Založ si blog

Očkovacie kampane ilustrujú hlúposť vládnucej elity

Deň čo deň je obyvateľstvo masírované rôznymi katastrofickými víziami a štatistikami,čo sa asi stane,ak sa nebude pravidelne “opichávať” ako prostitútka vo verejnom dome.

Tupci s kúpenými titulmi a servilné médiá vystrašili ľudí tak,že sa už pomaly boja “otvoriť dvere”,aby nevyskočil spoza nich nejaký očkovací fanatik.

Už sa konečne zobuďte a uvedomte si,že boj s pandémiou majú riadiť odborníci,na profesionálnej úrovni a informácie majú byť objektívne.Kým budú rozkazovať blbci s napoleonským komplexom,nikde sa nepohneme !

Prvá otázka – prečo odmietajú ľudia očkovanie ?

Pretože po ňom najviac volajú ľudia,ktorí ich za vlastný názor (a často aj oprávnené obavy) vulgárne a beztrestne urážajú ! Ľudia,ktorí žijú z daní tých,ktorých urážajú !
Ak niekto volá po zodpovednosti pacienta,ktorý z obáv o svoje zdravie,život,osud vlastnej rodiny odmieta očkovanie,prečo nie je sám ochotný prevziať zodpovednosť za následky svojich rozhodnutí ?

Otázka druhá – prečo lekári odmietajú vydať pacientovi písomné doporučenie,či sa má vzhľadom na zdravotný stav očkovať alebo nie ?

Čoho sa boja ? Alebo skôr koho … ? Však sami lekári neustále masírujú verejnú mienku,aby sa ľudia očkovali,ale z nejakého dôvodu sa boja svoje stanovisko potvrdiť aj prevzatím zodpovednosti.Prečo ?

A na záver – antivaxeri neexistujú.Existujú len ľudia,ktorí majú oprávnené obavy pri pohľade na to,kto riadi Slovensko.A oprávnene neveria “ľuďom”,ktorí dehonestujú verejné funkcie vulgárnym slovníkom.Oprávnene neveria ľuďom,ktorí sa na to len prizerajú.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8730523x
Priemerná čítanosť článkov: 3627x

Autor blogu