Založ si blog

Amatéri z Azetu prznia (nielen) denník Šport

Od čias prevzatia portálu športového denníka Azetom došlo k fatálnemu úpadku online verzie Športu. Prejavilo sa to vulgarizáciou diskusií, poklesom kvality článkov či rôznymi absurdnosťami …

A medzi tie najväčšie patrí aj výsledkový servis k hokejovému šampionátu. Nikto si doteraz nevšimol tie sprostosti, ktoré obsahuje – najproduktívnejším hráčom je A.Sekera, ktorý získal doteraz šestnásť bodov za trinásť ! gólov a tri asistencie. Kto si pozorne pozrie spomínanú stránku, nájde tam aj iné nezmysly.

O úrovni administrácie portálov pod správou Azetu najlepšie svedčia diskusie. Vulgárnosti z Pokecu sa preniesli prakticky všade, trolovia majú doslova voľný ring, medzi  nimi aj opakovane a márne blokované “osobnosti” z diskusií Pravdy. Pod článkami Športu sa pravidelne objavujú aj mentálne retardované indivíduá od susedov spoza rieky Moravy, ktoré dostali doma zaracha na veky vekov. A tak si chodia liečiť svoje duševné choroby na Slovensko, a zjavne si s nimi nevie nikto rady.

Ako dlho ešte potrvá tento neúnosný stav ? Naozaj nevadí redakciám denníkov, že sa z ich internetových portálov stáva žumpa ? Zrejme nie … 

2194
6170
Posledný 20. 05. 2019, 10:45:38

Umenie obliekania . ..

17.06.2019

Pri pohľade na odev novopečenej prezidentky Z.Čaputovej som nevedel, čo si mám myslieť. Žena by mala vedieť, čo jej sedí a naopak - čo sa nehodí. Stručne povedané - model, do ktorého ju viac »

Moc za každú cenu s kýmkoľvek . . .

16.06.2019

Aj napriek mediálnej “cigánskej” férovke sa zdá pred voľbami 2020 jedna vec istá - víťazstvo SMER-u, bez ohľadu na to, či bude vedený R.Ficom alebo niekým iným. A pomaly sa črtá aj istota viac »

Aké je skutočné pozadie cirkusu okolo pokladní ?

15.06.2019

Je smutné, že príbeh registračných pokladní sprevádzajú návrhy zákonov z dielne tých, ktorí kradnú najviac ... a beztrestne. Ešte smutnejšie, ak zákony nefungujú ... Ani si nepamätám, viac »

Predseda vlády SR Peter Pellegrini

Slovensko podporí cieľ EÚ dosiahnuť do roku 2050 uhlíkovú neutralitu, vyhlásil Pellegrini

18.06.2019 15:30

Na dosiahnutie uhlíkovej neutrality do roku 2050 vládu SR vyzvalo aj osem zo 14 slovenských europoslancov.

vinica, vinohrad

Novovznikajúci cech volá po ráznych opatreniach na záchranu vinárstva

18.06.2019 15:26

"Vinohradníci nedokážu zarobiť ani na nevyhnutnú ochranu, výživu či podsadbu, ceny konkurenčných vín nepokrývajú ani ich náklady," upozorňuje expert.

SR Bratislava koalícia PS/Spolu truban beblavý

Lídri koalície PS/Spolu sa v pondelok stretnú s Kiskom

18.06.2019 14:32

Rokovať majú o ďalšej spolupráci.

Vodná elektráreň Gabčíkovo

Generálka gabčíkovskej elektrárne bude za 81 miliónov eur

18.06.2019 14:23

Po vyše roku a pol od vyhlásenia medzinárodného tendra sa môže začať s dlho očakávanou generálnou opravou Vodnej elektrárne Gabčíkovo.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,031
Celková čítanosť: 5178916x
Priemerná čítanosť článkov: 2550x

Autor blogu