Založ si blog

Koľko by vyniesla privatizácia poslancov ? Asi nič . ..

Opäť sa objavujú návrhy, ćo všetko sa má z chabého majetku štátu rozpredať. A tak by som mal návrh – rozpredajme poslancov NR SR, a zrušme parlament. Však celé dni a týždne majú ústa plnè potrieb štátu, radi sa obetujú, nie ?

Už len ostáva otázka, kde nájsť hlupáka, ktorý by kúpil podobnú zbierku privilegovaných a neschopných darmožráčov. Väčšina z nich neustále opakuje, že štát je zlý vlastník, čím vlastne prehlasujú vlastnú neschopnosť na riadenie štátu k prosperite a blahobytu. Presnejšie – seba k niečomu podobnèmu dokážu viesť s neomylnosťou, akú by im závideli aj atómové hodiny.

Vlastne sa ani nečudujem, prečo skoro všetci unisono vyplakávajú na dobou totality. Komunisti mali síce v obľube ľahko ovládateľných sluhov, ktorí neoplývajú prílišnou dávkou intelektu, ale tiež mali isté medze, ktoré neprekročili. Nečudo, že podobná zbierka kariéristov nemala za ich čias šancu – tak hlboko neklesli ani komunisti. Asi neverili, že je pozitívny rozdiel medzi hlupákom a našim hlupákom.

V uliciach sa nám medzičasom rozbehli predvolebné kampane. Letáky, rôzne reklamné plochy sú priam preplnené retušovanými fotografiami rôznofarebných verzií projektu “Sľubotechna”.

Zázračne sa našli financie na “opravy” zanedbaných úsekov ciest, aby občan videl, že na neho niekto aj myslí. A nevšimol si, že aj v tomto prípade ho skôr – okráda. Auto s dvoma zúfalcami prekáža v premávke a prečo ? Pre povrchné zasypanie výtlkov asfaltovou zmesou, bez akéhokoľvek spevnenia. Aj ten, kto to nariadil – vás okráda. Pretože za pár mesiacov po tejto “oprave” bude výtlk na svojom mieste, len väčší. Aj týchto odborníkov by sme mali ponúknuť v rámci privatizačného balíčka.

Kto ich kúpi ? Nikto … ani darom by ich nikto nechcel, ale zrejme by sa vyplatilo aj zaplatiť, aby si ich niekto “adoptoval”. Aspoň by sme ušetrili miliardy, ktoré títo darebáci vyhadzujú von oknom. 

A privatizácia by bola možno – konečne úspešná. Nič by sme nezarobili, ale veľmi veľa – ušetrili …

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Izrael údajne súhlasil s návrhom na uzavretie prímeria v Gaze

07.08.2022 17:06

Skutočnosť, že prebiehajú rozhovory o prímerí potvrdil aj zdroj z militantného hnutia Palestínsky islamský džihád.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8651922x
Priemerná čítanosť článkov: 3594x

Autor blogu