Založ si blog

Ako na slona chcete ísť s prakom ? ??

Istý chlapík sa rozhodol,že pôjde na slona s prakom.Nikto nevie,ako to dopadlo,lebo ho už nevideli.Ale určite to neskončilo dobre.Pre toho chlapíka,pretože slon si ho asi veľmi nevšimol.Niečím podobným je myšlienka generálneho štrajku proti súčasnej vláde.Žijeme v pekle ? Áno,ale peklo nezačalo nástupom Matoviča.

Začalo oveľa skôr,v čase ukradnutia federácie dvoma zločincami,ktorí túžili po moci.Zločincami,pretože vlastizrada je zločin.A mohli tak urobiť,lebo im prisluhovali iní zločinci (jeden dostal za asistenciu pri vlastizrade post prezidenta a generálny pardon na podvody,ktorých sa dopustil už pred rokom 1989,a aj po ňom).Zločinci si vytvorili vlastnú guberniu,zákony na svoj obraz a súčasný stav je len následkom ! Tu netreba striedať pri moci mafiánske politické klany,ale treba zmeniť systém ! A konečne dať všetkému pravé meno !

K moci sa dostali rodení podvodníci,ktorí robili podvody už v čase štúdií.Podvodníci,ktorí by boli členmi akejkoľvek politickej strany,pokiaľ by s jej pomocou urobili kariéru.O zvrátenosti súčasného systému svedčí najlepšie fakt,že potomok kariérneho komunistu,ktorého nechceli ani komunisti,sa mohol stať prezidentom.Čo ešte viac treba,aby ľudia pochopili ? Čo ešte viac treba,ako pohľad na rezidenčné štvrte,kde žijú v prepychu ľudia,ktorí sa do dejín štátu zapísali len účasťou na megazlodejine s názvom „privatizácia“ ? Týchto ľudí chcete zaviesť na pravú cestu generálnym štrajkom ? Nedajte sa vysmiať.

Roky máme zákon o preukazovaní pôvodu majetku.A čuduj sa svete,zatiaľ jeho efekt skoro vôbec nevidieť.Prečo ? Koľkí z privatizačných zlodejov by vedeli preukázať pôvod svojho majetku ? Potrebujeme zákon,ktorý nikto nepoužíva ? Ó áno … retroaktivita nie je prípustná.Problém je v tom,že logika daného zákona s retroaktivitou nijako nesúvisí.Pretože nie je síce možné stíhať zločinné nadobudnutie majetku,ale je možné stíhať užívanie majetku,nadobudnutého z trestnej činnosti.A to dokonca aj vtedy,keď je trestnosť samotného skutku (zločinného nadobudnutia majetku) premlčaná.Hoci … a to opäť nikto nepovie – ako môže byť nejaký skutok premlčaný,keď páchatelia de facto v trestnej činnosti pokračujú,pretože užívajú majetok nadobudnutý z trestnej činnosti ?

Tak sa už konečne zobuďte ! Keby mohli voľby niečo zmeniť,všeobecné volebné právo by neexistovalo !  Veď ani základné právo voliť a byť volený neplatí v plnom rozsahu.Volený môže byť len ten,koho láskavo podporí politická mafia a dá na svoju kandidátku ! Ste už naozaj všetci takí sprostí ??? Chcete zlepšiť život tým,že jed nalievaný vládnymi oligarchami budete piť riedený vodou z kaluže na ceste ? Tak na zdravie,sprostáci !

Ak chcete naozaj niečo zmeniť (čo je k smiechu pri základnej črte nášho národa – servilnosti),tak to môžete zmeniť len zmenou spoločenského systému.Žiadny dom neprežije,ak stojí na hnilých základoch.A výmenou strechy nič nevyriešite …

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Ukrajina, Rusko, vojna, Trek Thunder Kelly

ONLINE: Raketomety HIMARS podľa Kyjeva zasiahli základňu wagnerovcov

15.08.2022 05:55

Raketomety HIMARS od Spojených štátov podľa ukrajinských predstaviteľov zasiahli základňu wagnerovcov, "Putinovej súkromnej armády".

Richard Sulík

Kollár sa za koalíciu hanbí, Matovič chce byť v kresle do volieb, Sulík máva na rozlúčku

15.08.2022 05:45

Pokračovanie štvorkoalície, menšinová vláda, úradnícka vláda alebo predčasné voľby? To všetko je počas súčasnej vládnej krízy na stole.

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8661543x
Priemerná čítanosť článkov: 3598x

Autor blogu