Založ si blog

Koľkých politikov pasie mafia ?

Sledovanie súdneho konania s Ruskom a Kočnerom by mohlo byť zadosťučinením, keby neodhaľovalo charakter slovenskej politiky.

O tom sa vlastne nedá hovoriť, pretože charakter v slovenskej politike je príťažou. A treba priznať – štát je v rukách slepých, hluchých a sprostých. Prví nevidia, s kým sa stretávajú. Druhí nepočujú, čo sa o ich partneroch hovorí. A tretí nevedia, kto proti nim sedí. Jednoducho politická liga nesvojprávnych.

Podvod s názvom kauza Markíza je však len vrcholom smradľavého ľadovca záujmov. Pri Markíze sa klamalo od začiatku, čo dokazovali aj spomienky aktérov licenčného konania. Markíza poslúžila v roku 1998, a slúži dodnes. A je dokonalou ilustráciou, ako ľahko sa za pomoci médií vyrobí z darebáka – obeť. Smutné je, ako dlho trvalo, kým sa aspoň časť špiny dostala na svetlo sveta pred tvár spravodlivosti.

Mať Ruska za obchodného partnera je asi horšie, ako mať – rakovinu.

Spomienky herca Ľ.Gregora hovoria jasne. A nič na tom nemení ani fakt, že mediálneho magnáta Ruska dostal na výslnie aj on.

Zmenky … kto povie pravdu, dostane pivo. Asi ho vypijem sám, pretože klamú všetci (niekto viac, iný menej). Majú strach a Rusko je nepotrebným kameňom v topánke. Luxusnej a naleštenej, zaplatenej krvavým grošom. Pokvapkaným krvou národa, ktorý uveril a platí za svoj omyl dodnes. Napríklad v podobe neustále predhadzovanej predstavy Kisku v plášti národovca, bojovníka za slušné Slovensko a ľudomila. Alebo v podobe sociálne mysliaceho Fica, na rodinu jeb.ceho Sulíka, či iných úkazov. Hľadajte ich obraz vo svete a … nenájdete. Nie, figúrkami tvoriacimi komparz sa netreba vôbec zaoberať.

Ruska s Kočnerom (možno) odsúdia. Sotva to prinesie uspokojenie a zlepšenie stavu v spoločnosti. Koľkí ich nasledovníci a možno ešte horší behajú po slobode ? Však dnes je úplne normálne – pýtať sa mafiánov, či nemajú objednávku na opytujúceho … alebo cez mafiánov lustrovať členov politickej firmy …  či bývať vedľa mafiánov, mať od nich prenajaté nehnuteľnosti alebo od nich kupovať majetok pochybného pôvodu a krčiť ramenami “ja nič, ja muzikant”.

Či verejne haniť Slovensko výkrikmi o mafiánskom štáte … alebo sa pred týmto výrokom pozeral hovoriaci do zrkadla a videl svoju pravú tvár ??? Alebo vrieskať o zlodejoch a vykrádať verejné financie cez politickú rodinnú firmu … tomu sa tiež hovorí – charakter ! … ošípanej …

 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

SR Bratislava súd Dušan D. tragédia návrh väzba BAX

Dědeček zbabelo ušiel zo súdu. Vodiča zo Zochovej budú stíhať na slobode

06.10.2022 16:32, aktualizované: 19:40

Rozhodol o tom sudca pre prípravné konanie. Prokurátor sa odvolal.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8730603x
Priemerná čítanosť článkov: 3627x

Autor blogu