Skrížili potkana a tchora, a máme – smradľavú operu

Výsledkom je smradľavá opera,ktorej tóny zaznievajú z rôznych kancelárií vyšetrovateľov,kde sa zůfalí kríženci hrajů na operné hviezdy a škrečia o tom,ako si žili (alebo ako skôr žili ich kumpáni,ktorí zatiaľ v klietke nesedia)

Jeden sa už len diví,koľko členov smradľavého orchestra ešte zostáva v pokoji,hoci by mali brať nohy na plecia.Však nikto nevie,čo ešte ich zákerní kumpáni zaspievajú a hlavne – pred kým.

Horšie je,že svojím smradľavým a falošným spevom zamorili celé Slovensko.Už aa nedá rozlíšiť,čo je a čo nie je pravda,smradľavé bahno lieta hlava-nehlava všetkými smermi.Jed sklamanej nenávisti zo straty neobmedzenej moci pomaly a isto otravuje celú spoločnosť.

Aj Kecal z Predanej nevesty by závisťou len očami prevracal,keby videl svojich nehodných nasledovníkov,ako vedia vykecať “dieru do myslenia spoločnosti” a koľko priestoru na to dostali … 

Budú aj obete prepustené z hrobov ?

23.09.2025

Právo požiadať o prepustenie vyplýva zo zákona.A desiatky obetí či pozostalých žiadajú spravodlivosť – ich milovaní sa nikdy nevrátia,niet dôvodu na zľutovanie s vinníkom. Pochvaly alebo tresty … nič nezmenia na šialenstve 90.rokov.Pripraviť niekoho o život pre peniaze,naozaj niet väčšej zvrhlosti.A opakovane,to môže naozaj len psychopat. Médiá majú [...]

Korporátny fašizmus nevadí ?

22.09.2025

Digitálne otroctvo sa rozmáha pre ľahostajnosť štátu.Minister financií zavádza opatrenia,ktoré ožobračujú ľudí,bojujúcich o holé prežitie,ale ignorujú miliardové zisky platforiem,ktoré zneužívajú postavenie na trhu a zotročujú naivných a zúfalých … A tak severská platforma na rozvoz jedla niekoľkokrát ročne upraví provízie,ktoré inkasuje od reštaurácií (pod [...]

Mŕtveho zimník nepoteší …

21.07.2025

Dopracovali sme sa do absurdnosti … Zatvárame oči pred realitou a zakrývame to vzletnými výrazmi o tolerancii a vzdušnými zámkami o budúcom úspechu.Heslo slovenskej ekonomiky “európskeho tigra” znie cudzím rozdávaj a vlastným zvyšuj dane.Dopracovali sme sa k verzii feudalizmu 21.storočia,kde páni vyberajú a rozkrádajú dane,plebs sa má starať sám o seba. Ešte [...]

Plynárenský podnik / Rafinéria /

Ukrajina hlási zásah ruskej rafinérie a jedného z najväčších plynárenských podnikov v Rusku. Moskva mlčí

19.10.2025 14:10

Orenburská oblasť je vzdialená viac ako 900 kilometrov od Ukrajiny.

Martina Bajo Holečková / Erik Tomáš /

Holečková: Koalícia zvýšila 900 poplatkov na úradoch. Tomáš: Konsolidácia musí byť a je bolestivá

19.10.2025 13:19

Zvýšenie sa podľa opozičnej poslankyne napríklad týka vydávania pasov alebo vodičských preukazov.

pavol gašpar,

Pavol Gašpar povedal, kedy odstúpi, nehoda ho mrzí. Podľa šéfa SIS je Brat za brata občianske združenie

19.10.2025 12:08, aktualizované: 12:32

Združenie buduje tzv. Národnú informačnú službu, v rámci ktorej chce zbierať informácie o „nepriateľoch národa“.

Louvre

Zlodeji ukradli z parížskeho Louvru vzácne šperky. Svetoznáme múzeum zatvorili

19.10.2025 11:27, aktualizované: 12:46

Louvre je jedno z najprísnejšie strážených miest vo francúzskom hlavnom meste.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,451
Celková čítanosť: 10140485x
Priemerná čítanosť článkov: 4137x

Autor blogu