rovnaký chrapúň,ako pred koaličnou krízou,len sa maskuje pod ministerským habitom.Priam komicky vyznela správa z médií o zasadnutí vlády či koalície,alebo skôr cirkusu,kde minister (teda premiér v habite ministra) vetoval všetko,čo a kto navrhol.Nuž,pomsta je sladká a najviac si ju vedia vychutnať duševní maloroľníci a slabosi.

A konečne padol návrh kandidáta na šéfa tajnej služby.Rodina zasadla a predložila prezidentke návrh.Treba už len počkať,čí kmotor sa zhostí tej cti,viesť tajnú službu,ktorá je svojou krátkou históriou pošpinená celkom verejne.

Kamoš Julo sa zasmial pri konštatovaní,že sme sa vrátili do 90.rokov,len v prevrátenom garde – predtým slúžili rodiny z celého Slovenska tajnej službe a teraz bude tajná služba slúžiť – rodine.

Akosi som sa nevedel na jeho výroku pobaviť.Výsmech v podobe údajnej “rekonštrukcie” vlády,ktorá je len ďalším podvodom na voličoch,už nerozosmeje asi nikoho.

Médiá sú plné vraždy gréckeho novinára.Vláda,ktorá svojou neschopnosťou zabila tisíce obyvateľov Slovenska,nezaujíma skoro nikoho.Politické špičky sa ukľudnili pretretím nápisu na krvavej búde,kde zasadajú a sú spokojné s udržaním svojich miest v chlievoch.Niet nad dobrú žranicu,ktorú zaplatia iní.

Máme vládu s charakterom a vôňou lajna,a sme spokojní s tým,že možno bude referendum … 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Izrael údajne súhlasil s návrhom na uzavretie prímeria v Gaze

07.08.2022 17:06

Skutočnosť, že prebiehajú rozhovory o prímerí potvrdil aj zdroj z militantného hnutia Palestínsky islamský džihád.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8651923x
Priemerná čítanosť článkov: 3594x

Autor blogu