Založ si blog

Nepodporuješ . .. nediskutuješ

Diskusia nebola otvorená … pre istotu. Akoby náhodou sa opakuje rovnaká situácia – diskusie sú pravidelne blokované tam, kde predstavitelia dnešnej opozície tvrdia niečo, s čím by čitatelia nesúhlasili.

Na druhej strane sa denne hodí lopata špiny na vládnu koalíciu, diskusie sú povolené, ale … áno, iné ako kritické príspevky, či súhlasné s obsahom sa nepripúšťajú, obvykle sa stratia. Alebo … v takom denníku SME mal istý diskutér karmu na nule, pretože si bezočivo dovolil nielen oponovať obsahu, ale dokonca tento vyvrátiť citovaním zákona a paragrafu. Výsledkom boli verbálne útoky “slušných” občanov a ako som spomenul, nulová karma. A nakoniec sa príspevok kdesi úplne stratil.

Kdeže … nejde o pravdu, nejde o zákon a nejde ani o slušnosť. Vlastne o slušnosť nešlo nikdy. Ide len o to, aby sa dostali k moci ľudia, ktorí si chcú napísať vlastné zákony a pre seba. Ľudia, ktorí dnes zneužívajú poslaneckú imunitu na šírenie krivých obvinení, pretože sa napadnuté persóny nemôžu brániť.

Majú oveľa väčší strach z názorov národa ako tí, ktorých kritizujú. Prečo ?

Možno preto, že majú za nechtami rovnakú špinu. Možno preto sa ju snažia bagatelizovať slovami “bolo to dávno,zabudnime”, aby sa nikto nerýpal pod povrchom a nešpekuloval, akej farby je ich majetok. Pretože krvavé peniaze ostanú krvavými, nech sú v akejkoľvek dlani.

Slovensko doslova preteká milionármi z chatrče – nič nevymysleli, ničím sa nepreslávili, a napriek tomu sa im peniažky sypú … alebo skôr sypali ? Pretože mnohí z nich majú niečo spoločné – po uplynutí “revu” 90.rokov im pomaly jedna firma za druhou končia, krachujú alebo sa ich snažia predať za hrsť dukátov. Vari ich opustila genialita ? Niektorí sa skúšajú strčiť do verejného života, kde tečú dukáty za nič, iní akosi podozrivo stíchli. Čo sa deje ?

Koho a čím držia “za gule”, keď sa im médiá snažia tak servilne slúžiť, hoci je už nad slnko jasné, že géniovia biznisu určite nikdy neboli a nikdy nebudú, a ak sa predsa len v niečom ich genialita prejavila, tak len vo fixľovaní a chytračení na úkor iných ? Majú strach … omnoho väčší ako SMER a Fico … preto kričia a obmedzujú diskusie. Čo ak by zaznela pravda – o nich ? 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Izrael údajne súhlasil s návrhom na uzavretie prímeria v Gaze

07.08.2022 17:06

Skutočnosť, že prebiehajú rozhovory o prímerí potvrdil aj zdroj z militantného hnutia Palestínsky islamský džihád.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8651905x
Priemerná čítanosť článkov: 3594x

Autor blogu