Založ si blog

Osobnosti bez chrbtovej kosti

Slovenský politik nemá tvár,ani chrbtovú kosť

Premiér sa správa ako vyšitý boľševik,keď chce držať politickú líniu.Prezidentka … tak tam je naozaj škoda plytvať slovami.Jej postoj k “obrannej” zmluve s USA je vrcholom pokrytectva – osobného i politického.

O nič lepšie nie je na tom ani opozícia.Ak by naozaj pokladala zmluvu za hanebnú a odporujúcu ústavným zákonom,neplytvala by časom na prípravu referenda,ale by priamo využila zákonné prostriedky (napríklad v trestno-právnej rovine).Zrejme majú maslo na hlave všetci a tak môžu len viesť prázdne reči (však nič nerobia inak od prevratu)

Keď nejde o život,ide OLAJNO …

Smiech nás rýchlo prejde.Len si pripomeňme,že svojho času HejSlováci masírovali národ,že nechcú okupáciu cudzími vojskami (teda Sovietov),nechcú sa podriaďovať rozhodnutiam Prahy (chcú samostatnosť) a želajú si spoluprácu všetkých …

A skončilo to prípravou cudzej vojenskej prítomnosti na Slovensku,podriadením sa Bruselu (centru pripravujúcemu a realizujúcemu plány na európsku federáciu),a spoluprácou pre všetkých (ktorí sa nechajú zbedačiť a okradnúť ).

Ostáva otázka – koľko za to dostali ? A konštatovanie – vždy podporovali aktuálnu moc a proti ničomu nebojovali (ak im nezaplatili)

Kto dnes kolaboruje s Američanmi,kolaboroval včera so Sovietmi (a štátostranou) a predvčerom s nacistami.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

assange

Assange, ktorý čaká na vydanie do USA, sa obrátil na Európsky súd pre ľudské práva

02.12.2022 23:19

Americké orgány považujú Assangea za zverejnenie tajných informácií za nepriateľa štátu.

Matteo Salvini

V Taliansku pokračoval súd so Salvinim, vypovedala exministerka obrany

02.12.2022 22:50

Salvini ako minister vnútra v auguste 2019 odmietal šesť dní povoliť španielskej záchrannej lodi Open Arms so 147 migrantmi zakotviť v prístave Lampedusa.

Edward Snowden

Snowden dostal ruský pas, zložil prísahu vernosti Rusku

02.12.2022 20:40

Udelenie ruského občianstva Snowdena potešilo, pretože mu to zaistí ochranu pred možným vydaním do USA.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

V Čadci zrazila na chodníku 21-ročná vodička dve chodkyne

02.12.2022 19:38

Alkohol u vodičky dychovou skúškou nezistili.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8825097x
Priemerná čítanosť článkov: 3666x

Autor blogu