Založ si blog

Koľko by vyniesla privatizácia poslancov ? Asi nič . ..

Opäť sa objavujú návrhy, ćo všetko sa má z chabého majetku štátu rozpredať. A tak by som mal návrh – rozpredajme poslancov NR SR, a zrušme parlament. Však celé dni a týždne majú ústa plnè potrieb štátu, radi sa obetujú, nie ?

Už len ostáva otázka, kde nájsť hlupáka, ktorý by kúpil podobnú zbierku privilegovaných a neschopných darmožráčov. Väčšina z nich neustále opakuje, že štát je zlý vlastník, čím vlastne prehlasujú vlastnú neschopnosť na riadenie štátu k prosperite a blahobytu. Presnejšie – seba k niečomu podobnèmu dokážu viesť s neomylnosťou, akú by im závideli aj atómové hodiny.

Vlastne sa ani nečudujem, prečo skoro všetci unisono vyplakávajú na dobou totality. Komunisti mali síce v obľube ľahko ovládateľných sluhov, ktorí neoplývajú prílišnou dávkou intelektu, ale tiež mali isté medze, ktoré neprekročili. Nečudo, že podobná zbierka kariéristov nemala za ich čias šancu – tak hlboko neklesli ani komunisti. Asi neverili, že je pozitívny rozdiel medzi hlupákom a našim hlupákom.

V uliciach sa nám medzičasom rozbehli predvolebné kampane. Letáky, rôzne reklamné plochy sú priam preplnené retušovanými fotografiami rôznofarebných verzií projektu “Sľubotechna”.

Zázračne sa našli financie na “opravy” zanedbaných úsekov ciest, aby občan videl, že na neho niekto aj myslí. A nevšimol si, že aj v tomto prípade ho skôr – okráda. Auto s dvoma zúfalcami prekáža v premávke a prečo ? Pre povrchné zasypanie výtlkov asfaltovou zmesou, bez akéhokoľvek spevnenia. Aj ten, kto to nariadil – vás okráda. Pretože za pár mesiacov po tejto “oprave” bude výtlk na svojom mieste, len väčší. Aj týchto odborníkov by sme mali ponúknuť v rámci privatizačného balíčka.

Kto ich kúpi ? Nikto … ani darom by ich nikto nechcel, ale zrejme by sa vyplatilo aj zaplatiť, aby si ich niekto “adoptoval”. Aspoň by sme ušetrili miliardy, ktoré títo darebáci vyhadzujú von oknom. 

A privatizácia by bola možno – konečne úspešná. Nič by sme nezarobili, ale veľmi veľa – ušetrili …

 

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9503530x
Priemerná čítanosť článkov: 3887x

Autor blogu