Pristavte vlaky pre amerických špiónov

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave

Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol.

Možno by bolo zaujímavé sledovať americkú ambasádu,kto a kedy tam chodí kvákať.A možno by sme vypliešťali oči.Ale radšej nie.Už aj tak je slovenská vláda čistou tragédiou.Ilustráciou,ako sa môže dostať k moci neobmedzená hlúposť.

Starý vtip zo života definuje mafiu takto – na výberové konania policajného šéfa prídu traja uchádzači.Prvý je dlhoročný policajt so skvelými výsledkami.Druhý je manažér a má skvelé kontakty.A tretí je blbec.Konanie skončí a vyberú – blbca.To je mafia …

Ostáva už len otázka,ako pomenovať situáciu,keď kandidujú a uspejú (na všetky funkcie) len blbci …

Ako sa dostalo násilie do ulíc ? Cez (nekontrolované) médiá

23.01.2025

Svojho času nevedela rada pre rozhlasové a televízne vysielanie riešiť triviálny problém – násilie na televíznych obrazovkách,prezentované 24 hodín denne,hoci zákon obmedzoval priestor pre tieto “diela” na čas medzi 22,00-6,00 Dnes nesieme následky.Narušené osoby siahajú po zbrani,ak nevedia žiť samé so sebou.A obete pribúdajú.Samozrejme,po zbytočnej tragédii [...]

Keď štát nemá, oderie chudákov …

09.01.2025

A tak si idete pár dní po začiatku novèho roka kúpiť obľúbený sirup a zistíte,že 3% na DPH sa zmenia na závratný rozdiel – z ceny 1,85€ je zrazu 3,50€ ! Štát nemá … a čo tak zdaniť rôzne zahraničné spoločnosti ? Nedá sa,majú výnimky.Slovač nemá výnimky,tá je na Slovensku ako ovca na odratie.Akoby ani sem nepatrila. Nechceme ruský kurz,vrieskajú [...]

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Donald Trump

Trump: EÚ k nám bola veľmi zlá. Bude musieť od nás kupovať energiu

07.04.2025 23:30, aktualizované: 23:56

Americký prezident zároveň opäť obvinil úniu, že nenakupuje dosť amerického tovaru.

Benjamin Netanjahu / Donald Trump /

USA začali priame rokovania s Iránom o jadrovom programe, povedal Trump Netanjahuovi

07.04.2025 22:14, aktualizované: 22:50

Americký prezident tvrdí, že dáva prednosť uzavretiu dohody.

Yemen / Houthi /

Húsíovia útočili na vojenský objekt v Izraeli a dve americké lode

07.04.2025 21:26

Húsíovia už viac než desaťročie kontrolujú veľkú časť Jemenu.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,447
Celková čítanosť: 9867230x
Priemerná čítanosť článkov: 4032x

Autor blogu