Založ si blog

Vitajte bieda, psota, hlad . . . ste účtom za naivitu a zbabelosť národa . . .

Ak čakáte,že sa proti šialenstvu v podaní Vševediaceho postavia jeho koaliční kumpáni,pekne ste osprosteli.Niet však divu,pretože od čias prevratu sa preferuje jediné – výuka cudzích jazykov,aby pospolitá Slovač rozumela svojim pánom,ktorí ju prišli okradnúť.

Predstavme si následky “vypnutia”,ktoré chcú presadiť kolaborantské hov.dá,neschopné používať vo verejnom styku materčinu.Alebo si predstavme ďalšie následky celonárodnej testovacej párty,na ktorej trvá nedouk,čo nebol schopný napísať ani vlastnú diplomovku (asi by bola zaujímavá odpoveď na otázku,ako preliezal ročníkmi na univerzite).

Prvá celonárodná párty,ktorej cieľom bolo odhalenie nakazených ľudí,skončila hromadným šírením nákazy (len blbec by tvrdil,že súčasné prípady sú dohľadaním kontaktov nakazených).Ako skončí druhá,netreba si robiť ilúzie.Okrem toho,že definitívne potopí množstvo malých podnikateľov (z ktorých mnohí nedostali ani cent pomoci od štátu),spoľahlivo zlikviduje aj množstvo pracovných miest,vytvorených ľuďmi,ktorí nemali také šťastie ako zahraniční špekulanti a podvodníci,hrajúci sa na investorov za peniaze domácich (tvrdo štátom zdieraných).

Netreba obísť ani ekonomické prostitútky cudzieho záujmu,ktoré v rôznych neziskových organizáciách (ľudovo povedané – práčkach darebáckeho kapitálu) navrhujú dnes dokončenie ožobračovania národa v podobe poslednej vlny privatizácie.Nemocníc,rôznych druhov verejných služieb a podobne.

Aspoň budete vedieť,kde máte hľadať vrahov svojich milovaných,keď skonajú na ceste za lekárom (pre triviálne príčiny),merajúcej desiatky kilometrov,pretože iní podvodníci optimalizovali zdravotníctvo v prospech zisku svojich pánov.Konečne možno pochopíte,prečo vaše deti napriek univerzitnému titulu pôsobia pri debate s niekdajšími absolventmi nižších stredných škôl ako mentálne zaostalé.A možno pochopíte aj to,prečo sa dnes nazýva chlebom nekonzumovateľné svinstvo,s absurdnou cenovkou.

Pekne privítajte biedu,psotu,hlad,choroby a trápenie.Môžete si za to sami.Spôsobili ste to svojím mlčaním,prehliadaním klamárov a zlodejov,ktorí vás desaťročia očkujú,že ste boli chudáci vtedy,keď ste mali domov,prácu,lekára za rohom,pravidelné dovolenky a pravidelný rast platu,či dostupné vzdelanie pre všetkých.Namiesto toho,aby ste im nakládli po tej sprostej papuli a pripomenuli,ako ich predkovia kolaborovali so systémom v ére minulej,vy ste im dávali honosné platy a funkcie (niektorým aj ústavné).Oni nechceli zmenu pre vás,ale pre seba.Zmenu v strate zodpovednosti a obáv z pobytu v Leopoldove za rôzne zlodejiny,alebo príživu.Zbedačili vás,vaše deti a bedármi budú aj vaše vnúčence.

Pretože ste zbabelí a sprostí ! Dostanete účet … mastný a pekne bolestivý.A pri každej rane osudu,ktorá je následkom vašej zbabelosti,si môžete pokojne povedať – keď som mohol držať hubu,môžem držať aj chrbát … 

A ak nechápete,dostanete to na podnose – prečo váš Vševedúci nikdy nedokázal udržať pri sebe ľudí,ktorí ho oslovili svojimi príbehmi ? Prečo je váš Všespravodlivý v koalícii s pohrobkami mafie a mafiánskymi matracmi ? Prečo po vás vrieska,nazýva vás psami a tyranizuje celý národ ?

Pretože ste zbabelí a sprostí ! 

 

 

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9503601x
Priemerná čítanosť článkov: 3887x

Autor blogu