Založ si blog

A povstali falošní bojovníci . ..

Bardi slušnosti, morálky a zákonnosti … skrývajúci biľag oddanosti minulému režimu za prekvapený výraz nevinnosti, pretože oni nevedeli, za čo dostali pozície na strategických pracoviskách … alebo významné riadiace posty …

Márnosť šedivá … aj by im niekto veril, keby sme si danú dobu nepamätali. To len synáčikovia okresných tajomníkov strany, či ich nohsledi si myslia, že sa zabudlo. Ako sa “hrdinsky” šplhali po chrbtoch spolužiakov a kolegov za svojimi cieľmi, za svojou kariérou. Peniaze a výhody krvavého režimu (ako mu dnes hovoria) im začali vadiť až vtedy, keď ich pramienok vyschol.

A tak mi jeden z týchto pohrobkov napísal, vraj som fanatický komunista, a ešte sa tým aj chválim. Celkom ma to pobavilo, pretože asi nepozná význam slova fanatizmus – fanatik. Jeden fanatik sedel kedysi na sudcovskej stoličke a vrieskal po obvinených z atentátu na Hitlera, že sú banditi, teroristi a zločinci. Vypočúval obvinených, pričom vedľa na stole ležala rozkladajúca sa mŕtvola jedného zo spoluvinníkov, ktorý nečakal na povestné metódy gestapa a radšej opustil svet živých sám. Kto by si vtedy pomyslel, že raz nájde svojich nasledovníkov.

Na Slovensku … kde primitívni netvori mávajú telami obetí zločinu ako nejakou zástavou a zneužívajú ich tragédiu na dosiahnutie vlastných cieľov. Potomkovia R.Freislera … či skôr dediči jeho bezohľadnosti a neľudskosti.

Veríte, že podobný netvor vie, čo znamenajú slová – česť, morálka, zákon, spravodlivosť ? Veríte, že podobný netvor je človek ?

Márne sa on snaží, aby ma akýmkoľvek spôsobom pohanil. Nech povie či napíše čokoľvek hanlivé či posmešné, desilo by ma niečo úplne iné …

Predstava, že by s mojimi názormi taký netvor – súhlasil.

Pacient z Trnavy pení

25.09.2023

A keďže nikto nemá voľnú zvieraciu kazajku,otravuje jedom nielen okolie. V každom prípade jeho správanie dokonale ilustruje,prečo sa vyhnúť aj jeho bývalým koaličným partnerom.Kto v mene zisku moci dokáže spolupracovať s nebezpečným psychopatom,nie je spôsobilý na riadenie štátu.Skôr na riadenie väzenskej podlahy. Vraj sa máme uskromniť,aby sa dal riešiť deficit [...]

Zasmrdelo a nič nebolo

24.09.2023

Igorko sa snažil.Opäť sľúbil odhalenia o Riškovi a opäť nič neukázal. Každý má právo voliť a povinnosť niesť následky svojej voľby.Poslednú voľbu „menšieho“ zla zaplatili životmi a zdravím tisíce ľudí. Čo tak hľadať a voliť dobro ?

Cynické trubky

24.08.2023

Podľa cynických trubiek je každý kritik západnej politiky ruským agentom,alebo čakateľom na pokyny či propagandu z ruskej ambasády. Cynické trubky si akosi nevšimli,že oplotená ambasáda,ktorá zohavila jedno z najkrajších miest v Bratislave,nie je ruská,ale – americká.A jej obyvateľov milujú všetci tak,že sa musia skrývať pred ich láskou za plotom. Sovietske [...]

Trump

Trump sa pri budovaní realitného impéria dopúšťal podvodu, rozhodol súd

26.09.2023 23:16

Trump a jeho spoločnosť masívne nadhodnocovali svoj majetok a zveličovali jeho čistú hodnotu.

náhorný karabach

Výbuch v sklade s palivom v Náhornom Karabachu si vyžiadal najmenej 125 obetí

26.09.2023 23:12

Karabašské úrady pri tom ešte v utorok ráno hlásili 20 mŕtvych a vyše 290 zranených.

Spojené voľby do regionálnych samospráv 2022

Predvolebná debata RTVS: Generálna prokuratúra by mala prejsť podľa SaS a SNS pod správu MS SR

26.09.2023 22:18

V predvolebnej diskusii sa na tom zhodli šéf SNS Andrej Danko a Branislav Gröhling z SaS.

voľby, debata, ta3, fico, pellegrini, šimečka, sulík, uhrík

Predvolebná superdebata ta3: Od stráženia hraníc až po schopnosť vládnuť

26.09.2023 21:45

V utorkovej diskusii sa stretli lídri strán Smer, PS, Hlas, SaS a Republika.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,435
Celková čítanosť: 9250124x
Priemerná čítanosť článkov: 3799x

Autor blogu