Založ si blog

No dobre, Kočner v base a čo ďalej . .. ?

Ak totiž predpokladáme pravdivosť dôkazov,ktoré boli prednesené pred súdom s Kočnerom,asi nám neostane nič iné,len uvoľniť miesto v Ilave alebo Leopoldove.

Pretože tých,ktorí by mali absolvovať trest v najťažšej väznici,bude nepreberné množstvo.Stačí sa zamyslieť nad počtom podozrivých na najvyššej úrovni a položiť si otázku,koľko malých a bezvýznamných “úradníčkov” poslúžilo podľa potreby a pribehlo na prvé zapísknutie.Možno by sa mohlo začať rekreačnými strediskami s množstvom stavieb,ktoré pribúdali ako huby po daždi … a niekde naozaj hlava-nehlava.Napríklad na Donovaloch,ktoré pripomínajú istů časť Bratislavy na druhom brehu Dunaja.Možno by sa malo začať pozerať po menovkách vlastníkov luxusných obydlí a zisťovať,odkiaľ asi získali prostriedky na svoj luxus.A mohlo by sa pokračovať obhliadkou zdevastovaných kúpeľov v Korytnici a vyšetrovať,čo k ich dnešnému dezolátnemu stavu viedlo.

A keď budeme takto uvažovať,kde asi skončíme?Je totiž nepochybné,že proces s Kočnerom a spol.je len vrcholom ľadovca,spod ktorého nečakane “vyplávala” partička nájomných vrahov.Bola len jedna alebo ich bolo viac?Súdiac podľa znakov hrubého amatérizmu pri páchaní zločinu vo Veľkej Mači sa dá oprávnene veriť,že bola odhalená len pre svoj primitívny prístup k páchaniu zločinov,a kdesi v pozadí môžu byť ešte iné partie zločincov,ktoré zatiaľ nikto neodhalil.

Nie.Politické špičky majú veľa masla na hlave a súdne konanie s Kočnerom nie je ani tak ich úspechom,ako skôr zbavením sa figúrky,ktorá sa dostala mimo šachovnice a prestala rešpektovať pravidlá.Pravidlá politiky,pretože zákon zaujíma každého politika len vo vzťahu k oponentom.

Skutoční zločinci ešte potrestaní neboli a ani sa trestu neboja.Tí,ktorí denne predávali a predávajú Slovensko najvyššej ponuke.Ponuke,končiacej v ich vrecku či na ich konte.Doba kešu v igelitke mohla skončiť,ale doba predajnosti politikov neskončí nikdy,pokiaľ nebudú zodpovední za škody spôsobené pri výkone verejných funkcií a nebudú čeliť (drakonickým) trestom.Politika odradíte od korupcie len pomocou strachu – napríklad hrozbou desaťročného trestu väzenia bez ohľadu na to,či dostal fľašu koňaku alebo milión eur na účet kdesi v Karibiku.

Špina je hlboko zažratá.A týka sa svojím spôsobom každého,kto sa pohyboval na najvyšších poschodiach slovenskej politiky.Doba,v ktorej niekto priniesol kávu alebo bonboniéru,pôsobí pri dnešných zlodejinách doslova smiešne.

Môžete dať svoj hlas komukoľvek,ale pokiaľ nebude niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia,nebudete ho zaujímať.A predovšetkým – kto chce štát bez korupcie,musí najprv zlikvidovať podvodné hry na koalície a opozície.Práve tie zakrývajú najviac špiny …

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Palestínski džihádisti potvrdili dohodu o prímerí s Izraelom

07.08.2022 17:06, aktualizované: 21:16

Súhlas s dohodou, ktorú sprostredkoval Egypt, už predtým vyjadril Izrael.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8652103x
Priemerná čítanosť článkov: 3595x

Autor blogu