Založ si blog

Koľko by vyniesla privatizácia poslancov ? Asi nič . ..

Opäť sa objavujú návrhy, ćo všetko sa má z chabého majetku štátu rozpredať. A tak by som mal návrh – rozpredajme poslancov NR SR, a zrušme parlament. Však celé dni a týždne majú ústa plnè potrieb štátu, radi sa obetujú, nie ?

Už len ostáva otázka, kde nájsť hlupáka, ktorý by kúpil podobnú zbierku privilegovaných a neschopných darmožráčov. Väčšina z nich neustále opakuje, že štát je zlý vlastník, čím vlastne prehlasujú vlastnú neschopnosť na riadenie štátu k prosperite a blahobytu. Presnejšie – seba k niečomu podobnèmu dokážu viesť s neomylnosťou, akú by im závideli aj atómové hodiny.

Vlastne sa ani nečudujem, prečo skoro všetci unisono vyplakávajú na dobou totality. Komunisti mali síce v obľube ľahko ovládateľných sluhov, ktorí neoplývajú prílišnou dávkou intelektu, ale tiež mali isté medze, ktoré neprekročili. Nečudo, že podobná zbierka kariéristov nemala za ich čias šancu – tak hlboko neklesli ani komunisti. Asi neverili, že je pozitívny rozdiel medzi hlupákom a našim hlupákom.

V uliciach sa nám medzičasom rozbehli predvolebné kampane. Letáky, rôzne reklamné plochy sú priam preplnené retušovanými fotografiami rôznofarebných verzií projektu “Sľubotechna”.

Zázračne sa našli financie na “opravy” zanedbaných úsekov ciest, aby občan videl, že na neho niekto aj myslí. A nevšimol si, že aj v tomto prípade ho skôr – okráda. Auto s dvoma zúfalcami prekáža v premávke a prečo ? Pre povrchné zasypanie výtlkov asfaltovou zmesou, bez akéhokoľvek spevnenia. Aj ten, kto to nariadil – vás okráda. Pretože za pár mesiacov po tejto “oprave” bude výtlk na svojom mieste, len väčší. Aj týchto odborníkov by sme mali ponúknuť v rámci privatizačného balíčka.

Kto ich kúpi ? Nikto … ani darom by ich nikto nechcel, ale zrejme by sa vyplatilo aj zaplatiť, aby si ich niekto “adoptoval”. Aspoň by sme ušetrili miliardy, ktoré títo darebáci vyhadzujú von oknom. 

A privatizácia by bola možno – konečne úspešná. Nič by sme nezarobili, ale veľmi veľa – ušetrili …

 

Pacient z Trnavy pení

25.09.2023

A keďže nikto nemá voľnú zvieraciu kazajku,otravuje jedom nielen okolie. V každom prípade jeho správanie dokonale ilustruje,prečo sa vyhnúť aj jeho bývalým koaličným partnerom.Kto v mene zisku moci dokáže spolupracovať s nebezpečným psychopatom,nie je spôsobilý na riadenie štátu.Skôr na riadenie väzenskej podlahy. Vraj sa máme uskromniť,aby sa dal riešiť deficit [...]

Zasmrdelo a nič nebolo

24.09.2023

Igorko sa snažil.Opäť sľúbil odhalenia o Riškovi a opäť nič neukázal. Každý má právo voliť a povinnosť niesť následky svojej voľby.Poslednú voľbu „menšieho“ zla zaplatili životmi a zdravím tisíce ľudí. Čo tak hľadať a voliť dobro ?

Cynické trubky

24.08.2023

Podľa cynických trubiek je každý kritik západnej politiky ruským agentom,alebo čakateľom na pokyny či propagandu z ruskej ambasády. Cynické trubky si akosi nevšimli,že oplotená ambasáda,ktorá zohavila jedno z najkrajších miest v Bratislave,nie je ruská,ale – americká.A jej obyvateľov milujú všetci tak,že sa musia skrývať pred ich láskou za plotom. Sovietske [...]

Trump

Trump sa pri budovaní realitného impéria dopúšťal podvodu, rozhodol súd

26.09.2023 23:16

Trump a jeho spoločnosť masívne nadhodnocovali svoj majetok a zveličovali jeho čistú hodnotu.

náhorný karabach

Výbuch v sklade s palivom v Náhornom Karabachu si vyžiadal najmenej 125 obetí

26.09.2023 23:12

Karabašské úrady pri tom ešte v utorok ráno hlásili 20 mŕtvych a vyše 290 zranených.

Spojené voľby do regionálnych samospráv 2022

Predvolebná debata RTVS: Generálna prokuratúra by mala prejsť podľa SaS a SNS pod správu MS SR

26.09.2023 22:18

V predvolebnej diskusii sa na tom zhodli šéf SNS Andrej Danko a Branislav Gröhling z SaS.

voľby, debata, ta3, fico, pellegrini, šimečka, sulík, uhrík

Predvolebná superdebata ta3: Od stráženia hraníc až po schopnosť vládnuť

26.09.2023 21:45

V utorkovej diskusii sa stretli lídri strán Smer, PS, Hlas, SaS a Republika.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,435
Celková čítanosť: 9249986x
Priemerná čítanosť článkov: 3799x

Autor blogu