Vláda prázdnych rečí a falošných póz – je hanbou Slovenska

Európa sa smeje na pokrytectve slovenského premiéra a jeho koaličných partnerov.Krikľúňov,ktorí dnes prázdnymi frázami riešia vlastné prešľapy,pričom za rovnaké žiadali od svojich predchodcov – odchod z funkcií.

Skutočný postoj členov koalície voči Slovensku,slovenskému národu a ich povesti vo svete je dnes dokonale čitateľný.Moc a vlastné záujmy stoja nad všetkým,vrátane morálky,ktorou sa tak nedávno oháňali.Nečudo.

Falošné tóny v rôznych prieskumoch verejnej mienky hovoria o mnohom.Hoci sú mnohým súčasná koalícia a jej verbálne vývrtky skôr na smiech,prieskumy tvrdia niečo iné.Vraj je všetko v hraniciach výsledkov nedávnych volieb.Papier znesie všetko.Aj slovenský občan (hoci sa do klávesnice tisne iné slovo).

Mladí utekajú zo Slovenska.Už dávnejšie sa im hnusí celá politická scéna,nielen niektorí jej predstavitelia.Nečudo … kto by chcel žiť v krajine,riadenej moralistami s falošnými hodnotami ?

EÚ zavádza sankcie proti USA za agresiu voči Iránu …

02.03.2026

Európske intelektuálne pornohviezdy objavili význam slova “morálka” Akurát zabudli na jeden meter pre všetkých.Takže žiadne sankcie nebudú,keďže väčšine netrčia ani päty … slintanie a zúrivosť prichádzajú len pri blokovaní sankcií proti Rusku. Zvláštne … ľudstvo je nepoučiteľné,starý kontinent je na čele účelovej slepoty.Každé storočie sa nájdu páni [...]

… a vodičom je do plaču

25.01.2026

Snaha o konsolidáciu verejných financií (rozkradnutých a porozdávaných politikmi) sa zmenila na legitímne výpalníctvo.Zákony sa (štandardne) interpretujú účelovo a tak nečudo – ak sa k tomu pridá legislatívny eurokreténizmus,jednèmu je do plaču … Tzv.absolútnu prednosť chodcov sme už spomínali – raz bola a rýchlo sa veci vrátili naspäť,pretože [...]

… a Hitler sa v pekle vyškiera

22.01.2026

Ako dopadne kšeftovanie so zločincami,zažila nielen Európa počas druhej svetovej vojny.Najprv politickí chrapúni vykšeftovali za mier svojho spojenca – Československo – a nakoniec vyhlasovali vojnu pre spojenca (Poľsko),ktorý o.i.ako prvý podpísal pakt s Hitlerom (1934) … a plánoval v tajných dodatkoch spoločnú hranicu s Maďarskom či Rakúskom … Európa sa [...]

Péter Szijjártó

Szijjártó odmieta vynášanie informácií Lavrovovi: Ministri EÚ ma často žiadajú o pomoc

23.03.2026 21:22

Maďarská opozícia viní Szijjártóa zo zrady. Berlín a Varšava žiadajú vysvetlenie kontaktov s Ruskom, kým Orbán nariadil vyšetrenie odpočúvania.

Defibrilator budka  2

Oplotili defibrilátor, ktorý zachraňuje životy. V Košiciach riešia absurdnú situáciu

23.03.2026 20:00

Časť Hlavnej ulice v Košiciach je v súčasnosti oplotená.

Polícia / Naháňačka /

VIDEO: Divoká naháňačka v Ružomberku. Muž vyskočil z idúceho auta, skončil v rukách polície

23.03.2026 19:30

Vo vozidle sa nachádzali aj ďalšie dve osoby. Policajtom sa napokon podarilo všetkých zadržať.

Michael McGrath, robert fico

Slovensko stále žije v traume z porušovania právneho štátu, Fico vysvetľoval eurokomisárovi potrebu zmien

23.03.2026 18:22, aktualizované: 18:48

McGrath pricestoval do Bratislavy, aby diskutoval s vysokými vládnymi predstaviteľmi a zástupcami organizácií občianskej spoločnosti na témy týkajúce sa právneho štátu.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,458
Celková čítanosť: 10336384x
Priemerná čítanosť článkov: 4205x

Autor blogu