Založ si blog

. .. . a s úctou to nemá nič spoločné

…. pozerajúc na titulky slovenských denníkov, sotva môžem cítiť niečo iné, než znechutenie …

Ak si niekto myslí, že sme sa vrátili v čase, do leta 1995, alebo jesene 1998, veľmi sa mýli. Dnes je už zdrojov informácií príliš veľa na to, aby sa dalo ľahko manipulovať s verejnosťou, či už bombastickými titulkami, alebo zúrivým ukazovaním na nepriateľa so slovami – to mohol byť len on.

Od zistenia, kto a prečo – máme policajtov. Od vynesenia rozsudku máme – súdy. Novinárov by sme mali mať od poskytovania objektívnych a pravdivých informácií. Nepoctivých ľudí nájdeme všade, medzi všetkými spomínanými. Rovnako aj bezcharakterných, ale tak to už v živote chodí.

No napriek všetkému by sme nemali hodnotiť deň pred večerom, a prácu predtým, než je odovzdaná. A keď už niekto chce hodnotiť, čo robila a robí slovenská polícia proti mafii, doporučujem skúsiť trošku hľadať na internete. Možno bude prekvapený, čo všetko zistí.

A kto hovorí o úcte … nech sa najprv pozrie na seba, či sa naozaj správa úctivo … pretože o mnohých sa to dnes nedá povedať, ani s prižmúrenými očami.

(Ne)záväzné podpisy (ne)záväzných zmlúv

18.12.2018

Hra so slovami - pakt o migrantoch sme nepodpísali, pakt o utečencoch - áno. Však je to nezáväzný dokument, prebehlo médiami ... Nezáväzné dokumenty nie je dôvod podpisovať. A existuje len viac »

Len návrat domov je . .. dôležitý !

15.12.2018

Mám rád jazdu autom v zime ... všetko vyzerá akosi inak, milšie ... príroda sa odeje do bieleho hávu, a dokonalosť zážitku kazia len šialenci (vytínajúci stromy okolo ciest) a blázni (za viac »

Kadiaľ cesta (proti Ficovi) . .. nevedie . ..

14.12.2018

Čím viac sa rozpráva a píše o R.Ficovi, tým viac sa stavia predseda SMER-u na nohy, a obnovuje sa potenciál jeho strany. Nehovoriac o účelovo šírených klamstvách, ktoré z neho robia obeť, viac »

Lajos Grendel

Zomrel významný spisovateľ Lajos Grendel, otec poslanca NR SR

18.12.2018 23:35

Počas života získal viacero ocenení za literárnu tvorbu.

Bambi

Trest pre notorického pytliaka - musí opakovane sledovať 'najdojímavejší film histórie'

18.12.2018 22:57

Sudca v americkom Missouri odsúdil pytliaka aj k ročnému pobytu za mrežami.

Marco Bucci

Zrútený Morandiho most nahradí projekt janovského architekta za 200 mil. eur

18.12.2018 21:47

Projekt Renza Piana (81) budú realizovať tri talianske spoločnosti.

Charles Michel

Belgický premiér Michel pre Marrakéš rezignoval

18.12.2018 20:46

Ešte večer ju odovzdá do rúk kráľa Filipa.

cudzinec

Zásluhou politikov som sa stal cudzincom na Slovensku, pretože každý pobehaj má viac práv, ako slovenský občan. Je čas ukázať politikom, že sú volení, ale nie vyvolení. Národu majú slúžiť, a nie rozkazovať. Budem voliť KSS. Majú aspoň program pre ľudí, ostatní si všimnú ľudí len vtedy, keď po nich šliapu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,884
Celková čítanosť: 4393511x
Priemerná čítanosť článkov: 2332x

Autor blogu