Založ si blog

Odhalené konšpirácie denníka SME – Fico, Danko a Ústavný súd

Podľa dnešného vydania denníka SME sa Fico prerátal, Kiska môže obštrukciám zabrániť … článok je klasickou konšpiráciou z dielne treťotriednych sluhov spriaznených oligarchov …

Netreba rozvláčne úvahy, skúsme to jednoducho a priamo – zákonné postupy nie je možné označiť ako obštrukcie, pretože Ústava SR zaručuje každému občanovi uplatňovanie všetkých práv v súlade s platnými zákonmi a predpismi. Pokiaľ si občan uplatňuje naplnenie svojich práv v súlade so zákonom, nemôže byť obviňovaný z obštrukcií ! Denník SME sa snaží (ako už nespočetnekrát, odkedy padol na úroveň bulváru) navodiť presvedčenie, že uplatnenie zákonných postupov – je nezákonné a škodlivé.

Existujú samozrejme aj nezákonné postupy, ktoré sa dajú označiť – ako obštrukcie.

Má to jeden háčik – dajú sa síce využiť v občianskom i trestnom konaní, ale určite sa nedajú použiť na získanie postu – ústavného sudcu.

Slušní ľudia rešpektujú zákony a právoplatné rozhodnutia súdov, tvrdia opozičné strany, dalo by sa povedať – jednohlasne.

Keďže predstavitelia týchto strán spochybňujú najnovšie právoplatné rozhodnutie Ústavného súdu vo veci rokovacieho poriadku NR SR, v duchu vyššie spomenutého tvrdenia predstaviteľov opozičných strán sa dá konštatovať – ich predstavitelia nie sú slušní ľudia.

Prezidentov poradca má obavy z obštrukcií zo strany R.Fica či A.Danka v otázke obsadenia postov ústavných sudcov …

Ako občan a volič mám obavy z toho, aby sa novým prezidentom nestala osoba, ktorá bude hovorcom – svojho poradcu …

Bude P.Pellegríny pokračovateľom politiky R.Fica na predsedníckom poste v strane SMER-SD ?

Dúfam, že … nebude …

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

ZSSR / Komunizmus / Kosák / Kladivo /

Súd v Ľvove zakázal činnosť Komunistickej strany Ukrajiny

05.07.2022 21:38

Súd tak vyhovel žiadosti ukrajinského ministerstva spravodlivosti, podľa ktorého predstavitelia strany podporovali proruských povstalcov na Donbase a podieľali sa na akciách, ktoré viedli k ruskej anexii polostrova Krym.

Mali / Afrika / Nepokoje / Vojak / Armáda /

Pri výbuchu míny na severe Mali zahynuli dvaja príslušníci misie OSN

05.07.2022 21:19

Obaja mŕtvi sú Egypťania. Ďalší piati vojaci utrpeli vážne zranenia.

Boris Johnson

Dvaja britskí ministri podali demisiu, nesúhlasia s vládou premiéra Johnsona

05.07.2022 20:37

Pozíciu britského premiéra Borisa Johnsona v poslednom období oslabila séria škandálov.

Gábor Grendel

Možno prežívame posledné hodiny koalície, upozorňuje Grendel

05.07.2022 20:15

Zajtra zasadne mimoriadna Republiková rada strany SaS. Má rozhodnúť, či a za akých podmienok liberáli zostanú v koalícii.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8598113x
Priemerná čítanosť článkov: 3572x

Autor blogu