Založ si blog

Nevoliť I. – Roman Michelko, užitočný trol SMER-u

Kedysi mal zaujímavé myšlienky,dnes sa v nich zamotáva a kritikov nazýva hlupákmi a idiotmi

V aktuálnom poslednom vystúpení označil za idiota diskutéra,ktorý dospel k záveru,že R.Michelko sa zastáva alebo obhajuje B.Kollára.

Jeho príspevky na YouTube čoraz viac pretekajú urážkami a osobnými ůtokmi proti tým,ktorí sa mu nepáčia alebo znepáčili.Ako by sa asi správal,ak by uspel v kampani a získal verejnú funkciu ? Ak sa nevie správať už v predvolebnej kampani,sotva by to bolo lepšie.

Kedysi sa vymedzoval voči politike SMERU a R.Fica,a označoval sa za ich kritika.Dnes sa javí ako ich užitočný politický trol

Pochytil ma záchvat smiechu,keď oznamoval svoj vstup na kandidátku SNS a vysvetľoval dôvody,ktoré ho k tomu viedli.Najmä pocit vlastenectva a sociálne cítenie,pretože tieto “hodnoty” sa počas celej éry národniarov niesli len vo verbálnej rovine.Či už ich viedol J.Slota alebo A.Danko.Ak sa niečím národniari naozaj preslávili,tak rôznymi kauzami a znehodnotením značky SNS.

A prečo si vlastne vybral národniarov ?

Sledujůc pozorne jeho príspevky,kritika SMERU a R.Fica sa v nich naozaj pravidelne objavovala.Ale väčšina príspevkov akosi vždy smerovala ku konštatovaniu,že podpora či voľba SMERU sů vždy lepšie,ako mocipáni po voľbách 2020.

Nehovoriac o tom,aký je reálny koaličný potenciál – tak SMERU,ako aj národniarov.Matematika je jednoduchá.Možnosti SMERU sa dajú odhadnúť medzi 15-20% zisku podpory vo voľbách,čo vyvoláva potrebu silného partnera.Partnera,ktorý by získal podporu 8-10% a vytvoril tak predpoklad pre silný základ možnej koalície.A týmto partnerom môže byť zatiaľ jedine SNS,čo vyžaduje posilnenie jej kandidátky.

Preto je R.Michelko na kandidátke národniarov.Na kandidátke SMERU by bol nepotrebný

Dobrý výsledok národniarov dáva predpoklad pre úspešné rokovania so stranou HLAS-SD.Politickým klonom SMERU.HLAS môže byť víťazom volieb.Aspoň podľa prieskumov.A niet pochýb,koho by si vybral ako partnera,pretože sotva bude túžiť po širokej koalícii,pretekajúcej osobnými ambíciami a spormi.

V čom by bolo lepšie opakovanie koalície SMERU s národniarmi ?

V ničom.Ak si chcú vybavovať účty s Matovičom a spol.,nech si nájdu iné pieskovisko.A hlavne si ho financujú z vlastného vrecka.

Slovensko potrebuje ľudí,schopných postaviť ekonomiku na reálnych základoch,obnoviť potravinovú sebestačnosť,obranyschopnosť (áno,asi si to naozaj bude vyžadovať obnovenie vojenského výcviku obyvateľstva), a riadenia štátu v prospech Slovenska a slovenského národa.Ľudí,ktorí budú chápať pojem vlastenectvo.A jeho naplnenie bude ich cieľom.

Užitočných trolov SMERU nepotrebujeme.

A nepotrebujeme ani užitočných trolov Bruselu a NATO,ktorí pokladajú za vlastenca len toho,kto bezvýhradne podporuje rozhodnutia z ich centrál,ako A.Stančík.Nad jeho zmýšľaním by kedysi komunisti tancovali.

Akoby vystrihnutý z vety “So Sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak”.Akurát nahradil slová Sovietsky zväz slovami Brusel a NATO.

Záver ? R.Michelka nevoliť.Kto kandiduje za SNS,podporuje SMER a R.Fica,a volá po návrate do minulosti.Ďakujem – nechcem.

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

nemecko, polícia, polizei

Nemecká polícia zastrelila muža, ktorý sa s mačetou vyhrážal v knižnici

23.04.2024 23:40

Podľa vyhlásenia bol tento muž polícii známy už skôr. Jeho motív vyhrážania sa v knižnici zatiaľ nie je objasnený.

Systém Patriot, PVO

Le Monde: Mnohé krajiny EÚ sa nechcú s Kyjevom deliť o svoju protivzdušnú obranu

23.04.2024 21:45

Šéfovia vlád jednotlivých krajín si dávali dobrý pozor, aby neurobili žiadny konkrétny sľub.

Izrael Palestína Gaza Hamas Rukojemníci Prepustenie

Vojna v Gaze trvá 200 dní. Izrael zosilnil údery, nariadil nové evakuácie na severe

23.04.2024 20:55

Ostreľovanie severu palestínskeho územia bolo za posledný deň jedno z najintenzívnejších od začiatku vojny.

USA Izrael Gaza univerzity protesty

Polícia zatýkala na pro-palestínskych protestoch na univerzite v New Yorku

23.04.2024 19:49

Biely dom antisemitské vyjadrenia počas študentských protestov na viacerých univerzitách slovne odsúdil.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9460929x
Priemerná čítanosť článkov: 3870x

Autor blogu