Založ si blog

Američania vraj mučia v Saudskej Arábii

Podľa agentúry Šľahnutý a Skorumpovaný, sídliacej v pivnici nemenovaného bytového domu kdesi v Bruseli, majú Američania tajné väznice v Saudskej Arábii, kde sa podieľajú na mučení nelegálne zadržiavaných zajatcov.

Čo asi bude na tom pravdy, nevedno. Agentúra ŠaS použila pri svojej správe slovo “vraj”, tak moderné o renomovaných spravodajských agentúr, medzi ktoré patrí napríklad aj na Slovensku známy ideologický plátok Ústredného výboru kolaborantov a zradcov – SMETISKO. Naposledy na SMETISKU tvrdili, že Rusi prevážali tajne cez Slovensko zbrane. Zlé jazyky hovoria, že objaviteľ tejto do nebies volajúcej nehoráznosti je pravidelným návštevníkom neslávne známeho bratislavského Pentagonu, kde preberá s narkomanmi a dealermi riešenie ich neradostnej situácie.

Údajne sa pri odchode z budovy často tacká … možno sa nadýchal škodlivých výparov :))

Dokonalou ukážkou úpadku žurnalistiky a novinárskeho kreténizmu je publikovanie správ, prizdobených slovami “údajne,vraj”. Z obáv, že by autor mohol byť braný na zodpovednosť pre šírenie poplašnej správy, alebo niečoho horšieho. No možno by skôr pomohol štátom spomzorovaný pobyt v niektorej psychiatrickej liečebni. Je priam neuveriteľné, čo si dokážu vymyslieť poskokovia cudzieho záujmu na Slovensku, ktorí sa svojou bezcharakternosťou nelíšia ničím od tých, ktorých denne prepierajú vo svojich plátkoch. Skôr sú ešte horší.

Pretože Poturčenec horší od Turka platí aj dnes. Poskokovia bruselského politbyra či profašistických klík na celom svete sa nezmenili od čias, keď písali budovateľské eseje do denníkov UV KSČ. Aj vtedy bolo všetko jasne biele – ak bolo zo ZSSR, a všetko jasne čierne, ak bolo spoza železnej opony.

Niet divu, že si táto žurnalistická verbež všimla protesty a zatýkanie v Moskve, ale nevšimla si rovnaké násilie v Paríži, Washingtone, New Yorke či inde. Špinavci sa proste – nemenia. Mení sa len ich pán, zapchávajúci si nos, keď vkročia do jeho kancelárie. Však prichádzajú … zo SMETISKA …

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8730581x
Priemerná čítanosť článkov: 3627x

Autor blogu