Založ si blog

. .. . a s úctou to nemá nič spoločné

…. pozerajúc na titulky slovenských denníkov, sotva môžem cítiť niečo iné, než znechutenie …

Ak si niekto myslí, že sme sa vrátili v čase, do leta 1995, alebo jesene 1998, veľmi sa mýli. Dnes je už zdrojov informácií príliš veľa na to, aby sa dalo ľahko manipulovať s verejnosťou, či už bombastickými titulkami, alebo zúrivým ukazovaním na nepriateľa so slovami – to mohol byť len on.

Od zistenia, kto a prečo – máme policajtov. Od vynesenia rozsudku máme – súdy. Novinárov by sme mali mať od poskytovania objektívnych a pravdivých informácií. Nepoctivých ľudí nájdeme všade, medzi všetkými spomínanými. Rovnako aj bezcharakterných, ale tak to už v živote chodí.

No napriek všetkému by sme nemali hodnotiť deň pred večerom, a prácu predtým, než je odovzdaná. A keď už niekto chce hodnotiť, čo robila a robí slovenská polícia proti mafii, doporučujem skúsiť trošku hľadať na internete. Možno bude prekvapený, čo všetko zistí.

A kto hovorí o úcte … nech sa najprv pozrie na seba, či sa naozaj správa úctivo … pretože o mnohých sa to dnes nedá povedať, ani s prižmúrenými očami.

Klub politických turistov

22.03.2018

Agresívnej rétorike I.Matoviča sa nečudujem. Vlastne mu nič iné neostáva, pretože pohľad na rady "členov" jeho strany hovorí jasnou rečou - v tomto košiari politické osobnosti nie sú ... viac »

Liberáli . .. nič lepšie naozaj nemáte ?

21.03.2018

Chcete vládnuť, ale v diskusiách dostávate pravidelne “na frak” ... naozaj nemáte nič lepšie, ako L.Nicholsonová a Ľ.Galko ? Kedysi sa hovorilo “slabý ako gruzínsky čaj”. Žiaľ, vaše viac »

Súhlasím, pán prezident

20.03.2018

Ako som v inom príspevku podotkol, rekonštrukcia vlády sa (nielen) mne zdá zvláštnym postupom. Pravdou je, že sotva sa nájde dokument, ktorý by určoval postup v podobnej situácii, akú dnes viac »

Sýria Ghúta Východná prímerie humanitárne porušenie boje

Sýrski rebeli pred odchodom z Východnej Ghúty prepustili 13 väzňov

22.03.2018 12:16

Muži po oslobodení plakali, ďakovali Bohu, sýrskej armáde a prezidentovi Baššárovi al-Asadovi.

austin, útok zásielkovými bombami

Polícia identifikovala útočníka z Austinu v USA, jeho motív ostáva nejasný

22.03.2018 11:52

Zahynul v stredu po tom, čo odpálil v aute jednu z vlastných náloží.

taliansko, migranti, migrant

Utečenec dostal doživotie za znásilnenie a vraždu študentky

22.03.2018 11:44

Muž vyhlásil, že v októbri 2016 zhodil z bicykla Mariu Ladenburger, znásilnil ju a v bezvedomí ju hodil do rieky, kde sa utopila.

trump

Trump obhajoval blahoželanie k Putinovmu znovuzvoleniu

22.03.2018 11:40

Svojím rozhodnutím si vyslúžil kritiku zo strany republikánov i demokratov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,622
Celková čítanosť: 3447727x
Priemerná čítanosť článkov: 2126x

Autor blogu