Založ si blog

Na východe všetko možné . ..

A treba uznať, aj medzinárodné spoločenstvo vie rozlíšiť, kedy nahlas kričať a kedy naopak – hubu držať.

A tak preniesli „na rukách“ zvrhnutého gruzínskeho prezidenta M.Saakašviliho na Ukrajinu, ktorej zvrchovaný pán a vládca P.Porošenko jednoducho – odňal svojmu bývalému kumpánovi občianstvo, pretože sa ten začal správať neslušne a začal hrýzť ruku, ktorá ho nielen chránila, ale aj kŕmila. A svet viac-menej mlčí – pretože oboch potrebuje. Samozvaného ukrajinského prezidenta, či skôr diktátora Porošenka v kampani proti Rusku, a jeho bývalého spojenca ako prípadnú alternatívu … keďže banderovské bandy, pochodujúce nielen po Majdane, sú už akosi neobhájiteľné.

Na Slovensku síce nemáme banderovcov, ale máme zase holuby, ktoré doručujú utajené správy a informácie do tých „správnych“ schránok. A tieto, iste len „náhodne“ doručené zásielky nie je možné zverejniť, ale je možné iným spôsobom odhaliť, čo obsahujú – napríklad verejne vyriecť informáciu, že utajená zásielka sa týka politického oponenta – čo je podľa môjho názoru presne to isté, ako prečítanie zásielky.

Neviem, ale podľa mojich skromných znalostí je trestné akékoľvek zverejnenie utajovaných skutočností … a pokiaľ viem, tak sa nesmú zverejňovať ani informácie o prebiehajúcich trestných konaniach.

Nuž, sme však v srdci Európy, či skôr bývalá súčasť východného bloku, a tak sa môže všetko – čo by u iného bolo pokladané za marenie konania, alebo snaha o ovplyvňovanie účastníkov konania, to sa dá dnes vykladať aj ako – hrdinstvo. Asi budem márne čakať, že niekto vo veci neoprávneného nakladania s utajenými informáciami začne konať … a ak by aj začal, určite sa nič nezistí, a nič nepomôžu ani všadeprítomné kamery, ktoré vedia v prípade potreby aj – oslepnúť. A možno nás budú presviedčať, že akurát na mieste, kde bola pochybná zásielka doručená, nie sú žiadne kamery, alebo …

Príjemca zásielky býva na odľahlej samote, kde ani vtáčika-letáčika nestretnete, len holuby vedia presne – kam letia. Čudné ? Ale kdeže, už si nepamätáte, ako svojho času vedel nájsť premiéra každý, okrem doručovateľa úradnej zásielky ?

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

královec kaliningrad

Pripojenie Kaliningradu k Česku? Žarty o anexii zaplavili internet

05.10.2022 18:37, aktualizované: 18:40

Satirické úvahy podporujúce pripojenie ruskej Kaliningradskej oblasti k Česku vyvolali v posledných dňoch na sociálnych sieťach lavínu vtipov.

doktorka, dieťa, vyšetrenie, lekár

Poslanci schválili zvýšenie platov zdravotníkov. Ako si jednotlivé profesie prilepšia? (+tabuľky)

05.10.2022 17:40, aktualizované: 18:14

Schválenou novelou zákona sa zvyšuje základná zložka mzdy zdravotníckeho pracovníka.

nehoda1

Nové zistenia v prípade opitého Dědečka: Pil už počas dňa, cestné pravidlá ignoroval dlhodobo

05.10.2022 17:15

Niekoľko dní po tragédii na bratislavskej zastávke Zochova, kde opitý Dušan Dědeček zrazil a zabil päť študentov, vychádzajú na povrch nové skutočnosti.

Spievajúca fontána Košice

Unikátnu fontánu po 36 rokoch čaká veľká rekonštrukcia

05.10.2022 17:00

Nový šat dostane park aj blízka zvonkohra. Centrum Košíc čaká veľká prestavba, ktorá by mala trvať do jesene budúceho roku.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8729115x
Priemerná čítanosť článkov: 3627x

Autor blogu