Založ si blog

Vylučujem voľbu SaS . ..

Je pekné, že sa večne (druhý a neúspešný) politik v háve liberálov jasne vyjadril, s kým vylučuje spoluprácu. Napokon – národniarov voliť nebudem, môže mi to byť jedno.

A teda hlavne pripomeniem, ako pred voľbami 2010 zaznelo tiež jasné vyjadrenie, že s pánmi Dzurindom a Miklošom v žiadnom prípade (iné ani nemohlo zaznieť, ak nechceli liberáli skončiť skôr, ako začali) a nakoniec to bolo úplne inak. Takže – radšej buďme realisti a nehovorme s politikmi o zásadách, pretože možno ani význam slova “zásady” nepoznajú.

Nehovoriac o tom, že pri reálnej voličskej základni by práve Sulík urobil lepšie, ak by nevyhlasoval vôbec nič. Nech sa na to pozeráme akokoľvek, budúci parlament bude ešte viac roztrieštený, ako súčasný. A tak, ako nebude v prospech SMER-u, nebude ani v prospech liberálov. Karty budú rozdávať iní, a tromfy budú tiež v iných rukách. Zatiaľ to skôr vyzerá na kortešačku v štýle veselej vdovy a otázny bude len počet milencov, ktorí sa nechajú zviesť šedinami skúseností, pretože o mladosti, pôžitku a radosti sa rozhodne nebude dať hovoriť.

Aj keď je pravdou, že primeraná “litráž” pod klobúkom dokáže zázraky

No už dnes sa dá povedať, že Sulík bude premiérom len v prípade, ak motyka vystrelí a násada od hrablí zakvitne ružami. Ak nedokázal zmobilizovať voličov v čase najväčších škandálov R.Fica a SMER-u, dokazuje to len fakt, že voliči už neveria ani jemu. A len on to stále nechápe.

Riešiť program liberálov nemá žiadny zmysel. Kto videl, ako obsadzovali funkcie vo vláde I.Radičovej, na liberálnu stranu odborníkov nebude ani náhodou veriť. Navyše, aj tých pár schopnejších, ako boli Mihál alebo Poliačik, dalo liberálom kopačky a pobrali sa iným smerom.

Proti gustu však niet dišputát. Pokiaľ verí Sulík, že prosperitu štátu zaistí s odborníkmi ako Matovič, Remišová, Nicholsonová, Galko a spol., treba mu držať palce …už len nájsť odpoveď na otázku, v ktorom štáte nájdu dostatok podpory … aspoň na dva roky, ako svojho času šemotil hlavný liberál na Markíze. Alebo skôr – prosíkal ???

Len návrat domov je . .. dôležitý !

15.12.2018

Mám rád jazdu autom v zime ... všetko vyzerá akosi inak, milšie ... príroda sa odeje do bieleho hávu, a dokonalosť zážitku kazia len šialenci (vytínajúci stromy okolo ciest) a blázni (za viac »

Kadiaľ cesta (proti Ficovi) . .. nevedie . ..

14.12.2018

Čím viac sa rozpráva a píše o R.Ficovi, tým viac sa stavia predseda SMER-u na nohy, a obnovuje sa potenciál jeho strany. Nehovoriac o účelovo šírených klamstvách, ktoré z neho robia obeť, viac »

Komu tečie v BBSK do topánok ?

13.12.2018

Prečo sa ide súdiť banskobystrický kraj s dopravcami o neplatnosť dodatkov k zmluvám ? Stručne povedané - niekomu tečie do topánok, a dopravcovia to rozhodne nie sú. Zhrňme si fakty - kraj viac »

vajce, vajcia, vajicka, vajicko

Slovensko navrhuje za kauzy ako fipronil trestať nezodpovedné štáty

18.12.2018 13:30

Škandál, ktorý v lete 2017 poznačil EÚ v súvislosti s výskytom insekticídu fipronil v slepačích vajciach, sa opätovne dostal na rokovania ministrov.

Lotyšsko, Riga, Kiska, Véjonis,

Kiska s lotyšským prezidentom Véjonisom zdôraznili potrebu jednotnej EÚ

18.12.2018 13:13

Prezident Andrej Kiska sa v utorok stretol v Rige s lotyšským prezidentom Raimondsom Véjonisom.

Norbert Kurilla.

Výrazné zvýšenie teploty by ohrozilo aj Slovensko

18.12.2018 13:00

Možnosť extrémneho oteplenia planéty, pred ktorým varujú vedci, by viedla k zásadnej zmene fungovania života aj na Slovensku. Poukázal na to Norbert Kurilla.

Orbán

Orbán sa doma vyhol protestom, demonštranti ho čakajú vo Viedni, tvrdí denník Népszava

18.12.2018 12:53

Séria protestov v Budapešti sa začala minulú stredu.

cudzinec

Zásluhou politikov som sa stal cudzincom na Slovensku, pretože každý pobehaj má viac práv, ako slovenský občan. Je čas ukázať politikom, že sú volení, ale nie vyvolení. Národu majú slúžiť, a nie rozkazovať. Budem voliť KSS. Majú aspoň program pre ľudí, ostatní si všimnú ľudí len vtedy, keď po nich šliapu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,883
Celková čítanosť: 4392423x
Priemerná čítanosť článkov: 2333x

Autor blogu