Založ si blog

Odhalené konšpirácie denníka SME – Fico, Danko a Ústavný súd

Podľa dnešného vydania denníka SME sa Fico prerátal, Kiska môže obštrukciám zabrániť … článok je klasickou konšpiráciou z dielne treťotriednych sluhov spriaznených oligarchov …

Netreba rozvláčne úvahy, skúsme to jednoducho a priamo – zákonné postupy nie je možné označiť ako obštrukcie, pretože Ústava SR zaručuje každému občanovi uplatňovanie všetkých práv v súlade s platnými zákonmi a predpismi. Pokiaľ si občan uplatňuje naplnenie svojich práv v súlade so zákonom, nemôže byť obviňovaný z obštrukcií ! Denník SME sa snaží (ako už nespočetnekrát, odkedy padol na úroveň bulváru) navodiť presvedčenie, že uplatnenie zákonných postupov – je nezákonné a škodlivé.

Existujú samozrejme aj nezákonné postupy, ktoré sa dajú označiť – ako obštrukcie.

Má to jeden háčik – dajú sa síce využiť v občianskom i trestnom konaní, ale určite sa nedajú použiť na získanie postu – ústavného sudcu.

Slušní ľudia rešpektujú zákony a právoplatné rozhodnutia súdov, tvrdia opozičné strany, dalo by sa povedať – jednohlasne.

Keďže predstavitelia týchto strán spochybňujú najnovšie právoplatné rozhodnutie Ústavného súdu vo veci rokovacieho poriadku NR SR, v duchu vyššie spomenutého tvrdenia predstaviteľov opozičných strán sa dá konštatovať – ich predstavitelia nie sú slušní ľudia.

Prezidentov poradca má obavy z obštrukcií zo strany R.Fica či A.Danka v otázke obsadenia postov ústavných sudcov …

Ako občan a volič mám obavy z toho, aby sa novým prezidentom nestala osoba, ktorá bude hovorcom – svojho poradcu …

Bude P.Pellegríny pokračovateľom politiky R.Fica na predsedníckom poste v strane SMER-SD ?

Dúfam, že … nebude …

 

Morálka ideologických dromedárov . . .

21.01.2019

Nič ma tak nepobaví, ako dnešné horlivé masírovanie svedomia tých, ktorí kedysi donášali na svojich susedov (a niektorí aj na príbuzných) bývalej ŠTB (alebo komukoľvek inému), či oddane viac »

Richter neočakáva a richtuje . ..

20.01.2019

Meno poslankyne, ktorá diskutovala s ministrom Richterom o problémoch pracovného trhu, mi akosi utieklo. Pamätám si len príslušnosť k OĽANO a nezmysly, ktoré tvrdila. Vlastne to bol súboj - viac »

Mistrík nechce byť zvolený ? !

19.01.2019

Súdiac podľa jeho rétoriky na adresu protikandidáta M.Šefčoviča - nechce. Ak je totiž biľagom na štíte protikandidáta podpora SMER-u, potom musí byť rovnakým biľagom aj podpora SaS. Prečo viac »

rivlin, porošenko

Porošenko dúfa, že Izrael uzná hladomor na Ukrajine za genocídu

21.01.2019 23:02

Hladomor v Sovietskom zväzr umelo vyvolal vtedajší diktátor Josif Stalin.

Gazprom

Rusi sľúbili, že plyn naďalej potečie cez Ukrajinu a Slovensko

21.01.2019 22:23

Rusko sa zaviazalo, že bude pokračovať v dodávkach plynu do Európy cez Ukrajinu aj po roku 2019, uviedol eurokomisár Maroš Šefčovič.

kostol, maren ueland

Nórsko sa rozlúčilo s v Maroku zavraždenou Uelandovou

21.01.2019 21:45

Na pohrebe 28-ročnej študentky sa k smútiacim pridal aj minister.

taliban

Taliban v Afganistane zabil 120 vojakov, povstalci rokovali s Washingtonom

21.01.2019 21:27, aktualizované: 22:17

Afganské jednotky usmrtili dvoch bojovníkov hnutia.

cudzinec

Zásluhou politikov som sa stal cudzincom na Slovensku, pretože každý pobehaj má viac práv, ako slovenský občan. Je čas ukázať politikom, že sú volení, ale nie vyvolení. Národu majú slúžiť, a nie rozkazovať. Budem voliť KSS. Majú aspoň program pre ľudí, ostatní si všimnú ľudí len vtedy, keď po nich šliapu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,913
Celková čítanosť: 4534949x
Priemerná čítanosť článkov: 2371x

Autor blogu