Založ si blog

Nulová tolerancia k útokom na policajtov

V Bardejove opäť došlo k útoku na policajtov a opäť sa ktosi ozval s tvrdením,že ich reakcia na útok bola neadekvátna.Áno,podľa vzoru našich “spojencov” a neskonalého idolu rôznych mimovládok bola reakcia policajtov naozaj neadekvátna – pretože v iných krajinách by po agresoroch policajti bez váhania – strieľali.

Je dlhodobo známe,že najmä v očiach našej “znevýhodnenej” menšiny nemajú policajti žiadny rešpekt ani úctu.Dalo by sa povedať,že naši “utláčaní” občania pokladajú útok na policajta akýmkoľvek spôsobom za niečo normálne,ba priam hrdinské.Možno aj preto,že vždy nájdu pochopenie v očiach rôznych parazitov,či skôr darebákov,ktorí sa hrajú na obhajcov ich práv.Škoda,že rovnako vehementne nevolajú aj po plnení ich povinností.

Za útok na policajta v súčasnej situácii by nemal byť prípustný žiadny iný trest,než dlhoročné väzenie.Na výstrahu pre ostatných,ktorí by o niečom podobnom uvažovali.Policajt pri výkone služby má byť nedotknuteľný,a každý musí jasne vedieť – ak napadne policajta,príde tvrdý trest.Bez akýchkoľvek možností na jeho zmiernenie.

Kto niekedy zažil správanie členov “znevýhodnených” menšín,bude so mnou súhlasiť.Pochybujúcím by pomohla mesačná exkurzia na Spiši v podobe cestovania autobusmi medzi obcami v trojuholníku Spišská Nová Ves – Levoča – Krompachy.

Tam by veľmi rýchlo pochopili,prečo dnes treba veľký bič a malý dvor.A podobný adrenalínový zážitok by mnohých odradil od akéhokoľvek obhajovania protizákonných skutkov členov spomínanej menšiny.Nie je žiadnym tajomstvom,ako často došlo (a možno aj dochádza) k napadnutiu vodičov autobusov.Tak ako nie je tajomstvom,že sa terčom rôznych napadnutí stávajú často aj iní cestujúci.Samozrejme,aktérmi napadnutí sú pravidelne deti,ktoré od malička učia,kde je veková hranica trestnej zodpovednosti.A tak beztrestne lietajú kamene,padajú údery železnými tyčami či palicami,a nie je ničím výnimočným aj útok sekerou a podobne.

A budem nepríjemný – obhajcovia práv menšín tieto fakty poznajú a ignorujú.Neustále hľadajú spôsoby,ako podobné správanie obhájiť a hľadať vinu na strane obetí.

Možno aj preto,že väčšina z nich videla bežné správanie členov “utláčanej” menšiny len zďaleka,alebo sa medzi jej členmi pohybovala v policajnom doprovode.Akosi nechápem,prečo niekto potrebuje policajný doprovod,keď sa pohybuje len medzi dobrými a neškodnými ľuďmi ?!

A ešte posledná poznámka k údajnej diskriminácii.V súčasnej situácii schválila vláda výpomoc pre malých podnikateľov a živnostníkov,podmienenú splnením všetkých zákonných povinností zo strany žiadateľov.Ako sa asi musia cítiť tí,ktorí sa poctivo živia prácou a napriek tomu majú niektoré povinnosti nesplnené,a teda nebudú mať nárok na žiadnu pomoc zo strany štátu,keď na druhej strane je menšina,ktorá si neplní vôbec žiadne povinnosti a napriek tomu dostane všetko ???

Kto ospravedlňuje útok na policajta akýmkoľvek spôsobom,je rovnaký darebák ako ten,kto sa útoku dopustil.A patrí za mreže úplne rovnako ako útočník.A mimochodom – za fyzický útok na policajta by mal byť automaticky desaťročný trest väzenia.Koľkí by si pri podobnom treste trúfli ?

O čo ide ? Keď Truban zatrúbi …

15.10.2023

… omylom aj pravdu o sebe povie Jeho konštatovanie,že Hlas pôjde so SMER-om pre prepojenie v rôznych korupčných kauzách,najlepšie svedčí o charaktere jeho vlastnej strany – teda Progresívneho Slovenska.Stručne povedané,progresívcom vagabundi nevadia,ak by ich dostali k moci.Vtedy by nielen prižmúrili oči,ale dokonca by slovami klasika “predali aj vlastnú mater,ako to [...]

O čo ide ? Zúfalá Remišová …

14.10.2023

Údajná bábkoherečka s politickou stranou bez členov,s údajným vzdelaním na prestížnej univerzite má problém. Kreslo v parlamente udržala (asi preto začala robiť krovie Polákovi),akurát sa – nulou stala.Vlastne,sotva bola niekedy viac ako nula.Akurát s vysokým postavením,čo je typickým znakom Slovenska,kde dokonale platí – čím hlúpejší,tým lepšie sa [...]

O čo ide ? Deformácia práva

12.10.2023

Právo končí tam,kde sa používajú dva metre … a tam začína extrémizmus … Najprv pár slov k výrazu „ačohentizmus“.Tento symbol duševného malomocenstva zaznieva z úst tých,ktorí nemajú argumenty.Napríklad z úst najúprimnejšieho politika na Slovensku J.Naďa,ktorý svojho času verejne priznal,že pri rannej toalete vidí v zrkadle opicu a dezoláta. [...]

Kyjev, EÚ, Ukrajina, Volodymyr Zelenskyj, Ursula von der Leyenová

Najmocnejší Európania 2024: Nositeľ zmeny Tusk, rojko Zelenskyj, Putinova bankárka ako narušiteľka

29.11.2023 00:00

Server Politico vybral 28 osobností, ktoré budú mať najväčší vplyv v Európe v roku 2024. Dostal sa medzi ne aj Maroš Šefčovič.

Keňa, záplavy

Ničivé záplavy v Keni majú už najmenej 120 obetí

28.11.2023 23:14

Kenskí meteorológovia upozorňovali, že počas krátkeho obdobia dažďov budú zrážky silnejšie než obvykle. Prezident však tieto predpovede spochybňoval.

poľsko, baňa

Pri prasknutí potrubia zomreli v Poľsku štyria baníci

28.11.2023 22:48

V čase nehody bolo v podzemí šesť baníkov. Dvoch preživších previezli do nemocnice.

Polícia / Policajná páska /

V okrese Dunajská Streda našli v kanáli mŕtvu ženu. Nevylúčili cudzie zavinenie

28.11.2023 21:48

Prípad si prevzali krajskí kriminalisti.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,439
Celková čítanosť: 9323912x
Priemerná čítanosť článkov: 3823x

Autor blogu