Založ si blog

Koľko obetí budú mať na svedomí digitálni tupci ?

V čase akútneho ohrozenia národa úpadkom na úrovni 30.rokov minulého storočia (a možno ešte horším) rieši investície do digitalizácie spoločnosti len asociálny tupec ! No nemôžeme sa diviť,že ich chce riešiť ministerka,ktorej odborná spôsobilosť v danej oblasti je úplne rovnaká,ako schopnosť sociálneho cítenia – teda nulová.Čím len v podstate ilustruje,aká tuposť je dnes pri moci.

Najprv niečo z oficiálneho zdroja

„Digitálna reforma, ktorá bude súčasťou plánu obnovy Únie, bude podľa nej založená na 6 pilieroch, ktorými sú „štát v mobile“, prepojenosť, kybernetická bezpečnosť, digitálna ekonomika, digitálne zručnosti a inovácie.“

V prvom rade – únia je neschopný federalistický moloch,ktorý fatálne zlyhal v čase pandémie (a nezlyhal po prvýkrát) a slúži výhradne záujmom úzkej vrstvy oligarchov a nadnárodných korporácií.Pokiaľ o tom niekto pochybuje,nech si spomenie na éru J.C.Junckera a hlavne si naštuduje jeho politickú minulosť v rodnej krajine (ako aj podozrenia,ktoré boli s jeho politickou kariérou spájané a nakoniec viedli k jeho „uprataniu“ do Bruselu,kde bolo mimochodom „uprataných“ aj pomerne veľa slovenských politikov – napríklad tých,čo mali problém s preukázaním aj stredoškolského vzdelania).

Digitálna reforma je v čase pandémie potrebná rovnako,ako krb v hrobke obete pandémie,aby netrpela zimou ! Kto plánuje na tento účel minúť miliardu,nie je nič iné,ako zlodej – okrádajúci vlastný národ ! Žijeme dnes v dobe,keď státisíce ľudí začínajú bojovať o holé prežitie a štát v mobile ich nenakŕmi,ani nezaplatí ich účty.Digitálna reforma nie je ničím iným,než zlodejinou,ktorá má účelovo naplniť bankové účty (Bruselom) vyvolených !

Národ,ktorý nechá pri moci ľudí primitívneho intelektu,neschopných akéhokoľvek sociálneho cítenia,neschopných poctivého získania vzdelania,ochotných sa spriahnuť s ľuďmi s mafiánskou minulosťou,si zaslúži osud,ktorý ho čaká.Národ,ktorý sa nechá beztrestne urážať podobnými úkazmi,nemá žiadnu budúcnosť …

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Ukrajina, Rusko, vojna, Trek Thunder Kelly

ONLINE: Raketomety HIMARS podľa Kyjeva zasiahli základňu wagnerovcov

15.08.2022 05:55

Raketomety HIMARS od Spojených štátov podľa ukrajinských predstaviteľov zasiahli základňu wagnerovcov, "Putinovej súkromnej armády".

Richard Sulík

Kollár sa za koalíciu hanbí, Matovič chce byť v kresle do volieb, Sulík máva na rozlúčku

15.08.2022 05:45

Pokračovanie štvorkoalície, menšinová vláda, úradnícka vláda alebo predčasné voľby? To všetko je počas súčasnej vládnej krízy na stole.

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8661628x
Priemerná čítanosť článkov: 3599x

Autor blogu