Založ si blog

Zasiali sme vietor (1990) a žneme búrku (2020)

Vždy sa smejem pri pohľade na politické opičky,škriekajúce o tom,kto je väčší zlodej a zožral viac banánov.

Čo bolo zasiate v roku 1990,a neskôr sa pestovalo pod dohľadom darebákov,dnes žneme v podobe následkov pandémie.Pretože ochorenie bude skôr či neskôr zlikvidované,no dlhé roky a možno aj desaťročia ponesieme následky zlodejmi (demokratmi) zdevastovanej ekonomiky.A možno konečne každý pochopí,čím sa reálne plnila štátna pokladňa v “dobrých” časoch a prečo dnes pokladáme za “úžasný” úspech jeden rok s vyrovnaným rozpočtom.

Bitka v Tescu Malacky jasne ukázala,akou chybou je priveľká tolerancia voči asociálom,a neobmedzené táranie sociálnych analfabetov v háve aktivistov.Asociáli už roky žijú zásluhou aktivistov v bubline neobmedzených práv a nulových povinností.Kto chce zmenu k lepšiemu,musí sa v prvom rade zbaviť falošnej ľútosti a solidarity.A tvrdo vyžadovať,aby asociáli žili podľa pravidiel spoločnosti,rešpektovaných trpiacou väčšinou.

A pokiaľ sa asociáli nebudú chcieť prispôsobiť pravidlám,treba ich k tomu prinútiť a nebrať na nich žiadne ohľady.A nevšímať si ani truľov a parazitov,hrajúcich sa na aktivistov – jednoducho ich pôsobenie zakázať a čo nie je domáce – vyhnať.

Pokiaľ chceme naozaj zmenu k lepšiemu,mali by sme sa zbaviť aj falošných vzorov – napríklad krajín,ktoré vedú ľudia vykazujúci znaky stareckej demencie a sú obývané národom,ktorý bude radšej riskovať hromadné šírenie smrtiacej nákazy,než by bolo oklieštené jeho “právo” na slobodu.

A čo sa týka úpadku ekonomiky a možného príchodu zlých čias – základom ekonomickej stability štátu je vlastná mena a menová politika,ktoré sú podporené rozvinutým priemyslom (prispievajúcim do štátnej pokladne),maximálnou možnou mierou potravinovej nezávislosti a stabilnou legislatívou.Čo z toho má Slovensko ? Nič.

Možno tak budeme mať čoskoro poučenie,akou chybou je systém postavený na vláde politických nominantov bez reálnych schopností a skúseností …

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Ukrajina, Rusko, vojna, Trek Thunder Kelly

ONLINE: Raketomety HIMARS podľa Kyjeva zasiahli základňu wagnerovcov

15.08.2022 05:55

Raketomety HIMARS od Spojených štátov podľa ukrajinských predstaviteľov zasiahli základňu wagnerovcov, "Putinovej súkromnej armády".

Richard Sulík

Kollár sa za koalíciu hanbí, Matovič chce byť v kresle do volieb, Sulík máva na rozlúčku

15.08.2022 05:45

Pokračovanie štvorkoalície, menšinová vláda, úradnícka vláda alebo predčasné voľby? To všetko je počas súčasnej vládnej krízy na stole.

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8661592x
Priemerná čítanosť článkov: 3599x

Autor blogu