Založ si blog

Sebevraždou postavíme ekonomiku na nohy ? ??

Liberáli by mali vymeniť predsedu alebo mu zakázať hovoriť.Už len tým,že pravidelne zbabelo zapiera skutočnú podstatu svojich kontaktov s Kočnerom (a možno aj inými),nepatrí nielen do verejných funkcií … neklame zrejme len vtedy,keď spí (hoci jeden nikdy nevie)

Komu tento gašparko a zbabelec slúži,to je viac než jasné.Nakoniec aj jeho zákerné metódy ako získať poslanecké mandáty navyše (nomináciou europoslancov do parlamentných volieb,hoci sú oba mandáty nezlučiteľné) jasne dokazujú skutočnú hĺbku jeho charakteru.

Najradšej by obnovil prevádzku všetkého,aby jeho podnikateľské volebné portfólio ostalo zachované aspoň na “pregrcanie” do poslaneckej lavice.Čo tam po ľuďoch,však už nejedna jeho myšlienka z minulosti jasne ukázala,ako vidí “ľudí” – kto na to má,ten prežije a kto nie,má smolu.

Nakoniec,planéta je aj tak preľudnená,nie ? Možno by najradšej vymenil národ,len sotva by sa našiel niekto nášmu národu podobný,kto by podobných lúzrov bol ochotný živiť a trpieť ich bezohľadnosť.

Ináč … dokonale ide v stopách muftiho a malého fúzatého.Aj tí hlásali svoju genialitu a jedinečnosť dovtedy,kým neobjavili – prázdne hľadisko.Polčas rozpadu majú všetci rovnaký,v každom prípade končia po desiatich rokoch na smetisku dejín.Len tí dvaja predtým si nemuseli vypchávať rozkrok,aby sa cítili ako chlapi.A vedeli si nájsť okolo seba ľudí,ktorí mohli aspoň formálne preukázať svoje vzdelanie (nie,nehovoríme o inteligencii)

Posledná geniálna myšlienka ekonomického fantastu je postavená na prežití najsilnejších.Možno by si mal kúpiť zrkadlo a poriadne sa pozrieť – ak totiž verí,že svojimi sprostými kecmi a falošným úsmevom zastaví hladujúce masy,je sprostejší než sa zdalo.

Keby mal štipku prirodzenej inteligencie,už dávno by z minulosti ľudstva vedel,že hladujúcich a trpiacich nakoniec nezastaví nič,ani najsilnejšia armáda.A keď sa už tak jeho primitívni stúpenci hrajú na najschopnejšie elity národa,nech im zaplatí hodiny dejín francúzskej revolúcie – aj pred tou si šľachta myslela,že jej rozdrapenosť stojí na želaní Najvyššieho … a vieme,ako to dopadlo …

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Ukrajina, Rusko, vojna, Trek Thunder Kelly

ONLINE: Raketomety HIMARS podľa Kyjeva zasiahli základňu wagnerovcov

15.08.2022 05:55

Raketomety HIMARS od Spojených štátov podľa ukrajinských predstaviteľov zasiahli základňu wagnerovcov, "Putinovej súkromnej armády".

Richard Sulík

Kollár sa za koalíciu hanbí, Matovič chce byť v kresle do volieb, Sulík máva na rozlúčku

15.08.2022 05:45

Pokračovanie štvorkoalície, menšinová vláda, úradnícka vláda alebo predčasné voľby? To všetko je počas súčasnej vládnej krízy na stole.

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8661619x
Priemerná čítanosť článkov: 3599x

Autor blogu