Založ si blog

R. Fico sa konečne sťahuje. K A. Kiskovi !

Po dlhom a niekoľkomesačnom trápení našiel expremiér konečne bývanie, ktoré bude zodpovedať morálnemu profilu, stanovenému večne nespokojnými médiami. A napriek tomu, že nenachádza so súčasným prezidentom A.Kiskom veľa spoločných tém, ten sa prejavil ako štátnik a ponúkol svojmu politickému sokovi primerané bývanie – v prezidentskom paláci.

Expremiér určite nebude váhať a prijme veľkorysú ponuku svojho dlhoročného oponenta a bývalého protivníka v prezidentských voľbách. Tým skôr, že v prípade A.Kisku nemajú médiá absolútne žiadne pochybnosti o jeho pozitívnych charakterových vlastnostiach a pokladajú ho za jeden zo svetlých zjavov na slovenskej politickej scéne.

Expremiér sa zatiaľ k ponuke prezidenta nevyjadril, či ju prijme. Určite ju však zvažuje, pretože sa blížia prezidentské voľby a nechce byť stálym terčom kritiky médií a poukazovania na fakt, že býva v obytnom komplexe, postavenom za zvláštnych okolností, využívajúc priestory, ktoré patria (dnes) odsúdenému podnikateľovi L.Bašternákovi.

Analytici tvrdia, že spoločné bývanie expremiéra a prezidenta by mohlo byť prínosom. Upokojilo by rozbúrenú politickú scénu a obaja spolubývajúci by si mohli z očí do očí vysvetliť bez prítomnosti médií otázky, v ktorých sa dodnes nezhodli. Nedá sa totiž pochybovať, že obidvaja patria k historickým osobnostiam politickej scény, ktoré nemajú na svojej povesti ani zamak podozrenia z akýchkoľvek káuz, ktoré dnes tak otriasajú slovenskou politickou scénou.

(Zatiaľ sa nepotvrdili správy o tom, že o spoločné bývanie s expremiérom a prezidentom prejavili záujem aj R.Sulík s I.Matovičom. Médiá si nevedia vysvetliť ani výrok, ktorý zaznel z radov obyčajných ľudí “ v nebi je síce pokoj, ale v pekle býva dobrá spoločnosť “ …) O dobrej spoločnosti v prezidentskom paláci sa nedá pochybovať, no zatiaľ nikto nezistil, kde je situované spomínané peklo …

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Ukrajina, Rusko, vojna, Trek Thunder Kelly

ONLINE: Raketomety HIMARS podľa Kyjeva zasiahli základňu wagnerovcov

15.08.2022 05:55

Raketomety HIMARS od Spojených štátov podľa ukrajinských predstaviteľov zasiahli základňu wagnerovcov, "Putinovej súkromnej armády".

Richard Sulík

Kollár sa za koalíciu hanbí, Matovič chce byť v kresle do volieb, Sulík máva na rozlúčku

15.08.2022 05:45

Pokračovanie štvorkoalície, menšinová vláda, úradnícka vláda alebo predčasné voľby? To všetko je počas súčasnej vládnej krízy na stole.

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8661549x
Priemerná čítanosť článkov: 3598x

Autor blogu