Založ si blog

. .. . a s úctou to nemá nič spoločné

…. pozerajúc na titulky slovenských denníkov, sotva môžem cítiť niečo iné, než znechutenie …

Ak si niekto myslí, že sme sa vrátili v čase, do leta 1995, alebo jesene 1998, veľmi sa mýli. Dnes je už zdrojov informácií príliš veľa na to, aby sa dalo ľahko manipulovať s verejnosťou, či už bombastickými titulkami, alebo zúrivým ukazovaním na nepriateľa so slovami – to mohol byť len on.

Od zistenia, kto a prečo – máme policajtov. Od vynesenia rozsudku máme – súdy. Novinárov by sme mali mať od poskytovania objektívnych a pravdivých informácií. Nepoctivých ľudí nájdeme všade, medzi všetkými spomínanými. Rovnako aj bezcharakterných, ale tak to už v živote chodí.

No napriek všetkému by sme nemali hodnotiť deň pred večerom, a prácu predtým, než je odovzdaná. A keď už niekto chce hodnotiť, čo robila a robí slovenská polícia proti mafii, doporučujem skúsiť trošku hľadať na internete. Možno bude prekvapený, čo všetko zistí.

A kto hovorí o úcte … nech sa najprv pozrie na seba, či sa naozaj správa úctivo … pretože o mnohých sa to dnes nedá povedať, ani s prižmúrenými očami.

Radšej drž len ten balónik . . . .

23.09.2018

Po veľkej námahe som horko-ťažko vyronil slzu nad tragédiou strážcu balónika z liberálneho tábora, ktorému sa chcela do strany natlačiť mafia a on sa to dozvedel ako posledný, a len náhodou. viac »

Ficova “potemkinova” dedina dostala ďalšiu ranu

22.09.2018

L.Žitňanská zamávala na rozlúčku vládnej koalícii. Bola jediným svetlým zjavom koalície, ktorá vznikla po voľbách 2016. Nepochybujem, že bola sklamaná povolebnými vývojom, a rovnako nepochybujem, viac »

Neustrážila chatu a chce riadiť štát ?

20.09.2018

Poslankyňa Remišová s obľubou súdi iných. Na adresu F.Imreczeho sa vyjadrila, že ako bude strážiť rozpočet, ak si neustrážil finančnú správu ... Ak budeme merať metrom poslankyne Remišovej, viac »

jasna, stromy, kalamita, vietor

SHMÚ varuje v oblasti Tatier pred orkánom

23.09.2018 13:39

V okolí Vysokých a Nízkych Tatier sa v noci z nedele na pondelok poriadne rozfúka.

Obete znásilnenia trpia zbytočne dvakrát

V Iráne popravili deväť mužov odsúdených za znásilnenie ženy

23.09.2018 13:04

Irán je na prvých miestach v rebríčku krajín vykonávajúcich absolútny trest.

mayová

Mayová údajne tajne pripravuje predčasné voľby

23.09.2018 12:11

Nespokojnosť s politikou Mayovej rastie nielen v tábore labouristickej opozície, ale aj v radoch jej Konzervatívnej strany.

nemocnica, rascochy,

Účet za novú univerzitnú nemocnicu? Takmer 350 miliónov eur

23.09.2018 11:59

Súčasťou projektu bude vybudovanie nemocnice Rázsochy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,784
Celková čítanosť: 4048195x
Priemerná čítanosť článkov: 2269x

Autor blogu