Založ si blog

Predvolebný puch . .. z každého kúta vanie

Sľuby sa valia na voliča z každej strany,a každý chce len jedno – spravodlivosť pre všetkých lotrov.Okrem vlastných … vtedy akosi zrak zlyháva.

Sociálne siete sú dnes zaplavené hnevom spravodlivých,ktorým stačil nový kabát a hneď si všimli diery … v starom.Napríklad opakované raňajočky svojho bývalého šéfa s dnes súdeným podnikateľom (a dávno predtým známym členom mafiánskych zoznamov).Zrejme vymenili sklá v okuliaroch … 🤥

Nepochybne sme všetci obeťami niekoho a niečoho.Napríklad “rovnosti” pri uchádzaní o verejné funkcie.Ak nie je adept členom partokracie,bratom,synom alebo zaťom mocných,má smolu.Akurát … uchádzať sa môže.Teda … jasné,máme tu aj nejaké “nezávislé osobnosti”.Cha-chá,kto potrebuje pre svoju kandidatúru politickú stranu,je asi tak nezávislý,ako je vlk – vegetariánom. 🤥 Možno by sa mali opýtať svojich predchodcov,ako dlho boli “nezávislí” a aké reálne možnosti mali na naplnenie svojich predstáv.

Škoda všetkých spomínať.Márne dodnes čakám na to,ako bude predseda parlamentu žalovať na súde tých,ktorí spochybnili jeho prácu na banskobystrickej univerzite.Po napuchnutých rečiach a svaloch ostalo ticho.Určite dobre vie,prečo.Práve jeho éra vo funkcii predsedu parlamentu je dostatočným dôvodom na odchod smerom – smetisko politických dejín. 👎

Na rovnakú adresu patria aj jeho súputnici.Či už sociálne naladený expremiér,alebo služobne najstarší politik z južného Slovenska.Vlastne,ak by to malo byť spravodlivé,muselo by ich odprevadiť celé súčasné osadenstvo parlamentu,bez výnimky.

Zvýšenie materskej alebo zrušenie diaľničného mýta … tomu teda hovorím “žrádlo”

Keď tečie zúfalcovi do topánok,vidí všade blbcov.Pretože naozaj len blbec môže naletieť niečomu podobnému.Podpora rodiny je zo strany štátu desaťročia na úbohej úrovni a nič na tom nezmení zúfalá žobračenka pred voľbami 2020.Zrušenie mýta je populistické opatrenie,nastavené tak,aby bol dostatok času na jeho zrušenie z oprávnených dôvodov.Proste politický podvod na voličovi.🤥

Ach a nech nezabudnem na hrdých antifašistov.Presne tých,ktorým vadia verbálni obdivovatelia čistej rasy,ale vôbec im nevadia vrahovia v háve spojencov,ktorí behajú po svete s dymiacou pištoľou a na príkaz svojho pána sveta vraždia každého,kto sa vzoprie ich záujmom.Áno,treba tvrdo bojovať proti rasizmu či fašizmu,ale rovnako aj proti štátnemu terorizmu – a človek,ktorý si podá ruku či vymení objatie so spojencom s krvavými paprčami,si zaslúži jediné – verejné opľutie … škoda,že už nemáme pranier.

Čo dodať?Kto volí zlo,nemá právo na sťažnosti …

 

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Kandidatúra A. Danka je drzosťou najhrubšieho zrna

21.01.2024

A len potvrdzuje, že úrad prezidenta je zbytočný.Namiesto osobností máme ponuku politických pobehajov. Čo neplatí len o Dankovi.Všimol si napríklad Korčok,ako vyzerá žiadosť o vstup na územie nášho „spojenca“ USA ? Američania cestujú na Slovensko bez obmedzení, Slováci pri ceste do USA musia súhlasiť so stratou práva na ochranu osobných údajov a zdieľaním [...]

Slaboduchí politickí „znalci“ práva

17.01.2024

Jeden nevie,že so zápisom v registri trestov nesmie byť prokurátorom.A druhý sa slaboducho vykrúca z povinnosti zotrvať na mieste nehody,ktorú spôsobil. Asi je najvyšší čas zrušiť inštitúcie, ktoré im dali osvedčenie o vzdelaní. A možno aj odobrať diplomy tým,ktorí ich príkazy prijímali a vykonávali. Odňatie funkcie nie je trest.Slušné by bolo odstúpenie, ale na [...]

kuleba

Cieľom Ruska je zničiť Ukrajinu, uviedol v OSN Kuleba. Rezolúcie sa nedočká, arabské krajiny si pamätajú

23.02.2024 23:45

Presne pred rokom Valné zhromaždenie drvivou väčšinou schválilo rezolúciu, ktorá vyzývala na okamžité stiahnutie ruského vojska z ukrajinského územia.

Russia Navalny

Navaľného tím ponúka 20-tisíc eur za informácie, ktoré objasnia politikovu smrť

23.02.2024 23:33

Zamestnanci väzenského tábora, kde si trest odpykával aj Navaľnyj, sa v roku 2022 pokúsili vydávať za samovraždu aj smrť väzňa, ktorý v skutočnosti zomrel na následky mučenia.

trump

Súd nariadil Trumpovi za nafukovanie majetku zaplatiť s úrokmi 454 miliónov dolárov

23.02.2024 22:38

Podľa sudcu firma Trump Organization niekoľko rokov vytvárala nepravdivé majetkové priznania v snahe zaistiť si lepšie podmienky na pôžičky alebo poistenie.

A-50

Rusom sme zostrelili ďalšie lietadlo za 350 miliónov dolárov, tvrdia Ukrajinci. Pred vojnou ich mali deväť

23.02.2024 21:04

"A-50 s volacím znakom Bajan dolietal! Blahoželáme okupantom k sviatku obrancov vlasti!" ironicky poznamenal ukrajinský veliteľ.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,443
Celková čítanosť: 9400422x
Priemerná čítanosť článkov: 3848x

Autor blogu