Založ si blog

R. Fico sa konečne sťahuje. K A. Kiskovi !

Po dlhom a niekoľkomesačnom trápení našiel expremiér konečne bývanie, ktoré bude zodpovedať morálnemu profilu, stanovenému večne nespokojnými médiami. A napriek tomu, že nenachádza so súčasným prezidentom A.Kiskom veľa spoločných tém, ten sa prejavil ako štátnik a ponúkol svojmu politickému sokovi primerané bývanie – v prezidentskom paláci.

Expremiér určite nebude váhať a prijme veľkorysú ponuku svojho dlhoročného oponenta a bývalého protivníka v prezidentských voľbách. Tým skôr, že v prípade A.Kisku nemajú médiá absolútne žiadne pochybnosti o jeho pozitívnych charakterových vlastnostiach a pokladajú ho za jeden zo svetlých zjavov na slovenskej politickej scéne.

Expremiér sa zatiaľ k ponuke prezidenta nevyjadril, či ju prijme. Určite ju však zvažuje, pretože sa blížia prezidentské voľby a nechce byť stálym terčom kritiky médií a poukazovania na fakt, že býva v obytnom komplexe, postavenom za zvláštnych okolností, využívajúc priestory, ktoré patria (dnes) odsúdenému podnikateľovi L.Bašternákovi.

Analytici tvrdia, že spoločné bývanie expremiéra a prezidenta by mohlo byť prínosom. Upokojilo by rozbúrenú politickú scénu a obaja spolubývajúci by si mohli z očí do očí vysvetliť bez prítomnosti médií otázky, v ktorých sa dodnes nezhodli. Nedá sa totiž pochybovať, že obidvaja patria k historickým osobnostiam politickej scény, ktoré nemajú na svojej povesti ani zamak podozrenia z akýchkoľvek káuz, ktoré dnes tak otriasajú slovenskou politickou scénou.

(Zatiaľ sa nepotvrdili správy o tom, že o spoločné bývanie s expremiérom a prezidentom prejavili záujem aj R.Sulík s I.Matovičom. Médiá si nevedia vysvetliť ani výrok, ktorý zaznel z radov obyčajných ľudí “ v nebi je síce pokoj, ale v pekle býva dobrá spoločnosť “ …) O dobrej spoločnosti v prezidentskom paláci sa nedá pochybovať, no zatiaľ nikto nezistil, kde je situované spomínané peklo …

Vláda s charakterom a vôňou podpapiernikov

15.04.2021

Kedysi koloval vtip,ako reagoval otec na vstup syna do strany – synku,radšej si mal stúpiť do niečoho iného … dnes by platil na súčasnú koalíciu. Pretože tá smrdí horšie,ako povestné kravince či známe podpapierniky.Posledná tlačovka potvrdila,že sa nič nezmenilo a premiérom je naďalej rovnaký chrapúň,ako pred koaličnou krízou,len sa maskuje pod ministerským [...]

Štyri metre od smrti

12.04.2021

… sa môže ocitnúť človek zásluhou beztrestného vystrájania vodičov kamiónov na slovenských cestách. Videl som mu priamo do kabíny.Do očí mi hľadela bezcharakterná sviňa,ktorá jazdí na veľkom aute a môže všetko.A teda aj jazdiť sedemdesiatkou v obci,predbiehať v zákrute cez plnú čiaru a debilne sa diviť,ako je to možné,že jazdia aj autá opačným smerom. A [...]

USA a NATO – obraz moderného fašizmu vo svete

11.04.2021

Počas režimu A.Hitlera v Nemecku bolo bežnou praxou vyhľadávanie nepriateľov a vôbec nezáležalo na tom,či boli skutoční alebo fiktívni.Všemocné gestapo vedelo popraviť každého bez rozdielu a hlavne bez dôkazov. Dnes máme svet pod drobnohľadom technológií,ktoré začínajú kamerami v uliciach a končia satelitmi,umiestnenými vo vesmíre.Slovné spojenia ako “osobná [...]

Joe Biden

Veľvyslanec Javorčík: Biden obnovil predvídateľnosť v transatlantickom partnerstve

15.04.2021 22:57

Americká administratíva podľa slovenského veľvyslanca doteraz splnila to, čo sa od nej očakávalo.

Ivan Korčok

Korčok: Sme znepokojení destabilizačnými aktivitami Ruska

15.04.2021 21:48

Minister uviedol, že Slovenská republika ako členská krajina EÚ a NATO má záujem rozvíjať dobré vzťahy s Ruskou federáciou.

Netherlands World Press Photo - víťaz, prvé objatie

Najlepšia fotografia sveta? Objatie starenky v kovidovej dobe

15.04.2021 18:25

Nezávislá svetoznáma organizácia World Press Photo, ktorá funguje od roku 1955, vyhlásila výsledky svojej každoročnej súťaže.

igor matovič

Matovič obhajuje svoje kroky pri Sputniku, vinu hádže na šéfku ŠÚKL

15.04.2021 17:57, aktualizované: 22:07

Expremiér svoju tlačovku nazval „Sputnik V. Dosť bolo klamstiev“. Musel však priznať, že ruská strana pýtala vakcíny aj z dôvodu, že sme za ne nezaplatili.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,308
Celková čítanosť: 7718435x
Priemerná čítanosť článkov: 3344x

Autor blogu