Odvolanie Plavčana nestačí, nech podá demisiu celá vláda !

Odvolanie ministra školstva P.Plavčana je len lízatkom, ktoré má upokojiť verejnú mienku. Ak bol R.Fico presvedčený o jeho neschopnosti, mal ho odvolať ihneď a nevyhovárať sa na SNS.

Aj preto sa nedá konštatovať nič iné, len podiel R.Fica a ostatných členov vlády na tom, čo sa dialo v posledných dňoch a týždňoch, čo sa navyše dá nazvať aj manažérskym zlyhaním premiéra – žiaľudí, nie v prvom prípade.

Je nutné ukončiť grotesku, ktorá trvá vyše štvrťstoročia, likviduje verejné financie a zbedačuje slovenský národ. Reálnym riešením by mohlo byť odstúpenie vlády a premiéra R.Fica, vymenovanie úradníckej vlády, zloženej výhradne z renomovaných odborníkov na jednotlivé oblasti, a zmena volebného systému. Je najvyšší čas, aby sa riadenie štátu očistilo od politických zoskupení so šedými eminenciami v pozadí, a nech konečne slúži štát

SLOVENSKÝM OBČANOM !!! DOSŤ BOLO POLITICKEJ MAFIE !!!

… a vodičom je do plaču

25.01.2026

Snaha o konsolidáciu verejných financií (rozkradnutých a porozdávaných politikmi) sa zmenila na legitímne výpalníctvo.Zákony sa (štandardne) interpretujú účelovo a tak nečudo – ak sa k tomu pridá legislatívny eurokreténizmus,jednèmu je do plaču … Tzv.absolútnu prednosť chodcov sme už spomínali – raz bola a rýchlo sa veci vrátili naspäť,pretože [...]

… a Hitler sa v pekle vyškiera

22.01.2026

Ako dopadne kšeftovanie so zločincami,zažila nielen Európa počas druhej svetovej vojny.Najprv politickí chrapúni vykšeftovali za mier svojho spojenca – Československo – a nakoniec vyhlasovali vojnu pre spojenca (Poľsko),ktorý o.i.ako prvý podpísal pakt s Hitlerom (1934) … a plánoval v tajných dodatkoch spoločnú hranicu s Maďarskom či Rakúskom … Európa sa [...]

Márne čakanie na moralistov

16.01.2026

Naivne sme čakali,źe bardi morálky a mieru,bojovníci proti agresii a imperializmu sa hrdinsky ozvú pri pohľade na dianie vo Venezuele či vyhrážky v spojitosti s Grónskom No treba priznať,konečne sa ukázala holá a nespochybniteľná pravda,že NATO nie je garantom ničoho a už vôbec nie mieru.Ak si niekto kladie otázku,prečo sa desaťročia tiahne spor medzi Tureckom a Gréckom v [...]

SR Bratislava MO Kukurica Rekonštrukcia LED Obrazovka BAX

Progresívci podávajú podnet na NKÚ pre rekonštrukciu Kukurice, hovoria o plytvaní

25.02.2026 10:53

Opozícia kritizuje rekonštrukciu objektu dlhodobo.

Venezuela politickí väzni

Tisíce Venezuelčanov dostali amnestiu na základe prelomového zákona

25.02.2026 10:49

Tisícky Venezuelčanov uväznených za odpor voči socialistickej vláde dostali amnestiu. Umožnil to prelomový zákon prijatý po zosadení Nicolása Madura.

Russia / Drone / Soldier /

Rusko považuje Poľsko a NATO za svojho hlavného nepriateľa, uviedol Nawrocki

25.02.2026 10:49

Poľský prezident Karol Nawrocki označil v stredu Rusko za hlavnú bezpečnostnú hrozbu pre región.

Justice Department Jeffrey Epstein

Tajili to aj pred prokurátormi: Epsteina vyšetrovali pre drogy a prostitúciu už od roku 2010, odhalili ďalšie spisy

25.02.2026 10:18

Nové dokumenty z dielne amerického ministerstva spravodlivosti vnášajú svetlo do doteraz neznámej kapitoly života odsúdeného sexuálneho delikventa Jeffreyho Epsteina.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,457
Celková čítanosť: 10304632x
Priemerná čítanosť článkov: 4194x

Autor blogu