Sem sa chrapač, na panské volajú

Všetko odmietame, každému pomôžeme

Navonok sa imigranti odmietnu, a nakoniec sa prijmú – pod inou zámienkou. Baran ostal celý, i vlk (bruselský) sa nažerie. Občania, vláda je vždy na vašej strane, len počúva príkazy – Bruselu. Ach jaj … také je to ťažké, udržať voliča i pána (z Bruselu) uspokojiť. To hotový tanec medzi vajciami. Čo na tom, že smrdia, nie ?

Ale ináč sme na tom fajn, nie ? Európou sa šíri nová móda – dlžník rozkazuje veriteľovi a určuje podmienky, za akých mu zaplatí. S podvodníkmi sa robí solidarita, pravidlá platia len pre tých, čo si výnimky nemôžu – kúpiť. Neplatič odkazuje dodávateľovi, za akých podmienok je ochotný hromadiť ďalšie – dlhy. A chabo platené prostitútky tomu usilovne tlieskajú, a každému, kto ukazuje, že cisár je nahý – ostošesť nadávajú. Div im chriapy nezadrie … kamarát sa zamyslel, že by mal začať podnikať v gumárenskom priemysle. Veru, výroba kondómov by dnes vynášala, pravda … však niektorí dajú na každú stranu, len nech sa dobre zaplatí.

No, nie sme na to zase tak zle. Vraj sa aj tak nemusíme báť zvýšeného počtu pohlavných ochorení, lebo na tento druh ľudí ani AIDS nelezie, aby sa nehanbil, s kým sa spriahol

Veru, sem sa chrapač, na panské volajú. Čo prikážu, to urobíte … ako v 50.rokoch, keď manželia svedčili proti manželkám, sestry proti bratom, deti proti rodičom … len nech si zachránia svoju úbohú, vystrašenú dušičku. Krásnu budúcnosť svojim deťom chystáte … aj divá zver sa k svojim potomkom chová lepšie. Keď o nich nestojí, aspoň ich rýchlo zahluší, aby netrpeli … ale nikdy ich nevydá napospas nepriateľom.

A vy ste vraj ľudia … no hej, svojho času aj Čikatilo, Stalin, Hitler, Bush či Obama hovorili o ľuďoch … predtým, než ich vraždili, alebo nechali vraždiť

Budú aj obete prepustené z hrobov ?

23.09.2025

Právo požiadať o prepustenie vyplýva zo zákona.A desiatky obetí či pozostalých žiadajú spravodlivosť – ich milovaní sa nikdy nevrátia,niet dôvodu na zľutovanie s vinníkom. Pochvaly alebo tresty … nič nezmenia na šialenstve 90.rokov.Pripraviť niekoho o život pre peniaze,naozaj niet väčšej zvrhlosti.A opakovane,to môže naozaj len psychopat. Médiá majú [...]

Korporátny fašizmus nevadí ?

22.09.2025

Digitálne otroctvo sa rozmáha pre ľahostajnosť štátu.Minister financií zavádza opatrenia,ktoré ožobračujú ľudí,bojujúcich o holé prežitie,ale ignorujú miliardové zisky platforiem,ktoré zneužívajú postavenie na trhu a zotročujú naivných a zúfalých … A tak severská platforma na rozvoz jedla niekoľkokrát ročne upraví provízie,ktoré inkasuje od reštaurácií (pod [...]

Mŕtveho zimník nepoteší …

21.07.2025

Dopracovali sme sa do absurdnosti … Zatvárame oči pred realitou a zakrývame to vzletnými výrazmi o tolerancii a vzdušnými zámkami o budúcom úspechu.Heslo slovenskej ekonomiky “európskeho tigra” znie cudzím rozdávaj a vlastným zvyšuj dane.Dopracovali sme sa k verzii feudalizmu 21.storočia,kde páni vyberajú a rozkrádajú dane,plebs sa má starať sám o seba. Ešte [...]

seniorka, dôchodkyňa, ruky, palica, prsteň

Tragédia v Plzni: Seniorka skočila z okna nemocnice, personál čelí tvrdej kritike

06.10.2025 23:48

Na zdravotnícke zariadenie sa zniesla vlna kritiky, ale podľa jednej zo zdravotných sestier neprávom.

jemen, husiovia

Húsíovia zadržali ďalších pracovníkov agentúr OSN

06.10.2025 22:55

Sily húsíov obkľúčili niektoré obytné oblasti v meste Saná kontrolovanom povstalcami, vykonali razie v domoch pracovníkov a zadržali ich.

železnice, koľaje, vlak

Medzi Malackami a Veľkými Levármi došlo k zrážke osoby s vlakom

06.10.2025 22:12

Železničná doprava v smere do Bratislavy je zastavená.

zbraň, hlaveň, streľba

Muž počas súdneho pojednávania zastrelil sudcu, zranil aj dvoch ľudí

06.10.2025 22:05

Podľa miestnych médií bol muž účastníkom sporu o majetok, ktorý súd prejednával, a streľbu spustil, lebo spor prehrával.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,451
Celková čítanosť: 10117443x
Priemerná čítanosť článkov: 4128x

Autor blogu