Založ si blog

Budú sa otvárať brány väzníc ?

Absurdná otázka,ktorá stojí na logickom základe – padajú obvinenia sudcov,ale aj iných pracovníkov “spravodlivosti”,ktorí mali strážiť dodržiavanie zákonov a namiesto toho strážili záujmy vyvolených.A určite to boli záujmy nejedného z tých,čo sa dnes skrývajú v luxusných štvrtiach za vysokými múrmi s kamerami …

Opäť sa potvrdzuje,že nemôže byť spravodlivý štát,ktorého piliere stoja na pošliapaní ústavných práv občanov bývalej federácie,keď si niekoľko vagabundov vytváralo priestor na budovanie trafík pre seba a sebe blízkych.Niektorí zašli vo svojej túžbe po zaradení medzi novodobú šľachtu tak ďaleko,že hrdo vyvesovali vlajky s vymyslenými erbami,aby každý videl.Škoda,že ani jeden si nedal do erbu svinskú kotrbu,dokonale by ich vystihovala.

Zatiaľ nikto nepoložil otázku,ktorá môže výrazne zasiahnuť do života celej spoločnosti – koľko rozsudkov bolo vynesených v záujme určitých ľudí,koľko ľudí skončilo vo väzení,pretože niekomu prekážali (však si stačí spomenúť na záplavu obetí vrážd,ktoré boli režírované mafiou v 90.rokoch),koľkým ľuďom boli upreté ich práva alebo výrazne oklieštené,aby niekto dosiahol svoj cieľ ?

Fraška.Mafiánsky štát ? Nuž áno,svojho času sa tak vyjadril jeden darebák,ktorý si za peniaze kupoval všetko … a nemali by sme zabudnúť ani na iného darebáka,ktorému sa kde-čo prepáčilo v mene boja proti “otcovi” národa (ďalšiemu darebákovi),hoci za jeho chrbtom stáli obete,okradnuté o dedičstvo predkov … žiadny rozsudok nebude spravodlivý,dokonca ani ten,kde je vinník naozaj jasný,ak sa opiera o porušenie zákona.

Tak to dopadne,keď štát riadia politické mafie a spravodlivosť je v područí rodinných klanov … či už v súdnictve,alebo na druhej strane advokácii,pretože všade je miesto – len pre vyvolených … aký je charakter štátu,to ilustrujú potom “vyvolení” v putách …

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9559661x
Priemerná čítanosť článkov: 3910x

Autor blogu