Založ si blog

(Liberáli) pôjdu aj za plesnivý rožok . . .

A preto žiadajú odstúpenie ministra obrany, ktorý si dovolil nebotyčne drzo odmietnuť americký úplatok za súhlas s budúcou okupáciou. Lebo liberáli by podpísali …

Iste, akékoľvek ministerstvo v rukách národniarov akosi pokrivkáva, ale to je téma na inú úvahu. Tým skôr, že sme zažili šmatľavé obchádzanie kauzy košického daňového úradu za vlády I.Radičovej. Alebo výpredaj zbrani za burák pod taktovkou komisionálne uznaného krip.. no radšej nedopoviem, ešte by sa cítil urazene.

Napokon, každý krčah má svoju mierku, Američanom by malo stačiť, že nám predali zastaralé šroty F-16, ktoré naše elity ospevujú ako jeden z divov sveta, hoci realita vyzerá inak … ak by niečo nepriateľa vystrašilo na smrť, tak jedine cena, za ktorú sme nakúpili … a ak by ten záchvat smiechu prežil, skončilo by to ironickým ťukaním na čelo.

Obranyschopnosť Slovenska ? Na úrovni nula celá nič. Len blázon by s nami bojoval, keď stačí uzatvoriť hranice … a zdochneme hladom.

Tak prečo si máme robiť nejaké ilúzie ? A prečo máme posluhovať cudziemu záujmu, kde priam trčí idea vytvorenia predmostia z krajín východnej a strednej Európy ? Len naivní ľudia dnes nevidia, že cieľom americkej politiky je vyvolanie konfliktu s Ruskom za každú cenu a bez ohľadu na následky.

Spojenci ? Nedajte sa vysmiať, sú to rovnakí spojenci, akými boli svojho času tí, ktorí “o nás, bez nás” podpísali Mníchov.

Rada ? Nevoľte tých, čo dajú každému … aj za plesnivý rožok !

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

ČR / Česká republika / Hranica /

Česko dočasne obnoví kontroly na štátnych hraniciach so Slovenskom

26.09.2022 22:55, aktualizované: 23:29

Opatrenie začne platiť od polnoci zo stredy na štvrtok a bude trvať po nevyhnutne dlhú dobu.

Kuba

Kubánci v referende schválili zákon o rodine, umožňuje aj sobáše homosexuálov

26.09.2022 22:33

Zákon okrem iného umožňuje aj adopcie detí homosexuálnymi pármi.

Vladimir Putin / Alexander Lukašenko /

Lukašenko pred Putinom odsúdil ľudí, ktorí sa chcú vyhnúť službe v ruskej armáde

26.09.2022 21:43, aktualizované: 21:45

"Nech si utekajú," povedal bieloruský prezident Putinovi počas stretnutia v juhoruskom Soči.

Viktor Orbán

Orbán: Protiruské sankcie sa obrátili proti Európe

26.09.2022 19:05

Maďarský premiér vyzval na prímerie na Ukrajine a uviedol, že protiruské sankcie škodia európskej ekonomike.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8718514x
Priemerná čítanosť článkov: 3622x

Autor blogu