Založ si blog

Eurovoľby: Zdravý rozum liberálov nevolí . ..

Billboard vedľa cesty hlásal na pozadí fotografie R.Sulíka a L.Nicholsonovej čosi o zdravom rozume …

Zdravý rozum v spojení s politikou SaS pôsobí nereálne. Predseda liberálov vidí prešľapy a dôvody na odstúpenie všetkých, len seba zo svojej “metráže” vyníma a pokladá za dostatočné ospravedlnenie. Vraj nevedel … nuž, keby nevedel, nestretával by sa s Kočnerom potajomky a Kotlebom v Maďarsku. Takže – vedel …

V prípade Nicholsonovej sú slová zbytočné. Pestovanie koníčkov je chvályhodné, no nie na úkor daňových poplatníkov. Kto chce spravovať štát, mal by mať na to primerané vzdelanie a schopnosti – poslankyňa SaS má v najlepšom prípade len nebotyčné ego, ak by mala trochu súdnosti, už dávno by v politike nebola.

A neboli by tam ani Galko (kauza odpočúvanie), či Rajtár (kauza Rybanič) … personálny stav liberálov hovorí jasnou rečou – obísť zďaleka … kým si liberáli nevedia urobiť poriadok v rámci vlastnej strany, nie je múdre zverovať im moc … kto pochybuje, nech si pozrie povolebnú diskusiu na Markíze v roku 2016. Nájde aj iné dôvody na odmietnutie liberálov.

Opozícia chcela Kočnera za premiéra

19.08.2019

... zahlásil zadýchaný holub Oldo, sotva dosadol na jeden z konárov bútľavej vŕby. Údajne mal jeho fotografiu (rozumej Kočnerovu) jeden liberál na vnútornej časti šiltovky a trenírok. Asi viac »

Hotel Leopoldov

17.08.2019

Ktokoľvek zneužíva obete zločinov na naplnenie vlastných cieľov, nezaslúži si iné označenie - bezcharakterná špina V Pluske sa objavil článok s nadpisom, ktorý vyvolával dojem, že Kočner viac »

Kočner potopí všetkých bez výnimky

16.08.2019

Odhaľovanie komunikácie Kočnera a jej zverejňovanie v médiách počas prebiehajúceho trestného konania by malo byť dôvodom na zamyslenie generálneho prokurátora a prijatie potrebných opatrení. viac »

Hasčák Kočner

Kočnerova Threema: Obhajobu Ruska platí Haščák

20.08.2019 17:38

V kauzách Gorila a zmenky mali mať Marian Kočner a šéf finančnej skupiny Penta Jaroslav Haščák spoločný záujem, aby Pavol Rusko nesvedčil proti nim.

chirurgia, chorurg, operácia

Zomrel kardiochirurg Kramář, podieľal sa na 1. transplantácii srdca v ČSSR

20.08.2019 16:30

Rudolf Kramář, ktorý sa ako jeden zo štyroch lekárov podieľal v roku 1984 na prvej transplantácii srdca vo vtedajšom Československu, zomrel vo veku 89 rokov.

Huawei vs Apple

Šéf Huawei vedeniu Číny: Nerobte ústupky Američanom, ani kvôli nám

20.08.2019 16:17

Zakladateľ čínskej technologické spoločnosti Huawei Žen Čeng-fej neočakáva, že Spojené štáty zmiernia vývozné obmedzenia, ktoré sú namierené proti firme.

Giuseppe Conte,

Vládna kríza v Taliansku: premiér Conte podá demisiu

20.08.2019 16:12, aktualizované: 16:35

Taliansky premiér oznámil, že na konci rozpravy o vládnej kríze v Senáte predloží svoju rezignáciu.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,075
Celková čítanosť: 5480189x
Priemerná čítanosť článkov: 2641x

Autor blogu