Založ si blog

Šašo (potrebuje svojho) generálneho prokurátora ? Prečo ?

Vyvolávanie nenávisti je asi jediné,čo dokáže.Začal tým už pri vstupe do politiky,keď básnil o ponúkanom ůplatku a potom zbabelo vycúval s tupou výhovorkou o žarte.

Zbabelosť bude asi jeho hlavná črta – ak je totiž spokojný so skupinou kandidátov,prečo mu vadí úspech ktoréhokoľvek,spojený s podporou opozície ? Je opäť v pozadí zbabelosť,spojená so strachom z následkov toho,čo navystrájal počas pandémie ? Strach,že po jeho (očakávanom) páde by mohol mať niekto záujem na objasnení jeho správania a rozhodnutí ?
Vulgárny šašo si zobral na plecia viac,než je schopný uniesť.Je oveľa pohodlnejšie vrieskať a vystrájať v opozícii,ako niesť zodpovednosť.A tak je nepochybné,že v pozadí jeho vyhrážok,spojených s voľbou generálneho prokurátora,je niečo úplne iné.

Snaha vykopnúť dvere na vagóne moci,v ktorom sa sám uzamkol a utiecť.Nájsť prijateľnú príčinu,ktorú pochopia aj tí,čo dali moc do rúk … šašovi … ktorý má viesť štát,hoci nebol schopný ani založiť a viesť politickú stranu.Jediný spravodlivý … 😢😢😢

Mafiánsky štát

20.01.2021

Čo iné je možné kvalifikovať ako mafiánsky štát,kde vládnu koalíciu vytvorili – podvodníci s akademickými titulmi,pohrobkovia mafie 90.rokov,poskokovia pozemkových a daňových podvodníkov,či sluhovia (dnes uväzneného) mafiána … pod vedením sociopata ? A tu vlastne môžeme aj skončiť,pretože dnes v mafiánskom štáte žijeme.Chcete dôkaz ? Jeden za všetky [...]

HLAS pokrytectva do nebies nepoletí

20.01.2021

Pellegrini chce hlasovanie o predčasných voľbách.Ak pominieme fakt,že neoprávnene vykonáva poslanecký mandát v zastúpení neexistujúcej politickej strany,jeho návrh je nezmyselný a pokrytecký. Každá hodina Slovenska,strávená pod taktovkou neschopného a zjavne nevyrovnaného premiéra Matoviča je nielen tragédiou,ale spôsobuje aj nevyčísliteľné škody [...]

Vláda “Obyčajného Teroru” sa zapíše do dejín Slovenska

18.01.2021

Vládami teroru prešli rôzne krajiny počas rôznych období.Stačí spomenúť francúzsku revolúciu alebo hrôzovládu Stalina … obdobia,keď tyrani neváhali zaútočiť ani na vlastný národ. A Slovensko nemohlo ostať mimo tejto hanebnej kroniky dejín.Dnes máme aj my tyrana,ktorý v mene vlastného záujmu neváha pošliapať všetko a šliapať po všetkých,ktorí si dovolia [...]

Peniaze, euro, ekonomika

Tepličanom vracajú dane, ale len časť

23.01.2021 17:36

Obyvatelia Trenčianskych Teplíc dostávajú do rúk nové výmery daní. Radnica totiž neoprávnene vybrala od približne sedemtisíc ľudí vyššie dane.

Robert Fico

Nakupovanie Ag testov trnavskou firmou sa podľa Fica musí prešetriť

23.01.2021 14:00

Vicepremiérka a líderka strany Za ľudí Veronika Remišová tvrdí, že Slovensko nakupovalo testy za jednu z najlepších cien.

Andrej Danko

Danko žiada premiéra Matoviča o stretnutie k ruskej vakcíne proti covidu

23.01.2021 13:25

Podľa Danka môže prísť čas, že množstvo západných vakcín nebude stačiť a bude treba nakupovať vakcínu z východu.

pcr test, kloktanie, testovanie, covid, kovid,

Test kloktaním je podobne spoľahlivý ako výter

23.01.2021 13:17

Slaný roztok treba 30 sekúnd kloktať. Potom vypľuť do ampulky a zvyšok je na zdravotníkoch. Do 24 hodín SMS správou príde výsledok.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,229
Celková čítanosť: 7387117x
Priemerná čítanosť článkov: 3314x

Autor blogu