Založ si blog

Voľba generálneho prokouša vyfackala falošných moralistov

Najsamlepšia facka mľaskla nad umasteným žabó obyčajného tlčhubu,ktorý sa pred voľbou zaveril,že opustí koalíciu,ak bude úspešný prokouš disponovať podporou opozície.

Neopustil.Asi preto,že cieľom jeho odchodu mohli byť len dvere,označené obrázkom časti,nad ktorou stráca chrbát poctivé meno a v apojení s týmto miestom a jeho osôbkou by pribudlo slovo – naveky.Čo už,nešťastný národ si radosťou zaťapká neskôr.

Zastupujúca sopľavá tlama čosi zašemotila,že by sa najvyšší maskot mal zdržať konania a počkať,kým sa vysvetlí drzosť úspešného kandidáta poznať niekoho s pošramotenou povesťou.Akosi zabudla,že sedí na mieste niekoho s poriadne zablatenou povesťou,komu ešte nedávno trčali jej pantofle zo spomínaného miesta,kde naozaj chýba slušné meno.

Pri pohľade na túto scénu sa musel nejeden cítiť ako na falošnej omši,kde potomkovia vrahov ukrižovaného zúrivo volali po potrestani zločinu potomkov tých,čo sa (nechtiac) prizerali …

Tragikomická scéna sa preklopila.Severoatlantický pätolízač pobúrene upozornil,že musíme zmeniť postoje v dobe,ktorá sa úplne zmenila.A pobúrene pripomenul,že je väčším zločinom krádež burizónu,ktorý zachráni hladujúceho … ako skon mnohých hladujúcich,ktorí nemali status človeka hodného života,lebo sa pánom nepáčil ich ksicht,alebo odlišné názory na to,kto má vyžierať ich krajinu.

Bábkoherečka so šmatľavými politickými názormi tiež akosi zabudla,že ak chce kritizovať potenciálnu známosť nového generálneho prokurátora,mala by sa v prvom rade pozrieť na svoj obraz v krivom zrkadle a uvedomiť si,v koho strane sedí a akú koalíciu podporuje.Nie,na uvedomenie nemá potrebnú výbavu,pretože v politike platí jedna zásada – názorová škuľavosť.A za roky,čo sa šmatľá v parlamentných laviciach,by som si nesadol vedľa nej ani počas obeda.

Mal by som totiž obavu,že bude do svojho taniera čumieť a z môjho žrať

Aký bude nový generálny prokouš,neviem.Ale celkom ma hreje poznanie,že sú s jeho úspechom nespokojní pobehaji zo strán daňových a pozemkových podvodníkov,úžerníkov,či notorických klamárov,a iných úkazov.Dáva to nádej,že ubudne ľudí,stojacich nad zákonom,alebo vedľa neho …

 

 

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9503633x
Priemerná čítanosť článkov: 3887x

Autor blogu