Založ si blog

Budú povinné IQ testy pre politikov a voličov ?

S víťazstvom vo voľbách nerátal,nikdy nemal ambíciu viesť štát a niesť za jeho osud zodpovednosť,a politiku bral ako výhodný biznis spojený s beztrestnou prezentáciou chrapúňstva najhrubšieho zrna.

Tak sa dá hodnotiť pôsobenie Matoviča v politike.Preto vládne chaos,pretože obyčajný a neomylný nemal žiadny plán a nemá.V podstate sa na cudzích príbehoch vyšplhá k štátnemu príspevku,a tým jeho ambície končia.Nečudo,že je dnes vyvedený z miery.Však aj v koalícii má len protivníkov,ktorí sa hrajú na partnerov,a so smiechom sa prizerajú,ako sám seba potápa.No účet by mal robiť volič.

A mal by vyhnať všetkých bez rozdielu,čo neschopnosť a narcisizmus premiéra využívajú na vlastné ciele a úplne ignorujú vážnosť situácie.Post Kollára a pôsobenie celého cirkusu s názvom SME-RODINA je výsmechom slušných ľudí.A vyvoláva oprávnenú otäzku,kde sa vzal jeho volebný potenciál.Ťažko sa môžeme diviť,kto je dnes v parlamente.

Len liberálnym nosičom balónikov sa nemôžeme diviť.Musia ísť s každým …

O čo ide dnes na Slovensku ? Ako vždy,o peniaze.Jeden ich chce vytrieskať cez nákupy testov a ich povinné absolvovanie,druhý kašle na opatrenia,lebo jeho zimný kšeft má prednosť.

Pritom by stačilo tak málo – povinné IQ testy a psychotesty pre adeptov na verejné funkcie,a v prípade voličov – tam by stačili aj tie prvé.Každý volí podľa seba a nikto neprekročí svoj tieň …

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9503493x
Priemerná čítanosť článkov: 3887x

Autor blogu