Založ si blog

Na zrkadlo nemáte, liberáli ?

Mohli by ste v jeho odraze vidieť vlastné pokrytectvo. Možno by ste si mali pozrieť diskusiu na Markíze po voľbách 2016, kde ste chceli tvoriť koalíciu aj s účasťou SNS.

A pokiaľ dnes pohoršene ukazujete na SMER a R.Fica, treba Vám pripomenúť, že dnešný stav je aj vašou zásluhou – ak by ste si nemastili ego absurdnými sľubmi, s kým nepôjdete do koalície, ale uznali realitu, mohli ste výrazným spôsobom zasiahnuť do vývoja na Slovensku. Mohli, ale nechceli – ak nebude po vašom, nebude nijako – taká bola vaša stratégia. Kompromisy ? Len tí druhí, vy nie.

Ste čím ďalej, tým trápnejší. Najmä statusy odborníka na obranu z hypermarketu vyvolávajú už len salvy smiechu. Iste, svoju podporu si udržíte, o tom nepochybujem. Opäť skončíte na nejakých 12-15% a budete špekulovať, ako z rozbitého pohára vyrobiť krásnu vázu. Opäť sa budete vyhovárať na naivných voličov. Opäť budete pred voľbami napádať potenciálnych partnerov, aby ste po ich skončení navrhovali spoluprácu – ak urobia kompromisy vo váš prospech.

Skúste použiť zrkadlo … len sa nezľaknite.

Ďakujem za pochybnosť, ktorá sa má zmocnila pred voľbami 2010. Dnes by som si bil hlavu o múr, ak by som vás vtedy volil. Doslova by som sa za seba hanbil.

Ak by som mal parafrázovať slová niektorých vašich priaznivcov, ktorí sa divia ľuďom a ich “hlúposti”, súvisiacej s podporou SMER-u, musel by som konštatovať, že ľudia možno hlúpo dôverujú SMER-u a R.Ficovi, ale nie sú až takí hlúpi, aby verili Vám.

Zločiny treba vyšetriť a potrestať. Ale nie za vašej účasti … nie ste o nič dôveryhodnejší, ako súčasná koalícia … čo potvrdzujú aj pravidelné prieskumy verejnej mienky – toľko námahy na vylievanie vedier špiny a tak žalostný výsledok …. 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

Hungary Migrant Tunnels

Zlodeja v Ríme zasypal tunel, ktorý si hĺbil. Vyslobodili ho až hasiči

14.08.2022 16:52

Muž ostal uväznený v hĺbke asi šesť metrov osem hodín. Tunel, ktorý kriminalisti objavili, viedol z opusteného obchodu smerom k neďalekej banke.

rakva Tomka v Košiciach

Pozostatky kardinála Tomka sú v Košiciach, posledné zbohom bude v utorok

14.08.2022 16:45

Posledné zbohom mu dajú veriaci v utorok o 11. hodine v Dóme sv. Alžbety.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8661498x
Priemerná čítanosť článkov: 3598x

Autor blogu