Založ si blog

Moc za každú cenu s kýmkoľvek . . .

Aj napriek mediálnej “cigánskej” férovke sa zdá pred voľbami 2020 jedna vec istá – víťazstvo SMER-u, bez ohľadu na to, či bude vedený R.Ficom alebo niekým iným.

A pomaly sa črtá aj istota v druhej veci – Fico dostane poverenie na zostavenie vlády, ale neuspeje. A neuspeje ani v prípade, ak by urobil názorový kotrmelec v podobe spolupráce s M.Kotlebom. Aj keď … nie, nebudeme rozoberať práva voliča na slobodný výber zástupcu. Demokracia je o všetkom, len nie o záujme voličov. V demokracii je totiž všetko na predaj … napríklad aj mandát prezidenta.

A tak sa zdá, že sa dostane k moci “cigánska” koalícia. Pre ilustráciu, za detstva sa hovorilo pri klamstve, že jeho autor – cigáni, až sa hory zelenajú. A tie slovenské sa budú poriadne zelenať, pretože čo potenciálny člen budúcej koalície, to klamár ako vyšitý … alebo krmič hadov. Priam hurónsky rehot sa ozýva pri samozvanom “ochrancovi” peňazí občana Beblavom, ktorému v honbe za mocou nevadí nič, ani Kiska. Aký to názorový obrat oproti dňom po voľbách 2016, keď sa nechcel spojiť s nikým, na kom by bol čo i len náznak mokrej nitky.

O ostatných potenciálnych koaličníkoch si netreba robiť žiadne ilúzie …

Budúcnosť Slovenska najlepšie ilustruje koalícia PS – SPOLU. Ironicky preložené – Spolu Privatizujeme Slovensko. Aj keď dnes už nie je veľa na rozdávanie, časom sa dočkáme úplne servilného postoja voči medzinárodnému terorizmu v podaní USA, snahám o schválenie dlhodobého (určite nie dočasného) pobytu amerických vojakov na slovenskom území, či pokračujúcej podpore vydierania tých, ktorí sa nechcú podriadiť imperiálnej politike Bruselu a Bieleho domu.

Netreba si robiť ilúzie – na mapách budúcej európskej federácie, stojacej na podvode s názvom Lisabonská zmluva, je všetko možné, ale Slovensko – určite nie. Ani ako Horné Uhry alebo Felvidék. A tento cieľ má naplniť kolaborantská zberba, ktorá chce vládnuť po voľbách 2020.

 

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Trump

Porota, ktorá rozhodne o Trumpovi v historickom procese, je už kompletná

18.04.2024 23:26

Porota sa vyberala zo stoviek potenciálnych členov na základe série otázok, ktoré majú zaručiť, že sa budú rozhodovať nestranne.

farmári, poľsko, traktory

Poľskí poľnohospodári nepúšťajú kamióny cez hraničné priechody s Ukrajinou

18.04.2024 21:37

Naďalej tak protestujú proti prílevu lacného obilia z Ukrajiny.

keňa, vojaci

V Keni zahynulo pri páde vojenského vrtuľníka desať ľudí, vrátane veliteľa armády

18.04.2024 20:56

Vrtuľník havaroval krátko po štarte a potom začal horieť.

turecko, zemetrasenie, tokat

Stred Turecka zasiahlo zemetrasenie. Poškodilo niekoľko budov

18.04.2024 20:03

Zatiaľ nie sú správy o úmrtiach alebo vážne zranených.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9455391x
Priemerná čítanosť článkov: 3867x

Autor blogu