Založ si blog

Teroristi z Bieleho domu potrebujú vojny . ..

Oficiálnou politickou líniou v Bielom dome je – terorizmus. Najnovšie vydierajú americkí teroristi – Irán. Nečudo, keď zrak skorumpovanej verchušky v Bruseli hľadí smerom do Ruska.

Dokedy alebo skôr – ako dlho sa ešte podarí udržať mier vo svete ? V Európe sa opäť rozmáha nemecký šovinizmus, ktorého hlavnou myšlienkou je ústredný nepriateľ v podobe – Ruska. USA sa snažia zastaviť ekonomický úpadok vyvolávaním rôznych konfliktov a vydieraním krajín s nerastným bohatstvom.

Sloboda, demokracia ? Nedajte sa vysmiať, to je ešte väčšia rozprávka, ako spoločnosť, ktorú kedysi sľubovali komunisti – teda každému podľa jeho potrieb. Demokracia funguje len tam, kde sa koná podľa záujmov Berlína, Londýna či Washingtonu (hoci viac by sedelo – Fašingtonu). Kedy si konečne uvedomíme, kam ťahajú svet tzv.demokracie a čo je skutočným cieľom ich politiky ?

Vražda je v rámci USA bežným nástrojom, ako vyriešiť problém …

Dalo by sa povedať, že americká politika stojí a padá s možnosťou odstránenia protivníka akýmkoľvek spôsobom. Absurdnosťou súčasnosti je fakt, že americkí okupanti na rôznych územiach sa nemusia zodpovedať “hostiteľskej” krajine za zločiny, ktorých sa na jej území dopustia. Množstvo krajín vrátane Slovenska podlieha vízovej povinnosti napriek tomu, že sú označované za spojencov. Pravda je taká, že spojencami a partnermi sme len vtedy, keď to vyhovuje USA. Nečudo, však množstvo krajín riadia kolaboranti amerického záujmu, neveľmi odlišní od jedného ústavného przniteľa Slovenska, ktorý označil vlastnú krajinu za – mafiánsky štát. Hoci, pri pohľade na množstvo odhalených prešľapov, asi len definoval vlastnú osobnosť.

Američania sú spojencami len – sami sebe. V mene svojho záujmu urobia čokoľvek a neštítia sa ničoho. Pobúrení sú až vtedy, keď sa im vráti vlastná dobrota, napríklad v podobe zasahovania do vnútorných záujmov iných krajín. Dokonalou ilustráciou je pobúrenie z ruského zasahovania do amerických volieb – akosi zabudli, že presne to isté robia (nielen v Rusku) od roku 1990.

Ako riešiť situáciu ? Nevedno, pretože stojíme na vratkej stoličke, ktorá sa môže kedykoľvek zlomiť. Ak však umožníme, aby si americkí teroristi urobili na území Slovenska základňu, vrátime sa do čias po auguste 1968. S jedným rozdielom – sme o niečo starší, ale zrejme – sprostejší …

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Izrael údajne súhlasil s návrhom na uzavretie prímeria v Gaze

07.08.2022 17:06

Skutočnosť, že prebiehajú rozhovory o prímerí potvrdil aj zdroj z militantného hnutia Palestínsky islamský džihád.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8651897x
Priemerná čítanosť článkov: 3594x

Autor blogu