Založ si blog

A povstali falošní bojovníci . ..

Bardi slušnosti, morálky a zákonnosti … skrývajúci biľag oddanosti minulému režimu za prekvapený výraz nevinnosti, pretože oni nevedeli, za čo dostali pozície na strategických pracoviskách … alebo významné riadiace posty …

Márnosť šedivá … aj by im niekto veril, keby sme si danú dobu nepamätali. To len synáčikovia okresných tajomníkov strany, či ich nohsledi si myslia, že sa zabudlo. Ako sa “hrdinsky” šplhali po chrbtoch spolužiakov a kolegov za svojimi cieľmi, za svojou kariérou. Peniaze a výhody krvavého režimu (ako mu dnes hovoria) im začali vadiť až vtedy, keď ich pramienok vyschol.

A tak mi jeden z týchto pohrobkov napísal, vraj som fanatický komunista, a ešte sa tým aj chválim. Celkom ma to pobavilo, pretože asi nepozná význam slova fanatizmus – fanatik. Jeden fanatik sedel kedysi na sudcovskej stoličke a vrieskal po obvinených z atentátu na Hitlera, že sú banditi, teroristi a zločinci. Vypočúval obvinených, pričom vedľa na stole ležala rozkladajúca sa mŕtvola jedného zo spoluvinníkov, ktorý nečakal na povestné metódy gestapa a radšej opustil svet živých sám. Kto by si vtedy pomyslel, že raz nájde svojich nasledovníkov.

Na Slovensku … kde primitívni netvori mávajú telami obetí zločinu ako nejakou zástavou a zneužívajú ich tragédiu na dosiahnutie vlastných cieľov. Potomkovia R.Freislera … či skôr dediči jeho bezohľadnosti a neľudskosti.

Veríte, že podobný netvor vie, čo znamenajú slová – česť, morálka, zákon, spravodlivosť ? Veríte, že podobný netvor je človek ?

Márne sa on snaží, aby ma akýmkoľvek spôsobom pohanil. Nech povie či napíše čokoľvek hanlivé či posmešné, desilo by ma niečo úplne iné …

Predstava, že by s mojimi názormi taký netvor – súhlasil.

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9559860x
Priemerná čítanosť článkov: 3910x

Autor blogu