Založ si blog

Na zrkadlo nemáte, liberáli ?

Mohli by ste v jeho odraze vidieť vlastné pokrytectvo. Možno by ste si mali pozrieť diskusiu na Markíze po voľbách 2016, kde ste chceli tvoriť koalíciu aj s účasťou SNS.

A pokiaľ dnes pohoršene ukazujete na SMER a R.Fica, treba Vám pripomenúť, že dnešný stav je aj vašou zásluhou – ak by ste si nemastili ego absurdnými sľubmi, s kým nepôjdete do koalície, ale uznali realitu, mohli ste výrazným spôsobom zasiahnuť do vývoja na Slovensku. Mohli, ale nechceli – ak nebude po vašom, nebude nijako – taká bola vaša stratégia. Kompromisy ? Len tí druhí, vy nie.

Ste čím ďalej, tým trápnejší. Najmä statusy odborníka na obranu z hypermarketu vyvolávajú už len salvy smiechu. Iste, svoju podporu si udržíte, o tom nepochybujem. Opäť skončíte na nejakých 12-15% a budete špekulovať, ako z rozbitého pohára vyrobiť krásnu vázu. Opäť sa budete vyhovárať na naivných voličov. Opäť budete pred voľbami napádať potenciálnych partnerov, aby ste po ich skončení navrhovali spoluprácu – ak urobia kompromisy vo váš prospech.

Skúste použiť zrkadlo … len sa nezľaknite.

Ďakujem za pochybnosť, ktorá sa má zmocnila pred voľbami 2010. Dnes by som si bil hlavu o múr, ak by som vás vtedy volil. Doslova by som sa za seba hanbil.

Ak by som mal parafrázovať slová niektorých vašich priaznivcov, ktorí sa divia ľuďom a ich “hlúposti”, súvisiacej s podporou SMER-u, musel by som konštatovať, že ľudia možno hlúpo dôverujú SMER-u a R.Ficovi, ale nie sú až takí hlúpi, aby verili Vám.

Zločiny treba vyšetriť a potrestať. Ale nie za vašej účasti … nie ste o nič dôveryhodnejší, ako súčasná koalícia … čo potvrdzujú aj pravidelné prieskumy verejnej mienky – toľko námahy na vylievanie vedier špiny a tak žalostný výsledok …. 

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9503501x
Priemerná čítanosť článkov: 3887x

Autor blogu