Gratulujem, voliči OĽANO . ..

Dnes sa naplno ukázalo, akým morálnym potenciálom disponujú vaši zástupcovia a hlavne I.Matovič. Voliť niekoho, kto nerešpektuje ani základnú „krčmovú“ zásadu, že do na zemi ležiacich a zosnulých sa nekope, je naozaj škaredou vizitkou. Nehovoriac o tom, že v prípade zosnulých ľudí to nebol prvý a určite ani posledný bezcharakterný výrok lídra „obyčajných“ ľudí. Stačí si spomenúť na jeho vyjadrenie v prípade tragédie J.Kuciaka a jeho snúbenice.

Ale, ako sa hovorí, kto čím bojuje, tým nakoniec aj padne. Neúcta politika voči zosnulému, nech už bol, aký bol – by mala byť dôvodom na zamyslenie, či si niekto s podobným myslením a vystupovaním na parlamentnej pôde, ktoré je nehodné aj krčmy štvrtej cenovej skupiny (lenže tam by líder obyčajných asi len čušal, pretože tam imunita nefunguje), naozaj patrí do parlamentnej lavice.

V slušnej spoločnosti sa mnohé veci, tak dokonale zvládnuté I.Matovičom – nenosia. Nenosí sa tam bezočivé správanie voči ženám, krivé obvinenia, vulgarizmy voči každému oponentovi, alebo (poisťovacie) nahrávanie potenciálnych spojencov, či konkurentov. V slušnej spoločnosti rešpektujú slušní ľudia aj tie pravidlá, ktoré sa im nepáčia. A pokiaľ sa im veľmi nepáčia, nesnažia sa ich meniť urážkami oponentov, ale zákonnou cestou.

Nech si myslíme o P.Paškovi čokoľvek, a čokoľvek on počas svojho života urobil, bol to človek. Akým človekom bol, to nech posúdi čas. Skúste sa však zamyslieť, akým človekom je niekto, kto sa neštíti ani kopanca – do zosnulého. Naozaj stojí za vašu dôveru ?

Nekalé praktiky digitálnych platforiem

25.05.2025

Na začiatku je bombastická reklama o fantastickom zárobku 29€ na hodinu či 14€ na hodinu A na konci krutá realita,kde zarábajú anonymní šmejdi s požehnaním štátu. Ako to teda funguje u najznámejších platforiem pre taxi a kuriérov? V prvom rade cez neustále nábory naivných,pretože fluktuácia je obrovská.Väčšina adeptov nepozná rozdiel medzi tržbou a zárobkom,a tak [...]

Ako sa dostalo násilie do ulíc ? Cez (nekontrolované) médiá

23.01.2025

Svojho času nevedela rada pre rozhlasové a televízne vysielanie riešiť triviálny problém – násilie na televíznych obrazovkách,prezentované 24 hodín denne,hoci zákon obmedzoval priestor pre tieto “diela” na čas medzi 22,00-6,00 Dnes nesieme následky.Narušené osoby siahajú po zbrani,ak nevedia žiť samé so sebou.A obete pribúdajú.Samozrejme,po zbytočnej tragédii [...]

Keď štát nemá, oderie chudákov …

09.01.2025

A tak si idete pár dní po začiatku novèho roka kúpiť obľúbený sirup a zistíte,že 3% na DPH sa zmenia na závratný rozdiel – z ceny 1,85€ je zrazu 3,50€ ! Štát nemá … a čo tak zdaniť rôzne zahraničné spoločnosti ? Nedá sa,majú výnimky.Slovač nemá výnimky,tá je na Slovensku ako ovca na odratie.Akoby ani sem nepatrila. Nechceme ruský kurz,vrieskajú [...]

zrážka, nabúrane osobné auto, dopravná nehoda

V Sadoch nad Torysou došlo k čelnej zrážke, cesta je neprejazdná

02.06.2025 09:10

K dopravnej nehode dvoch osobných áut došlo v katastrálnom území Zdoba.

Thunbergová

K Pásmu Gazy sa plaví loď s humanitárnou pomocou, na palube je aj Thunbergová

02.06.2025 08:34

Izrael dôrazne popiera obvinenia, že sa v Pásme Gazy dopúšťa genocídy.

Poľsko, Karol Nawrocki

Kto je nový poľský prezident Karol Tadeusz Nawrocki?

02.06.2025 07:45

Nawrocki tvrdí, že „Poľsko potrebuje prezidenta, ktorý sa nebojí povedať pravdu, ktorý vie, odkiaľ sme prišli a kam by sme mali smerovať“.

Chicago / Polícia / Prestrelka /

Útočník v Colorade zranil šesť ľudí. Používal provizórny plameňomet

02.06.2025 07:17

Obete sú vo veku 66 až 87 rokov a utrpeli zranenia v rozmedzí od ľahkých až po vážne.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,448
Celková čítanosť: 9933894x
Priemerná čítanosť článkov: 4058x

Autor blogu