Založ si blog

Zasiali sme vietor (1990) a žneme búrku (2020)

Vždy sa smejem pri pohľade na politické opičky,škriekajúce o tom,kto je väčší zlodej a zožral viac banánov.

Čo bolo zasiate v roku 1990,a neskôr sa pestovalo pod dohľadom darebákov,dnes žneme v podobe následkov pandémie.Pretože ochorenie bude skôr či neskôr zlikvidované,no dlhé roky a možno aj desaťročia ponesieme následky zlodejmi (demokratmi) zdevastovanej ekonomiky.A možno konečne každý pochopí,čím sa reálne plnila štátna pokladňa v “dobrých” časoch a prečo dnes pokladáme za “úžasný” úspech jeden rok s vyrovnaným rozpočtom.

Bitka v Tescu Malacky jasne ukázala,akou chybou je priveľká tolerancia voči asociálom,a neobmedzené táranie sociálnych analfabetov v háve aktivistov.Asociáli už roky žijú zásluhou aktivistov v bubline neobmedzených práv a nulových povinností.Kto chce zmenu k lepšiemu,musí sa v prvom rade zbaviť falošnej ľútosti a solidarity.A tvrdo vyžadovať,aby asociáli žili podľa pravidiel spoločnosti,rešpektovaných trpiacou väčšinou.

A pokiaľ sa asociáli nebudú chcieť prispôsobiť pravidlám,treba ich k tomu prinútiť a nebrať na nich žiadne ohľady.A nevšímať si ani truľov a parazitov,hrajúcich sa na aktivistov – jednoducho ich pôsobenie zakázať a čo nie je domáce – vyhnať.

Pokiaľ chceme naozaj zmenu k lepšiemu,mali by sme sa zbaviť aj falošných vzorov – napríklad krajín,ktoré vedú ľudia vykazujúci znaky stareckej demencie a sú obývané národom,ktorý bude radšej riskovať hromadné šírenie smrtiacej nákazy,než by bolo oklieštené jeho “právo” na slobodu.

A čo sa týka úpadku ekonomiky a možného príchodu zlých čias – základom ekonomickej stability štátu je vlastná mena a menová politika,ktoré sú podporené rozvinutým priemyslom (prispievajúcim do štátnej pokladne),maximálnou možnou mierou potravinovej nezávislosti a stabilnou legislatívou.Čo z toho má Slovensko ? Nič.

Možno tak budeme mať čoskoro poučenie,akou chybou je systém postavený na vláde politických nominantov bez reálnych schopností a skúseností …

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9559796x
Priemerná čítanosť článkov: 3910x

Autor blogu