Založ si blog

Traja šašovia v ústavných funkciách

Inak sa nedá komentovať servilné vystúpenie “ústavných” činiteľov k výročiu ukončenia 2.svetovej vojny

A ak by ich vystůpenie videl niekdajší francúzsky prezident Ch.de Gaulle,asi by si znechutene …… a pýtal sa v duchu – svet sa zbláznil ?
EÚ neurobila pre mier a stabilitu na starom kontinente vôbec nič.Mier a pokoj bol na starom kontinente dovtedy,kým vládla rovnováha síl.A áno,aj istá forma strachu z vojenského potenciálu bývalého ZSSR.Sotva pominul rešpekt,prišla vojna proti Iraku,občianska vojna v Juhoslávii,rozpad Československa (lepšie by znelo rozvrat),vydieranie krajin (kde vládli vlády neuprednostňujúce európske záujmy pred národnými) a merítkom morálky boli vyjadrenia prostitútok v cudzích službách.A mier a pokoj nie je na európskom kontinente dodnes.

Stačí pripomenúť občiansku vojnu na Ukrajine,vyprovokovanú v mene európskych hospodárskych záujmov a amerických vojenských cieľov.Alebo fiktívny kosovský štát,riadený narkobarónmi pod dohľadom okupačnej americkej základne.Alebo pripomenúť desaťročia podvodov na Turecku,ktoré je “spoľahlivým” spojencom nevhodným na členstvo – v EÚ.

Áno,jediné platné referendum bolo o vstupe do EÚ.Hlavne preto,že nikto nepovedal občanom o vstupe do geta národov,kde sa plánuje oklieštenie ich nezávislosti a vznik federácie.

Kde hľadať vinníkov vypuknutia druhej svetovej vojny ? Napríklad v Poľsku,ktoré podpísalo pakt s Hitlerom medzi prvými v roku 1934 a plánovalo rozbitie Československa a vznik – poľsko-maďarskej hranice.Alebo v Londýne a Paríži,kde si kúpili mier výmenou za slobodu cudzieho národa.A pakt Molotov-Ribbentrop prišiel prišiel ako posledný v čase,keď už tieto pakty mali dávno podpísané predkovia dnešných moralistov.Taká je pravda.

A nezmenia ju ani šašovia,hoci v ústavných funkciách.Pravda sa nedá zakryť ani vtedy,keď im trčia len päty.Nezmenia ju ani poslušne prisluhujúci zbabelci,ani po morálke volajúci krikľúni s blatom po lakte.

A treba pripomenúť – dobre si pamätajte,komu ste dali moc do rúk.A dobre si pamätajte staré a platné – na každú ….. sa voda varí.

Svet za fóliou a iné kuriozity

19.05.2020

Idúcky Bratislavou si známy objednal taxík.Auto prišlo a ocitol sa vo svete – za fóliou. Vonkajšie teplo znásobené malým a izolovaným priestorom,bez možnosti ochladenia pomocou klimatizácie,bez akéhokoľvek obehu vzduchu,ktorý by aspoň čiastočne zmiernil dopady opatrenia,ktoré síce niekto vyhlásil,ale ani sám nevie,ako ho realizovať.Zlatým klincom celej jazdy sa stalo [...]

Agenti-dementi v službách demokracie/kleptokracie

17.05.2020

Nie je ničím udivujúcim,že sme padli do éry mediálneho kreténizmu – teda epochy,v ktorej sa za pravdu vydáva to,čo je dobre zaplatené A tak nám mediálni agenti-dementi neustále predhadzujú,ako skončili ľudia,ktorí sa vzopreli komunistickým mocipánom.Asi treba pripomenúť,ako dopadli ľudia,ktorí sa vzopreli demokratickým prascom pri zmenách vládnych garnitúr alebo [...]

Policajný prezident nie je poštár ! !!

10.05.2020

Odobratie ochrankára a vodiča v jednej osobe policajnému prezidentovi Lúčanskému sa dá pochopiť rôznym spôsobom. Buď je to prvý krok k jeho výmene,alebo primitívny akt servilnosti,ktorý nemá nič spoločné s realitou.Nech je to už akokoľvek,mali by sa zodpovední rýchlo prebudiť a uvedomiť si,že policajný prezident nie je poštár na zapadnutej dedine,kde žije viac [...]

kalinak

Nerozumné, nedôstojné, nešťastné. Kaliňák, Číž a Beňová reagujú na situáciu v Smere

26.05.2020 19:46

Čo hovoria na výzvu Petre Pellegriniho, ktorú adresoval Robertovi Ficovi, niektorí známi členovia Smeru?

Virus Outbreak Croatia

Na víkend k Jadranu? Dobro došli aj na dlhšie

26.05.2020 19:26, aktualizované: 19:27

Chorvátsko sa od piatka chystá otvoriť turistom zo Slovenska, Česka, Maďarska a Rakúska.

fico

Fico odkazuje Matovičovi: Ľuďom ste mali rozdať peniaze, ste amatéri!

26.05.2020 18:45

Ruky preč od minimálnej mzdy, Zákonníka práce a 13. dôchodku, predseda Smeru Robert Fico sa tvrdo pustil do vlády.

Martin Slosiarik, agentúra Focus

Fico vs. Pellegrini? Súboj Titanov ublíži Smeru, tvrdí Slosiarik

26.05.2020 17:47

Expremiér Peter Pellegrini potiahol Smer k dobrému volebnému výsledku. Ak odíde, stranou to môže zatriasť, tvrdí Martin Slosiarik.

cudzinec

Ste pobúrení, že idem dať hlas pre KSS ? No, a ja som pobúrený zase tým, že bojom proti svojmu protivníkovi obhajujete voľbu - ZLA. Údajne menšieho zla ... nikto vám nepovedal, že zlo bude vždy zlom, bez ohľadu na to, aké je veľké ? Nikto vám nepovedal, že z malého darebáka urobíte darom moci - veľkého ? Život je príliš krásny, aby sme ho dávali do rúk ... darebákov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,161
Celková čítanosť: 6711451x
Priemerná čítanosť článkov: 3106x

Autor blogu