Založ si blog

Nacisti sa nemenia . .. len našli užitočných degešov

Nadradenosť a túžba po svetovláde ostáva u niektorých hlboko zakorenená.A keď sa k tomu pridá nekontrolovaná propagácia kultu násilia,nemôžeme sa diviť,ako vyzerá dnešný svet.Je len o moci a peniazoch.

Svojho času sa lustrovali slovenské rozprávky a vyraďovali z obehu,pretože boli násilné.Tak tvrdila moderná inkvizícia v kultúre,ktorá už desaťročia mlčí pri celodennej prezentácii amerického kultúrneho “degešizmu”,kde stále len tečie krv,váľajú sa mŕtvoly a hľadajú vrahovia … alebo sa donekonečna zachraňujú vlasť a národ pred teroristami.(možno práve preto,aby si nikto nevšimol skutočných teroristov).A predstavte si,niekdajšej moralizujúcej inkvizícii to vôbec nevadí,ba svojho času sa jeden oprávnený inkvizítor vyjadril,že nevie tieto veci regulovať,hoci má na to zákonné nástroje.Ale slovami dedinského sprostáka – nebránilo mu to (jeho neschopnosť),aby žral za peniaze,inkasované za prácu,ktorú nevedel robiť (skôr nechcel,pretože keď je degešina americká,nemôže byť nebezpečná,nie?)

Nie,ani nacisti nevymreli.Len si našli svojich degešov,ktorí ochotne plnia ich želania.Však je to také jednoduché – čo nevyhovuje,stačí označiť za konšpiračnú teóriu a všetko je oukej …

A keď náhodou nedokáže degeš poslúžiť podľa predstáv,stačí prehodiť výhybku,príde vražda (alebo pokus o vraždu) a … však to už poznáte.Otázkou ostáva,či sme naozaj tak sprostí,aby sme žrali slamu v prípadoch Nemcova,Skripaľa či Navaľného??? Prvý a tretí boli takou hrozbou pre ruskú diktatůru,že ich priaznivci sa vošli na štadión v Lužnikách … a tretí mal odsedenú basu,bol z nej prepustený (hoci ho tam mohli držať ešte roky,a keby si vzali vzor z americkej degešiny,tak aj bez obvinenia).

Naozaj sme ochotní žrať túto plesnivú slamu?Nemáme vážnejšie problémy – napríklad potichu realizované sťahovanie amerických okupantov na Slovensko (v koľkých krajinách mali tisíce týchto švábov ako poradcov?).Aj tam prichádzali najprv len po kusoch.

Len ďalej vrieskajme na hokeji “my sme tu doma”.Čoskoro budeme doma … asi len na hokeji,a možno ani tam.

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Kandidatúra A. Danka je drzosťou najhrubšieho zrna

21.01.2024

A len potvrdzuje, že úrad prezidenta je zbytočný.Namiesto osobností máme ponuku politických pobehajov. Čo neplatí len o Dankovi.Všimol si napríklad Korčok,ako vyzerá žiadosť o vstup na územie nášho „spojenca“ USA ? Američania cestujú na Slovensko bez obmedzení, Slováci pri ceste do USA musia súhlasiť so stratou práva na ochranu osobných údajov a zdieľaním [...]

Slaboduchí politickí „znalci“ práva

17.01.2024

Jeden nevie,že so zápisom v registri trestov nesmie byť prokurátorom.A druhý sa slaboducho vykrúca z povinnosti zotrvať na mieste nehody,ktorú spôsobil. Asi je najvyšší čas zrušiť inštitúcie, ktoré im dali osvedčenie o vzdelaní. A možno aj odobrať diplomy tým,ktorí ich príkazy prijímali a vykonávali. Odňatie funkcie nie je trest.Slušné by bolo odstúpenie, ale na [...]

útulňa, Poľana

Dovolenku „za facku“ nájdete aj v malebných kútoch Slovenska. Ponúkajú romantiku i dobrodružstvo

05.03.2024 08:00

Len desať eur za noc bez ohľadu na počet ubytovaných ľudí sa mnohým môže zdať ako niečo neuveriteľné. Takáto možnosť však existuje.

Biden, Trump

Popletení kandidáti: Biden je pristarý a Trump je nebezpečný (a tiež starý)

05.03.2024 08:00

Donald Trump (77) a Joe Biden (81) sa pravidelne dostávajú do situácii, keď nie je isté, nakoľko sa už hlási ich vek, alebo či sa len pomýlili.

Čína / Filipíny / Loď / Lode /

Čínske plavidlá poškodili v Juhočínskom mori filipínsku loď a zranili 4 ľudí

05.03.2024 07:55

K incidentu údajne došlo počas misie zameranej na zásobenie filipínských jednotiek na vojenskej základni.

kandidát na prezidenta Róbert Švec

VIDEO: Predstavujeme prezidentských kandidátov 2024: Róbert Švec

05.03.2024 07:30

O post prezidenta Slovenskej republiky vo voľbách v roku 2024 sa uchádza 11 ľudí.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,443
Celková čítanosť: 9411690x
Priemerná čítanosť článkov: 3853x

Autor blogu