Sulík – skvelý tanečník, mizerný politik

Diskusná relácia s účasťou R.Sulíka vyznela naozaj zábavne.Nebudem komentovať výroky druhého účastníka,expremiéra a aktuálneho poslanca neexistujúcej parlamentnej strany.

Sulík konštatoval,že sa rozhodol nereagovať na ataky zo strany I.Matoviča.Došiel k presvedčeniu,že by to bolo kontraproduktívne a je presvedčený o schopnostiach premiéra Hegera na riešenie problému Matovič.Naozaj šialená vízia.

Len slepý nevidí,že naďalej vedie vládu Matovič.A robí si,čo ho napadne,nikoho sa nepýta a nad následkami nepremýšľa.Žiadnu vlastnú vinu nepripúšťa,vinní sú vždy tí druhí.A baviť sa o Matovičovi ako ministrovi financií – to je naozaj smiešne.

Netreba sa skrývať za pseudoargumenty,ale treba pomenovať veci pravým menom.Sulík sa drží vlády s Matovičom,pretože sa do žiadnej inej vlády už nikdy nedostane.Voliči nezabudnú na tisíce obetí pandémie … a Sulík to vie,vytáča rôzne piruety,ako politik však končí …

Keď fazuľové vetry velia národom …

29.03.2026

Veľmoci si žijú svojím záujmom a snažia sa ho naplniť všade a za každú cenu.Prezieravý politik sa stretne/zaujima o názor každèho,somár hika – s kým híkať nebude.Národ a štát ? Nedajte sa vysmiať … Médiá vypúšťajú fazuľovè vetry (podľa hesla “koho chlieb ješ,toho pesničku spievaj) a žiaľ – na národe sa prejavuje úpadok vzdelanosti,vplyv krvavej [...]

EÚ zavádza sankcie proti USA za agresiu voči Iránu …

02.03.2026

Európske intelektuálne pornohviezdy objavili význam slova “morálka” Akurát zabudli na jeden meter pre všetkých.Takže žiadne sankcie nebudú,keďže väčšine netrčia ani päty … slintanie a zúrivosť prichádzajú len pri blokovaní sankcií proti Rusku. Zvláštne … ľudstvo je nepoučiteľné,starý kontinent je na čele účelovej slepoty.Každé storočie sa nájdu páni [...]

… a vodičom je do plaču

25.01.2026

Snaha o konsolidáciu verejných financií (rozkradnutých a porozdávaných politikmi) sa zmenila na legitímne výpalníctvo.Zákony sa (štandardne) interpretujú účelovo a tak nečudo – ak sa k tomu pridá legislatívny eurokreténizmus,jednèmu je do plaču … Tzv.absolútnu prednosť chodcov sme už spomínali – raz bola a rýchlo sa veci vrátili naspäť,pretože [...]

Ružomberok, doprava

Hodinové kolóny na D1, zapchaté aj obchádzkové trasy v okolí Ružomberka. Začal sa presun ľudí z východu na západ

06.04.2026 11:46

Ak môžete, vyhnite sa špičkám - vyrazte skôr alebo neskôr, sledujte dopravné informácie.

Kyriakos Mitsotakis

Premiér vyzval Európsku prokuratúru, aby bezodkladne konala v kauze agrodotácií

06.04.2026 11:19

V piatok rezignovali pre korupčný škandál a zneužívanie poľnohospodárskych dotácií EÚ traja členovia vlády.

United States Iran Russia

Izrael zlikvidoval šéfa iránskej tajnej služby. Dostaneme ich jedného po druhom, vyhlásil Kac

06.04.2026 10:30

Jeden z ranných náletov bol podľa agentúry AP zameraný na Teheránsku technologickú univerzitu Šaríf.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,459
Celková čítanosť: 10356818x
Priemerná čítanosť článkov: 4212x

Autor blogu