Albánsko je na tom lepšie . .. ako Slovensko, pán poslanec

Vystúpenie z únie, či odmietanie príkazov Bruselu by malo pre Slovensko také fatálne následky, že by sme boli na tom horšie, ako Albánsko … myslí si poslanec SMER-u Blaha. Klame, pretože Albánsko je už roky na tom lepšie, než Slovensko … keďže si uchránilo svoju nezávislosť.

Slovensko je už dávno len vazalom Bruselu, vlastne sa dá povedať, že sa presunulo z područia Kremľa do područia bruselskej verchušky, tzv. demokratov. Demokracia však nemá iné hodnoty a kritériá, než obsah peňaženky a postavenie. Rozdiel je len v tom, že kremeľská verchuška nás neskúšala okrádať a riadiť tak bezohľadne, ako tá bruselská … iste, niekto pripomenie august 1968, ale pri pohľade na vraždenie v réžii B.Obamu, ktorý bežne podpisuje príkazy na vraždy v štátnom záujme pod plaketou Ceny za mier od Nobelovho výboru, by mal radšej – čušať. Zabitie oponenta na cudzom území za pomoci dronu nie je ničím iným, než aktom štátneho terorizmu.

Nazývať vraha spojencom, to je naozaj silná káva … a dokonalá ukážka toho, akým podvodom je demokracia v súčasnom podaní svetových veľmocí. Právo je na strane tých, ktorí si ho vedia vynútiť silou, či kúpiť peniazmi. Taká je realita dnešného sveta.

Ak niekto nechápe, prečo napríklad dnes Brusel kritizuje Slovensko za ochranu poľnohospodárskej pôdy pred vykupovaním cudzincami, stačí pripomenúť fakt, že veľký vplyv v únii majú rodiny (či rody), ktoré sa nikdy nezmierili so stratami postavenia a majetku po prvej svetovej vojne, respektíve po roku 1946. Dodnes hľadajú spôsoby, ako svoje majetky získať naspäť, a keďže sa to nepodarilo za pomoci skorumpovaných politikov v rámci podvodného programu reštitúcií, našli si inú cestu a iného, oveľa mocnejšieho spojenca.

Dnes môžeme Albáncom len ticho závidieť … možno sú chudobní, ale zachovali si to najpodstatnejšie – česť a skutočnú slobodu. My sa pomaly blížime k časom, kde nás niektorí budú čipovať ako dobytok … o slobode a nezávislosti už dávno len hovoríme a snívame.

Popletení v zákone zavádzajú verejnosť

18.04.2026

Nikdy som nebol zástancom prílišného užívania elitných útvarov polície.Často to pôsobilo skôr ako účelová kampaň,ktorej cieľom bolo niečo úplne iné,ako riešenie trestnej činnosti.Ale … Pobúrenie niektorých “opozičníkov” nad vyšetrovaním prečinu ohovárania v réžii ÚBOK-u nie je na mieste.Pritom stačí tak málo – niečo si prečítať.A čítať s [...]

5% HDP na obranu ? Pred kým – pred USA ? Žiadny problém …

12.04.2026

Kdesi som začul,že NATO je vojenský biznis model … možno,neviem posúdiť.Ale páčil sa mi iný nápad. Pristúpiť na zvýšenie týchto výdavkov,ale po svojom.Obnoviť zbrojársky priemysel na Slovensku a minúť tých 5% na jeho výrobky.Zvýši sa zamestnanosť,stúpnu príjmy štátu … celkom fajn,nie ? Potenciál z odbornej stránky na to máme.Otázne je,koľko by zmizlo vo [...]

Keď fazuľové vetry velia národom …

29.03.2026

Veľmoci si žijú svojím záujmom a snažia sa ho naplniť všade a za každú cenu.Prezieravý politik sa stretne/zaujima o názor každèho,somár hika – s kým híkať nebude.Národ a štát ? Nedajte sa vysmiať … Médiá vypúšťajú fazuľovè vetry (podľa hesla “koho chlieb ješ,toho pesničku spievaj) a žiaľ – na národe sa prejavuje úpadok vzdelanosti,vplyv krvavej [...]

stíhačka F-16

VIDEO: Prázdny obchvat, blikajúce majáky a na ceste stíhačka. F-16 sa vrátila domov

14.05.2026 23:15

Bratislava zažila ďalší netradičný nočný presun.

oltar bazilika Jablonné v Podještědí

Zlodej ukradol z baziliky lebku svätice. Polícia ho zadržala skôr, než dokončil svoj plán

14.05.2026 21:48

Polícia tiež získala informácie o tom, kde sa vzácna relikvia nachádza.

fico merz

Merzova návšteva? Berlín schladil Ficove slová: Kancelár cestu na Slovensko ani neplánoval

14.05.2026 20:52

Nemecký kancelár slovenského premiéra kritizoval za cestu do Moskvy.

Vysne Nemecke  8

V slovenskej obci pri Užhorode vedeli o útokoch len z médií. Vo Vyšnom Nemeckom je dopyt po domoch, už nie sú žiadne na predaj

14.05.2026 20:36

Napriek ruským leteckým úderom na Zakarpatí vládne vo Vyšnom Nemeckom pokoj.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,461
Celková čítanosť: 10504251x
Priemerná čítanosť článkov: 4268x

Autor blogu