Založ si blog

Nacisti sa nemenia . .. len našli užitočných degešov

Nadradenosť a túžba po svetovláde ostáva u niektorých hlboko zakorenená.A keď sa k tomu pridá nekontrolovaná propagácia kultu násilia,nemôžeme sa diviť,ako vyzerá dnešný svet.Je len o moci a peniazoch.

Svojho času sa lustrovali slovenské rozprávky a vyraďovali z obehu,pretože boli násilné.Tak tvrdila moderná inkvizícia v kultúre,ktorá už desaťročia mlčí pri celodennej prezentácii amerického kultúrneho “degešizmu”,kde stále len tečie krv,váľajú sa mŕtvoly a hľadajú vrahovia … alebo sa donekonečna zachraňujú vlasť a národ pred teroristami.(možno práve preto,aby si nikto nevšimol skutočných teroristov).A predstavte si,niekdajšej moralizujúcej inkvizícii to vôbec nevadí,ba svojho času sa jeden oprávnený inkvizítor vyjadril,že nevie tieto veci regulovať,hoci má na to zákonné nástroje.Ale slovami dedinského sprostáka – nebránilo mu to (jeho neschopnosť),aby žral za peniaze,inkasované za prácu,ktorú nevedel robiť (skôr nechcel,pretože keď je degešina americká,nemôže byť nebezpečná,nie?)

Nie,ani nacisti nevymreli.Len si našli svojich degešov,ktorí ochotne plnia ich želania.Však je to také jednoduché – čo nevyhovuje,stačí označiť za konšpiračnú teóriu a všetko je oukej …

A keď náhodou nedokáže degeš poslúžiť podľa predstáv,stačí prehodiť výhybku,príde vražda (alebo pokus o vraždu) a … však to už poznáte.Otázkou ostáva,či sme naozaj tak sprostí,aby sme žrali slamu v prípadoch Nemcova,Skripaľa či Navaľného??? Prvý a tretí boli takou hrozbou pre ruskú diktatůru,že ich priaznivci sa vošli na štadión v Lužnikách … a tretí mal odsedenú basu,bol z nej prepustený (hoci ho tam mohli držať ešte roky,a keby si vzali vzor z americkej degešiny,tak aj bez obvinenia).

Naozaj sme ochotní žrať túto plesnivú slamu?Nemáme vážnejšie problémy – napríklad potichu realizované sťahovanie amerických okupantov na Slovensko (v koľkých krajinách mali tisíce týchto švábov ako poradcov?).Aj tam prichádzali najprv len po kusoch.

Len ďalej vrieskajme na hokeji “my sme tu doma”.Čoskoro budeme doma … asi len na hokeji,a možno ani tam.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Salman Rushdie

Rushdie je po útoku a operácii na ventilátore, zrejme príde o oko

13.08.2022 07:11

Britský spisovateľ Salman Rushdie je po niekoľkohodinovej operácii napojený na ventilátor.

sulik, matovic

Politológ Koziak: Menšinová vláda je cesta k predčasným voľbám

13.08.2022 06:00

Ak naozaj vznikne menšinová vláda, nebude funkčná. Je to cesta k predčasným voľbám. Určite preto bude rásť napätie v spoločnosti, hovorí politológ Tomáš Koziak.

Ukrajina, Rusko, vojna, Belgorod, Charkov

ONLINE: Pentagón zmenil vyhlásenie o výbuchu na Kryme. Vyjadril obdiv ukrajinským vojakom

13.08.2022 05:55, aktualizované: 06:23

Pentagón zmenil vyhlásenie, že za výbuchy na leteckej základni na Kryme môže Ukrajina. Efektívnosti ukrajinskej armády by dal na stupnici od 0 po 10 hodnotenie 12.

Kórea USA Juhočínske more torpédoborec

Ďalší olej do ohňa. Američania plánujú cvičenie v Taiwanskom prielive

12.08.2022 23:25

USA čoskoro predstavia "ambiciózny plán" posilnenia hospodárskych a obchodných vzťahov s Taiwanom.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8658739x
Priemerná čítanosť článkov: 3597x

Autor blogu