Porazení trojnohým capom . ..

Niet pochýb,že súčasný premiér je povestným capom záhradníkom.A k tomu trojnohým a poriadne krívajúcim.

Napriek tomu opätovne dokazuje,že na jeho koaličných partnerov stačí aj v tejto kondícii.Môžeme sa len pýtať,čo a na koho vie,keď sa síce hovorí o jeho odstúpení/odvolaní,ale len tak,aby sa nepovedalo.Niet pochýb,že jeho “partneri” majú z niečoho strach.Niet divu po niekdajších známych okolnostiach,súvisiacich s diskusiou terajšieho premiéra a niekdajšieho ambiciózneho gazdu Slovenska.A gazda Slovenska nebol jediný,koho súčasný premiér podrazil v presvedčení,že sa mu to oplatí.Stačí spomenúť voľby 2016 a letáky proti strane Most-Híd na južnom Slovensku,čo neskôr viedlo k zrodu poslednej koalície pod vedením R.Fica.

Ak sa aj napriek všetkým jeho prešľapom koaliční partneri boja predčasných volieb,znamená to jediné – koniec premiéra by znamenal aj definitívny koniec ich politickej kariéry.A preto ich nevie presvedčiť ani zástup obetí pandémie,ktorý padá na plecia aktuálnej koalície.

Krvavý odkaz z Fashingtonu znie jasne …

05.01.2026

Ak budete zle vládnuť,prîdeme a budeme riadiť Vašu krajinu,kým nepochopíte,že nad všetkým stoja naše (zvrchovane demokratické) záujmy Nemá zmysel byť pobúrený reakciou šmatľavého Jarka na sociálnych sieťach,slintajúceho nad neschopnosťou ruských zbraní,ktoré sa pri vraźednom útoku amerických zabijakov nedostali ani do polohy aktivity (predsa len úplatok je menej [...]

A kedy budú chránení vodiči pred chodcami ?

24.11.2025

Ako sa zverejnila informácia o obnovení “absolútnej” prednosti chodcov,chodci sa opäť správajú ako odtrhnutí z reťaze. Sluchátka na ušiach,mamičky s kočíkom a mobilom na uchu,dôchodcovia s palicou … jednoducho doslova skáču do cesty.Nie je žiadnou výnimkou,keď sa zámerne vlečú cez cestu a pritom vyškierajú. Osobitnou kategóriou je ignorovanie povinnosti chodcov na [...]

Len tak … o následkoch novembra 1989

19.11.2025

Ideme oslavovať ? Môžeme začať … Osemhodinový pracovný čas sa zmenil na neobmedzený … Výchova detí sa realizuje … ak ostane čas Umelá zamestnanosť štátom sa zmenila na umelú zamestnanosť (sponzorovanú štátom v prospech “investorov” za žobrácku mzdu) Práva a povinnosti zodpovedajú spoločenskému statusu (či ste minorita alebo majorita,alebo či to vyhovuje [...]

Donald Trump

Pražská zmluva New START o kontrole zbrojenia? Ak vyprší, tak vyprší, uzavrieme lepšiu, odkázal Trump

09.01.2026 07:49

Ide o poslednú platnú dohodu o kontrole zbrojenia medzi Ruskom a USA.

Jair Bolsonaro

Bolsonaro si chce znížiť trest väzenia čítaním. Úrady však uznávajú len vybraných autorov

09.01.2026 07:25

Brazílsky exprezident si odpykáva 27-ročný trest za pokus o puč.

cyklolávka, Brezno

Na Horehroní vzniká unikátna atrakcia za milióny eur. Bude najdlhšia na Slovensku

09.01.2026 07:15

Spojí metropolu Horehronia s obcami Valaská a Podbrezová. Cyklolávka, aká v našich končinách nemá obdobu, by mala byť hotová už na jar.

Maria Corina Machadová

Trump oznámil, že sa stretne s Machadovou. Prezident čaká, že mu odovzdá jej Nobelovku

09.01.2026 07:04

Americký prezident sa posťažoval, že cenu nedostal on.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,454
Celková čítanosť: 10237762x
Priemerná čítanosť článkov: 4172x

Autor blogu