Založ si blog

Koľko obetí budú mať na svedomí digitálni tupci ?

V čase akútneho ohrozenia národa úpadkom na úrovni 30.rokov minulého storočia (a možno ešte horším) rieši investície do digitalizácie spoločnosti len asociálny tupec ! No nemôžeme sa diviť,že ich chce riešiť ministerka,ktorej odborná spôsobilosť v danej oblasti je úplne rovnaká,ako schopnosť sociálneho cítenia – teda nulová.Čím len v podstate ilustruje,aká tuposť je dnes pri moci.

Najprv niečo z oficiálneho zdroja

„Digitálna reforma, ktorá bude súčasťou plánu obnovy Únie, bude podľa nej založená na 6 pilieroch, ktorými sú „štát v mobile“, prepojenosť, kybernetická bezpečnosť, digitálna ekonomika, digitálne zručnosti a inovácie.“

V prvom rade – únia je neschopný federalistický moloch,ktorý fatálne zlyhal v čase pandémie (a nezlyhal po prvýkrát) a slúži výhradne záujmom úzkej vrstvy oligarchov a nadnárodných korporácií.Pokiaľ o tom niekto pochybuje,nech si spomenie na éru J.C.Junckera a hlavne si naštuduje jeho politickú minulosť v rodnej krajine (ako aj podozrenia,ktoré boli s jeho politickou kariérou spájané a nakoniec viedli k jeho „uprataniu“ do Bruselu,kde bolo mimochodom „uprataných“ aj pomerne veľa slovenských politikov – napríklad tých,čo mali problém s preukázaním aj stredoškolského vzdelania).

Digitálna reforma je v čase pandémie potrebná rovnako,ako krb v hrobke obete pandémie,aby netrpela zimou ! Kto plánuje na tento účel minúť miliardu,nie je nič iné,ako zlodej – okrádajúci vlastný národ ! Žijeme dnes v dobe,keď státisíce ľudí začínajú bojovať o holé prežitie a štát v mobile ich nenakŕmi,ani nezaplatí ich účty.Digitálna reforma nie je ničím iným,než zlodejinou,ktorá má účelovo naplniť bankové účty (Bruselom) vyvolených !

Národ,ktorý nechá pri moci ľudí primitívneho intelektu,neschopných akéhokoľvek sociálneho cítenia,neschopných poctivého získania vzdelania,ochotných sa spriahnuť s ľuďmi s mafiánskou minulosťou,si zaslúži osud,ktorý ho čaká.Národ,ktorý sa nechá beztrestne urážať podobnými úkazmi,nemá žiadnu budúcnosť …

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9503610x
Priemerná čítanosť článkov: 3887x

Autor blogu