Založ si blog

Komunisti . . . vyhrali bez boja

Revolúcia ? Zbytočná … triedny boj ? Zbytočný … sotva mohli niekedy komunisti snívať o tom, že demokrati, ich obdivovatelia – sa dokážu svojpomocne zničiť.

Kto sa pozrie na súčasný vývoj, nemôže to poprieť – za necelé štvrťstoročie dokázali demokrati a ich prezlečení prisluhovači (a tí boli včera komunistami, dnes demokratmi a zajtra budú fašistami – ak to vynesie) poprieť všetko, čo velebili pred národom a používali ako usvedčujúci dôkaz proti komunistom.

Sledovanie oponentov režimu je zločin …. tvrdili. A tak v mene slobody a bezpečnosti sledujú celé národy, aby im nemohli škodiť – kritici a oponenti.

Každý má slobodu slova … ale ak slobodne povie, čo si naozaj myslí, možno príde o prácu, alebo nemôže navštíviť slobodne baštu demokracie, lebo povedal, že cisár – je nahý.

Väznenie oponentov za politické názory je neprijateľné … dnes sa ľudia pre politické názory zabíjajú alebo dlhé roky väznia – bez súdov.

Nezodpovedné hospodárenie z čias socializmu by viedlo ku krachu … a čoho sa dotkol zodpovedný demokrat, obvykle skrachovalo do roka a dňa, alebo bolo rozkradnuté.

Zanikli školy, škôlky, nemocnice, polikliniky, rozpadli sa cesty, verejné služby … za komunistov kradol (podľa demokratov) celý národ a bolo všetko … dnes kradne 1% ľudí – a nie je nič!

A ak by ste sa chceli vyhovoriť na komunistov pri moci, tí nikdy neboli – komunisti. Boli (len) členovia – komunistickej strany … aj dnes sú (len) členovia ….

Demokrati si dali K.O. bez boja …

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

nehoda

Vodič Passatu vyletel pri Holíči z cesty, nehodu neprežil

25.05.2024 17:57

Podľa polície pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť a pri predchádzaní nezvládol riadenie.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9503481x
Priemerná čítanosť článkov: 3887x

Autor blogu