Založ si blog

Ak sa nevzopriete, zaslúžite si, čo príde

Slovenská vláda dokonala prvý krok vlastizrady.Dalo sa to očakávať po arogantnej reakcii ministra obrany na výhrady generálnej prokuratúry.

Dnes sa zradcovia neboja,majú pocit moci a veria,že okupačná sila riadená zločincami v Bielom dome ich ochráni.No,svojho času si to myslela aj jedna bábka v Kábule,dosadená Američanmi.Jej ochrancovia utiekli pod zámienkou splnenia cieľov misie a pobyt ich bábky nie je známy.

Smutné je,že národ žijúci niekde v “stredoveku” má viac zmyslu pre slová ako vlasť,nezávislosť či sloboda – než slovenský národ,žijúci v úplne iných podmienkach.Možno v najbližších týždňoch a mesiacoch pochopíte,prečo nesmiete dať moc do rúk ľudí,ktorí sú najprv Európania a potom Slováci.Pričom k tomu druhému sa viac-menej hlásia len verbálne.

Slovenská vláda svojím kolaborantským postojom nakreslila na našom území terč.

Vrátila nás do éry medzi dvoma svetovými vojnami,keď si veľmoci počas hospodárskej krízy chceli obnoviť svoje kolónie,oslabiť protivníkov a boli ochotné spojiť sa s kýmkoľvek.A tak sa vo svojom záujme spojili s Hitlerom a obetovali Československo.Cudziu krajinu,cudzie národy.

Pripomeňme si,že pakt Molotov – Ribbentrop bol podpísaný ako posledný,a pred jeho podpisom mali identické zmluvy s nacistickým Nemeckom všetky štáty,ktoré tento pakt desaťročia pokrytecky kritizujú.Pripomeňme si,že už v roku 1934 podpísalo pakt s Nemeckom Poľsko,pričom v tajných dodatkoch rátalo s územnými ziskami na úkor Československa a vytvorením poľsko-maďarskej hranice.

Kolaborantská vláda nás včera vrhla svojím rozhodnutím do doby Mníchova.Vzdala sa posledných zbytkov nezávislosti,a urobila zo Slovenska americků kolóniu.Bez mandátu,proti vôli národa.

Ostala jediná otázka – za koľko predala vláda štát a národ ? 

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9503538x
Priemerná čítanosť článkov: 3887x

Autor blogu