Založ si blog

Eurovoľby: Zdravý rozum liberálov nevolí . ..

Billboard vedľa cesty hlásal na pozadí fotografie R.Sulíka a L.Nicholsonovej čosi o zdravom rozume …

Zdravý rozum v spojení s politikou SaS pôsobí nereálne. Predseda liberálov vidí prešľapy a dôvody na odstúpenie všetkých, len seba zo svojej “metráže” vyníma a pokladá za dostatočné ospravedlnenie. Vraj nevedel … nuž, keby nevedel, nestretával by sa s Kočnerom potajomky a Kotlebom v Maďarsku. Takže – vedel …

V prípade Nicholsonovej sú slová zbytočné. Pestovanie koníčkov je chvályhodné, no nie na úkor daňových poplatníkov. Kto chce spravovať štát, mal by mať na to primerané vzdelanie a schopnosti – poslankyňa SaS má v najlepšom prípade len nebotyčné ego, ak by mala trochu súdnosti, už dávno by v politike nebola.

A neboli by tam ani Galko (kauza odpočúvanie), či Rajtár (kauza Rybanič) … personálny stav liberálov hovorí jasnou rečou – obísť zďaleka … kým si liberáli nevedia urobiť poriadok v rámci vlastnej strany, nie je múdre zverovať im moc … kto pochybuje, nech si pozrie povolebnú diskusiu na Markíze v roku 2016. Nájde aj iné dôvody na odmietnutie liberálov.

Klamári zabudli, čo (o platoch) hovorili

03.12.2019

Hej do basy by patril kde-kto. A možno aj niektorí z tých, ktorí sa dnes búria proti minimálnym dôchodkom a rozčúlene poukazujú na rôzne nerovnosti ... Schopnejší by mali dostávať viac a viac »

Chápem Číňanov, ale u nás sa to nedá . . .

29.11.2019

Ak by sa korupcia na Slovensku trestala rovnako tvrdo ako v Číne, kreslá verejných funkcionárov by zívali prázdnotou ... A súhlasím aj s názorom niektorých “spasiteľov” národa, že na viac »

Sudca živý z lásky k právu a národu

11.11.2019

Státisícové majetky sudcov len potvrdzujú, v akých skromných pomeroch vlastne žijú. Jeden by neveril, že sú živí len láskou k svojmu poslaniu a tak dokážu odkladať celé výplaty, aby mohli viac »

atrakcia ruske kolo 02

„Košické oko“ je novou atrakciou Košických rozprávkových Vianoc

05.12.2019 19:45

Košické rozprávkové Vianoce odštartovali vo štvrtok podvečer novou atrakciou. Je ňou 32-metrov vysoké ruské kolo, známe z mnohých európskych metropol.

Ján Baránek

Obvinenie Ficovi neuškodí, skôr mu pomôže, tvrdí Baránek

05.12.2019 18:45

Voliči, ktorí sa rozhodujú medzi Smerom a ĽSNS sa po obvinení Roberta Fica môžu prikloniť k ľavicovej strane, tvrdí politický analytik Ján Baránek.

Nezáleží na odvodoch. Minimálnu penziu dostane každý s 30 odpracovanými rokmi

05.12.2019 17:31

Sociálna poisťovňa od začiatku budúceho roka prizná minimálny dôchodok všetkým penzistom, ktorí získali aspoň 30 rokov dôchodkového poistenia.

parlament

Poslanci schválili novelu, ktorá má prispieť k očiste justície

05.12.2019 16:50

Novela zákona reaguje na podozrenia vyplývajúce z komunikácie Mariana Kočnera cez aplikáciu Threema.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,098
Celková čítanosť: 5833678x
Priemerná čítanosť článkov: 2781x

Autor blogu